به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور دکتر محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در دیدار با خانواده بسیجی شهید غلامرضا لنگری زاده اولین شهید بسیجی شهر کرمان اظهار کرد: جوانان ایرانی در دفاع از حریم آل‌الله وارد شدند و به وظیفه ذاتی خود عمل کردند و شهید لنگری نمونه بارز از همین تفکر عاشورایی و انقلابی مردم ایران است.

وی با بیان اینکه شهید لنگری از بچه‌های هیئت بود و با تفکر عاشورایی آشنایی کامل داشت، تصریح کرد: دشمنان سال‌ها تلاش کردند که این محبت، ارادت وعشق به اهل‌بیت (ع) را از ما بگیرند، اما نتوانستند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز مسیر حکومت اسلامی ایران مشخص است و هر چقدر تلاش می‌کنند تا در برابر اراده ملت ایران بایستند، نتوانستند افزود: حرکت در مسیر ولایت حرکت در مسیر شهدا است.

وی ضمن ابراز همدردی با خانواده شهید لنگری زاده اظهار کرد: امیدوارم مردم همیشه در صحنه کرمان با حضور با شکوه در مراسم تشیع پیکر این شهید والامقام بار دیگر وفاداری خود را به نظام انتقلاب و شهدا نشان دهند و پاسدار خون شهدا باشند.
انتهای پیام/ح

ابرازهمدردی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با خانواده شهید مدافع حرم، لنگری زاده

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

گیلان‌‌| انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از فرهنگ عاشورایی دشمنان را زمین‌گیر کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: انقلاب اسلامی امروز دشمنان اسلام را زمین‌گیر کرده است زیرا این انقلاب از فرهنگ عاشورایی برخوردار بوده و دشمن نیز قدرت مقابله با ما را ندارد. ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲ استانها گیلان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حجت‌الاسلام غلامحسن تسخیری صبح امروز در مراسم شهدای حمله تروریستی زاهدان اظهار داشت: شهادت شهدای پاسدار حادثه تروریستی زاهدان را به محضر حضرت ولی‌‌عصر(عج)، خانواده‌های معزز شهدا و ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خداوند متعال در آیه 73 سوره حج، دشمنان دین را ضعیف می‌شمارد افزود: خداوند متعال در قرآن کریم اشاره کرده که دشمنان دین حتی قادر به آفریدن مگسی نبوده و آنان در حقیقت بسیار ناتوان و ضعیف هستند.

تسخیری اظهار داشت: با توجه به آیه 73 سوره حج، نتیجه می‌گیریم، کسانی که از توحید و یاد خدا گریزان هستند و با هر ترفند و نیرنگی سعی می‌کنند که به دین اسلام ضربه وارد کنند و مردم را از یاد خدا و دین دور کنند در حقیقت بسیار ضعیف و ناتوان هستند.

اولین مستند از حمله تروریستی زاهدان در تلویزیونمراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان برگزار شدفرمانده نیروی زمینی سپاه: عامل انتحاری و 2 نفر از اعضای تیم تروریستی زاهدان پاکستانی بودندوی با اشاره به اینکه دشمن با وجود اینکه گاهی خساراتی به جامعه دینی ما وارد می‌کند اما هرگز نمی‌تواند بر ما غلبه کند گفت: خداوند در آیه 111 سوره آل عمران فرمود که دشمن ﻫﺮﮔﺰ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺟﺰ اندک ﺁﺯﺍﺭی ﻧﻤﻰﺭﺳﺎﻧد ﻭ ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ بجنگند، ﺷﻜﺴﺖ خورده و ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﭘﺸﺖ ﻛﺮﺩﻩ و ﻓﺮﺍﺭ ﻣﻰ‌کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن قدرت رو در رو شدن با ما را ندارد اعلام کرد: دشمن در طول فتنه‌های بزرگی که در طی این سال‌ها برای نظام اسلامی برنامه‌ریزی کرد همیشه با سرشکستگی روبه‌رو شد و به موفقیت غلبه بر ما نرسید و نمی‌رسد.

تسخیری خاطرنشان کرد: دشمنان بعد از فتنه‌های بسیار به این نتیجه رسیده‌اند که از گزینه‌های تهدید نظامی استفاده کنند و بارها ما را تهدید کردند اما هرگز جرأت حمله نظامی مستقیم به جمهوری اسلامی ایران را نداشتند و این اسلام ناب محمدی‌ست که همیشه پیروز است.

وی با بیان اینکه طبق وعده الهی، دشمن دستان تسلیم خود را برای ما بالا برده است افزود: خداوند در آیه 14 سوره حشر اشاره کرده است که دشمنان ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺘﺤﺪ ﻭ یکپارچه ﺑﺎ مسلمانان نمی‌جنگند و ﺍﺯ ﺭﻭﻳﺎﺭﻭیی میﺗﺮﺳﻨﺪ ﺯﻳﺮﺍ ﺁﻧﺎﻥ ﮔﺮﻭهی ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺗﻌﻘّﻞ ﻧﻤﻰﻛﻨﻨﺪ.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره اینکه انقلاب اسلامی ما امروز در مقابل سرسخت‌ترین دشمنان عالم ایستاده است گفت: انقلاب اسلامی امروز دشمنان اسلام را زمین‌گیر کرده است زیرا این انقلاب از فرهنگ عاشورایی برخوردار بوده و بهره می‌برد.

تسخیری با بیان اینکه دشمن برای مقابله با اسلام و انقلاب، برنامه‌ریزی کرده است ابراز داشت: نخستین طرح دشمن، ایجاد یک جریان براندازی در داخل نظام بوده که تلاش می‌کند حکومت الهی را با استفاده از ابزار‌ها و جریان‌های مختلف از بین ببرد و مردم را به انحراف بکشاند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که پیامبر اکرم(ص) از دنیا رفتند، دشمنان اسلام جریان براندازی نظام را راه انداخته و در آن راستا حرکت کردند تا جایی که 50 سال بعد از رحلت پیامبر(ص)، عده‌ای که خود را از یاران پیامبر(ص) می‌دانستند، جلوی ابا‌عبدالله‌الحسین‌(ع) ایستادند و امام خود را به قتل رساندند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان اظهار داشت: فرهنگ زیارت عاشورا امروز به ما هشدار می‌دهد که دشمن همیشه در مقابل انقلاب، فرهنگ حسینی و علوی می‌ایستد و از هیچ اقدامی در راستای به انحراف کشیدن مردم و انقلاب دریغ نمی‌کند.

تسخیری با اشاره به بیانات امام باقر(ع) افزود: دشمن همچنان در حال زمینه‌سازی است تا میان امام یا رهبر دینی جامعه اسلامی و مردم فاصله انداخته و طوری برنامه‌ریزی می‌کند تا به مردم بفهماند که رهبر دینی جامعه یا حاکمیت الهی قدرت اداره جامعه را ندارد.

وی با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال تضعیف حاکمیت الهی یا رهبر معظم انقلاب است ابراز داشت: این مساله یک نقشه طراحی‌شده توسط دشمن است که با تمام تلاش خود سعی می‌کند تا مردم مطیع رهبر دینی جامعه نباشند و جامعه به سمت فرهنگ غربی و سلطه‌پذیری پیش برود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: هر زمان که جامعه از ارزش‌های الهی فاصله بگیرد و ظلم‌پذیر و سلطه‌پذیر شود و در راستای هدف دشمن حرکت کرده و امام خود را نشناخته و او را رها سازد، طبق آیات قرآن، در این صورت خونریزی و فتنه‌های بسیار رخ می‌دهد.

تسخیری با بیان اینکه تبری از دشمن واجب است و باید دشمن را دشمن دانست ابراز داشت: ملت باید در مقابل دشمنان ثابت‌قدم باشند و به توحید و ولایت الهی دل سپرده و باید منتقم خون شهدایمان باشیم.

انتهای پیام/ش

R7877/P/S6,71/CT11

احمد توکلی: اگر تحریم نبودیم و مردم مرفه بودند، FATF را نمی‌پذیرفتیم

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

قیمت طلا 1 اسفند 97

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۰۲۴۶۱۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از فرهنگ عاشورایی دشمنان را زمین‌گیر کرد
 • ارسال نمونه گوشتهای مصرفی رستوران‌ها و مطبخ های آبیک به آزمایشگاه مرجع استان
 • مقابله با ظالم و یاری مظلوم، تفکر حاکم بر انقلاب اسلامی است
 • معاون بررسی و تحلیل مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، دانشجوی نمونه کشوری شد
 • همایش علمداران عاشورایی در ارومیه+تصاویر
 • تولید کننده مهابادی به عنوان کارآفرین نمونه کشوری انتخاب شد
 • تفکر آینده ما ایرانیان چه ربط و نسبتی با اندیشه‌های فردید دارد؟
 • اختتامیه چهارمین سوگواره میعادگاه عاشورایی دانشجویان
 • برگزیدگان چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان تجلیل شدند
 • عملیاتی کردن طرح‌های گردشگری مصداق بارز اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود
 • نگاه عاشورایی مردم توطئه دشمنان را بی‌اثر کرده است
 • تعمیق باورهای دینی در بین دانشجویان؛ هدف سوگواره عاشورایی
 • سوگواره عاشورایی آثار فاخری را به جامعه عرضه کرده است
 • گروه ابوذر مصداق بارز شجاعت و مبارزه علیه ظلم بودند
 • گروه انقلابی ابوذر مصداق بارز شجاعت و مبارزه علیه ظلم بود
 • قیام ۲۹ بهمن؛ نماد غیرت عاشورایی مردم تبریز
 • ایران یار ابتکاری که ۱۵ هزار دانش آموز کرمانی را به کارخانه ها فرا خواند
 • برگزاری اختتامیه چهارمین دوره «سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان» در زنجان
 • تحریم های آمریکا علیه ایران مصداق بارز نقض آشکار حقوق بشر است