رکنا: سرهنگ قلابی که با همدستی دو عضو باندش در پوشش پلیس از مردم اخاذی می‌کرد برای سیزدهمین بار بازداشت شد. دو همدست وی هم که از مجرمان سابقه‌دار هستند بعد از بازداشت به جرائم خود اعتراف کردند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، تحقیقات برای بازداشت اعضای این باند، 29 فروردین‌ماه امسال به جریان افتاد.

آن روز دو برادر وارد کلانتری 154 چیتگر شدند و گزارش سرقت Stealing را اعلام کردند. یکی از آنها گفت: لحظاتی قبل از پل Bridge عابرپیاده در همین حوالی پایین آمده بودیم که یک پراید132 سفید رنگ توقف کرد و مردی از صندلی شاگرد پیاده شد. او خودش را سرهنگ پلیس مبارزه با مواد مخدر Drugs معرفی کرد و مدعی شد که به او گزارش‌هایی رسیده که دو مرد جوان با مشخصات ما اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می‌کنند. او بدون ارائه کارت شناسایی ما را تفتیش بدنی کرد و 500 هزار تومان پولی که داشتیم را برداشت و روی صندلی پراید ریخت. بعد از ما خواست که از ماشین پراید فاصله بگیریم. آن مرد به سرعت روی صندلی شاگرد سوار شد و راننده هم پایش را روی پدال گاز فشار داد و هر دو از محل فرار Escape کردند. من توانستم هنگام دور شدن پراید شماره پلاک آن را ب-‌ایران38/*** س 87 – یادداشت کنم.

بازداشت اولین متهم

با اطلاعاتی که دو برادر در اختیار مأموران کلانتری 154 چیتگر گذاشتند مالک پراید که زنی جوان بود شناسایی شد. او گفت که سواری پراید در اختیار شوهر 45‌ساله‌اش که اکبر.‌پ نام دارد است. در شاخه دیگری از تحقیقات اکبر به اداره پلیس دعوت و از سوی دو شاکی به عنوان راننده پراید شناسایی شد. اکبر اما مدعی شد که شاکیان شماره پلاک را اشتباه برداشته‌اند. وقتی اکبر به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه10برای انجام تحقیقات فنی به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران منتقل شد به عنوان یکی از مجرمان سابقه‌دار شناسایی شد. بررسی‌سوابق وی نشان داد که اکبر قبلاً پنج‌بار به اتهام جرائم مختلف مثل نزاع منجر به قتل، سرقت، اخاذی و... بازداشت شده و به زندان Prison افتاده است.

شناسایی سرهنگ قلابی

او در تحقیقات فنی پلیس به جرمش اعتراف کرد و سرهنگ قلابی را که دوست 39‌ساله‌اش بابک.‌ت بود به پلیس معرفی کرد. اکبر گفت: مدتی قبل داخل کمپ ترک اعتیاد با بابک آشنا شدم و قرار شد که در پوشش پلیس مبارزه با مواد مخدر از شهروندان اخاذی کنیم. من در نقش راننده بودم و بابک در نقش سرهنگ پلیس سوژه‌ها را شناسایی و از آنها اخاذی می‌کرد. بعد از هر سرقت پول‌ها را بین خودمان تقسیم می‌کردیم و گوشی‌های سرقتی را بابک به کرج می‌برد و می‌فروخت.

دستگیری دو عضو دیگر باند

بعد از آن بود که دو شاکی تصویر بابک را به عنوان سرهنگ قلابی شناسایی کردند. پس از شناسایی بابک مخفیگاه وی در حیدرآباد کرج شناسایی شد و کارآگاهان پلیس 20‌اردیبهشت‌ماه او را بازداشت کردند. کارآگاهان در بازرسی از مخفیگاه متهم موفق به کشف تعداد زیادی گوشی تلفن همراه متعلق به افراد غیر شدند. در حالی که کارآگاهان پلیس در حال انتقال متهم به اداره پلیس بودند یک دستگاه خودروی سمند نقره‌ای رنگ با پلاک‌های مخدوش به مخفیگاه بابک نزدیک شد. کارآگاهان که احتمال می‌دادند راننده سمند هم از همدستان بابک باشد او را بازداشت و در بازرسی از داخل خودروی وی چندین گوشی تلفن همراه سرقتی کشف کردند. راننده سمند که مردی 35‌ساله به نام منصور.‌خ بود در همان لحظه دستگیری به مسروقه بودن تمامی گوشی‌های تلفن همراه کشف شده اعتراف کرد و گفت که همه سرقت‌ها را با همدستی بابک انجام داده و آخرین سرقت مربوط به ساعتی قبل از بازداشت است. منصور در توضیح سرقت‌ها به پلیس گفت: من و بابک بچه محل هستیم و از چهار سال قبل با هم کار می‌کنیم. بیشتر وقت‌ها برای سرقت از کرج راهی تهران می‌شدیم. البته به خاطر اینکه من با خیابان‌های تهران آشنا نیستم در نقش راننده بودم و بابک بود که در نقش سرهنگ قلابی از مردم اخاذی می‌کرد.

اعتراف‌های سرهنگ قلابی

بابک.‌ب هم وقتی مورد تحقیق قرار گرفت به دهها فقره سرقت اعتراف کرد و گفت: من بارها به اتهام جرائم مختلف بازداشت شده و به زندان افتادم، اما هر بار بعد از آزادی دوباره مرتکب جرم Crime می‌شدم. آخرین بار سه‌سال قبل به اتهام اخاذی در پوشش پلیس بازداشت شده و به زندان افتادم تا اینکه سه‌ماه قبل از زندان آزاد شدم. ابتدا با خودروی اکبر در پوشش پلیس اقدام به اخاذی از مردم می‌کردیم تا اینکه اکبر بازداشت شد. بعد از آن بود که به سراغ منصور رفتم و این بار از ساعت6‌صبح تا حدود‌11 به این شیوه سرقت می‌کردیم و با خودروی او به اخاذی‌ها ادامه دادیم تا اینکه بازداشت شدیم. سرهنگ کارآگاه داوود‌فرد، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: دستور انتشار تصاویر سه متهم از سوی بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه10 به منظور شناسایی جرائم بیشتر صادر شده است. وی گفت: افرادی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شده‌اند می‌توانند برای پیگیری شکایت خود به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

خداحافظی تلخ خانم بازیگر با مرد بزرگ سینمای ایران

وقتی دختر 13 ساله و دختر خاله اش در کنار مرد غریبه سر از بیابان در آوردند

عباس مرد شرور مرا با خود به خانه اش برد و به زور لباس هایم را کَند!

توئیت جنجالی خبرگزاری رسمی عربستان در اهانت به پیامبر(ص)

دختر 16 ساله پس از شب وحشتناک در پارتی خودکُشی کرد / خشایار او را بیهوش کرده بود

جزییات فرار بن سلمان از کاخ با بدنی خون آلود

جوان 18 ساله که روی طناب دار مُرده بود زنده شد / در چابکسر رخ داد

این ستاره های خانم و آقا رفتارهای زشتی دارند + عکس و جزییات

رفتارهای خونسردانه مردی با چاقویی فرو رفته در سرش + فیلم عجیب

فیلم / وحید مرادی امروز در خانه حسین گودرزی قتل را بازسازی کرد + اختصاصی

اعترافات شوکه کننده یک زن/ شوهرم پدر نوه دختری ام است ! + عکس

پیدا شدن اجساد خلبان هواپیمای یاسوج ، رییس هیات والیبال و مادر 2 برادر

 

منبع: رکنا

خبر بعدی:

تبریک ویژه الهام پاوه نژاد برای تولد اکبر زنجانپور + تصاویر

به گزارش پارس نیوز، امروز دوم بهمن همزمان با سالروز تولد اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان است که سالهای زیادی از عمرش را در راه هنر این مرز و بوم گذراند. الهام پاوه نژاد بازیگر کشورمان شب گذشته در جشن تولد آقای بازیگر حاضر شد و با انتشار عکس های تولد این هنرمند پیشکسوت را تبریک گفت.

دلنوشته الهام پاوه نژاد برای تولد اکبر زنجانپور

الهام پاوه نژاد با انتشار عکس هایی دلنوشته ای به مناسبت سالروز تولد اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت کشورمان نوشت.

الهام پاوه نژاد در تولد اکبر زنجانپور

الهام پاوه نژاد برای تولد اکبر زنجانپور نوشت : انگار همین دیروز بود که من با اضطراب روی صندلی نشستم که اون طرفش زنده یاد استاد رکن الدین خسروی ، شما و دکتر قطب الدین صادقی به همراه منشی جلسه برای گرفتن آزمون عملی نشسته بودین.

هنوز صدا و لحن آرام بخش و دل گرم کنندتون یادمه وقتی که منشی جلسه ادرس منزل مون را پرسید و من گفتم خانه ی پدری و محله ی کودکیم کجاست( کوچه ایی بین تأترشهر و تالار وحدت) گفتین :پس واقعاً بچه ی تأتری!

و همه به این شوخی ظریف خندیدیم و انگار هزارسال بود همگی را می شناختم... هزار سال چون همیشه این شوخی شماست که وقتی ازتون می پرسن چندساله اید، پاسخ میدیدن دوهزارسال!امشب هم گفتین دیدین دوهزارتا شمع گذاشتین!

اولین استاد و کارگردان من، همیشه تا نفس دارم زندگی و نظم حرفه ایم مدیون اعتماد شما به من خواهد بود که ترم دوم مرا برای اجراتون انتخاب کردین و این راه، جدی تر آغاز شد.

در تمام این سال ها سایه ی حمایت استادانه/ پدرانه تون مأمن و دل گرمی من بوده و هست. گفتنی و آموخته هایم از شما در این چند خط نمی گنجد. دوم بهمن تولدتون مبارک مردِ مهربان و عاشقِ سخت گیر تأتر و بازیگری... سایه تون مستدام...

پی نوشت یک:شب زنگ زدم که بگم به خاطر گرفتاری ها ببخشید نشد بیام، لذتی داشت وقتی گفتین دیر نشده الان بدو بیا و من دویدم، هرچند کوتاه ولی تونستم کنار پری بانوی مهربانِ همیشه پر سخاوت و گلنوش جانِ همیشه رفیق و رفقای جان امشب را به خودمون تبریک بگیم و بخندیم.

تولد اکبر زنجانپور با الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد در جشن تولد اکبر زنجانپور تبریک پرستو گلستانی برای تولد اکبر زنجانپور

پرستو گلستانی هم با انتشار پستی سالروز تولد اکبر زنجانپور را تبریک گفت.

تبریک پرستو گلستانی برای تولد اکبر زنجانپور

پرستو گلستانی با انتشار این عکس نوشت : استاد اکبر زنجانپور ، اسطوره،بزرگ مرد ، زاد روزت خجسته .... سایه تان بر سر ما و تاتر و سینمای ایران ....همیشه در قلب من و همه هستید

دوستتون دارم یک دنیا ، نسل ما مدیون شماست...

اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت تئاتر

اکبر زنجانپور 2 بهمن 1323 در تهران متولد شد و از دوران دانشجویی فعالیت در تئاتر را آغاز کرد و از سال 1345 در دنیای تئاتر ، سینما و تلویزیون مشغول فعالیت است.

اکبر زنجانپور بازیگر پیشکسوت دنیای تلویزیون

آوای فاخته ، تنهاترین سردار ، ولایت عشق ، گارد ساحلی ، آواز در باران ، کاراگاهان ، مختارنامه ، رازهای یک خانه ، تنهایی لیلا و ... از جمله کارهای تلویزیونی اکبر زنجانپور هستند.

 

 

ایران بین دو چهره؛ لبخند "احمدی‌نژاد" در برابر نگرانی "ظریف" و "شمخانی"

تعرض چندین پسر به ۲ دختر جوان در تبریز+فیلم و عکس

مداحی میرم اربعین با تو هم قدم ، حرم پسر یاد مادرم با نوای محمد حسین حدادیان+فیلم

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۳۰۹۲۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سرقت مأموران قلابی از اتباع خارجی
 • سرقت ماموران قلابی از اتباع خارجی
 • جزئیات سرقت تجهیزات ریلی/ ۳۸ سارق در راه‌آهن تهران بازداشت شدند
 • سرقت ادوات ریلی به منزله سرقت اسلحه ماموران است/ دستگیری 38 سارق ریلی مستقر در تونل منطقه 18/ سردسته سارقان برای ورود به تونل ورودی دریافت می‌کرد
 • دستگیری سارق محتویات داخل خودرو با ۲۰فقره سرقت در اهواز
 • پشت پرده فعالیت های بابک زنجانی
 • جزئیاتی تازه از فعالیت‌های پشت پرده بابک زنجانی
 • ترخیص اکبر عبدی از بیمارستان
 • عکس های دیده نشده از بابک زنجانی در خارج از ایران / او در دبی چرا به سفارت ایران پناه برد!
 • پشت پرده فعالیت های زنجانی: در سال 90 بابک زنجانی در کردستان عراق مشغول جابجایی ارز و طلا بود
 • دستگیری سارق منزل با بیش از ۳۰ فقره سابقه سرقت
 • بابک جهانبخش عکس جدید پسرش را منتشر کرد
 • دستگیری اعضای باند سرقت در گیلان
 • نقشه مهندس قلابی برای اغفال دختران جوان جهت فروش طلا‌های مسروقه
 • نقشه مهندس قلابی برای فروش طلا‌های مسروقه +عکس
 • شگرد عجیب نگهبان قلابی برای سرقت خودرو
 • نقشه مهندس قلابی برای فروش طلاهای مسروقه
 • دستگیری اعضای باند سرقت از منازل در مهاباد
 • اقراز سارق کیف قاپ به ۵ فقره سرقت