رکنا: پسر همسایه دختر 11 ساله را در اتاق خوابش مورد آزار قرار داد.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پسری 18 ساله در نیویورک متجاوز Rapist جنسی به دختری 11 ساله شناخته شد.

طبق گزارش پلیس، جولیو آیالا 18 ساله پس از این که به اجبار و با شکستن در اتاق خواب دختر 11 ساله ای به نام شیلا که در ساختمان زندگی می کرد وارد اتاق قربانی شد، به اجبار او را مورد آزارجنسی قرار داد.

متهم در بازجویی ها اعتراف کرد که از طریق نرده های تراس وارد بالکن شده و با شکستن پنجره به اتاق خواب رفته است.

جولیو در حالی دستگیر شد که زمانی که خانواده دختر متوجه سر و صدای دخترشان شدند به اتاق خواب آمدند و با صحنه ای دردناک از جولیو در حال حرکات ناشایست با دختربیچاره که از شدت خونریزی بیحال شده بود مواجه شدند.

زمانی که خانواده قربانی این صحنه را دیدند فورا به سمت جولیو حمله ور شده و با ضرب و شتم او را به تخت بستند و بعد با اداره پلیس Police تماس گرفتند.

به گفته های افسرپرونده، قربانی به دلیل وخیم بودن اوضاعش در بیمارستان بستری است و جولیو در حال حاضر به صورت موقت در زندان Prison است تا اولین جلسه دادگاه او برگزار شود.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فیلم لحظه رفتار بیشرمانه زائران عراقی در مشهد!

خواهرم با عشوه گری با خواستگار من ازدواج کرد

مهدیه در خانه خاله خانم شبی 300 هزار تومان می گرفتند!

امیر را جایگزین شوهرم کرده بودم ! / مرد بی نوا وقتی فهمید دنیا روی سرش خراب شد

این دختر پلنگ شیطون پسر بود!

فرزانه و بهاره اسدی دوست دارند روزی پلیس دنبال‌شان کند ! + عکس

زن تهرانی در چنگال مرد شیطان صفت / شلیک پلیس در خیابان خلوت و تاریک

آخرین خبر از سرنوشت تلخ پرنیای 2/5 ساله کرجی + عکس

دستگیری عامل اصلی پرونده ضاربان پلیس راهور شیراز + فیلم

این 3 بچه محل مخوف آبادان را به هم ریخته بودند؟! + عکس

دردسر ازدواج برای دختر نخبه کنکور / نوشاد از همان دوران نامزدی مرا تحریم کرد

مردی سر زن خائنش را برید! / عروس خانم صحنه بدی در خانه دید! +عکس

این پسر با 27 سال رییس شبکه ارزی است / او با دولتی ها کانال ارتباطی داشت + عکس

جنجال بزرگ بر سر مدلینگ شدن ریحانه پارسا بازیگر زن سریال "پدر" + عکس

تایید فساد مردان عراقی با زنان ایرانی در مشهد توسط یک مقام!

تجاوز خونین پسر همسایه به شیلا 11 ساله در اتاق خواب + عکس

منبع: رکنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

اشتعال حدود ۴۰۰ هزار کودک در ایران

براساس تعریف حقوق کودک سازمان ملل متحد، فردی که کمتر از ۱۸ سال سن دارد کودک تعریف می‌شود و سازمان بین المللی کار (ILO) وضعیت شغلی تمام افراد گروه سنی پنج تا ۱۷ سال را به عنوان جامعه هدف برای اندازه گیری کار کودک بررسی می کند.

براساس آخرین گزارش مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۶ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۷۱۲ نفر در گروه سنی ۶ تا ۱۹ سال در ایران هستند و روند افزایش جمعیت طی سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ در این رده سنی افزایشی بوده است.

این گزارش که وضعیت فعالیت کودکان ۱۰ تا ۱۷ ساله کشور را بررسی کرده نشان می‌دهد که در سال ۱۳۹۶ از ۹ میلیون کودک حدود ۴۹۹ هزار کودک فعال (شاغل و در جستجوی کار) هستند که نسبت به سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ به ترتیب ۹.۶ درصد و ۶ درصد رشد داشته است. از میان این کودکان حدود ۳۷۸ هزار کودک شاغل بوده‌اند در این میان سهم پسران بیشتر از دختران است.

۸۲ درصد کودکان شاغل پسر هستند

مطابق برآورد سال ۱۳۹۶، از ۳۷۸ هزار و ۱۱۹ کودک شاغل در گروه سنی ۱۰ تا ۱۷ ساله کشور ۸۲.۳ درصد پسر و ۱۷.۷ درصد دختر بودند در این تحقیق یکی از عللی که معمولاً در مورد کمتر بودن تعداد دختران فعال در بازار کار نسبت به پسران فعال در بازار کار عنوان می‌شود این است که کودکان دختر وجودشان در منزل ضروری‌تر است و فرهنگ و سنت خانواده‌ها مانع حضور کودکان دختر در مکان‌های عمومی می‌شود.

۲۹ درصد کودکان در بخش کشاورزی فعالیت می‌کنند

بررسی‌های جداول آماری این گزارش بیانگر این است که «کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری» با ۲۹.۳ درصد و استخراج معدن ۰.۰۳ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین گروه فعالیت اقتصادی کودکان کار است. همچنین ۱۹.۵ درصد کودکان در تولید صنعتی (ساخت)، ۱۲.۷ درصد در ساختمان، ۰.۵ درصد در آبرسانی، مدیریت پسماند فاضلاب و فعالیت‌های تصفیه، ۰.۰۸ درصد در تامین برق، گاز بخار و تهویه هوا و ۳۷.۸ درصد در سایر گروه‌های اقتصادی کار می‌کردند.

۱۴۱ کودک پسر در معدن کار می کردند

براساس استانداردهای سازمان بین المللی کار استخراج معدن و ساختمان جزو مشاغل پر خطر هستند. سال ۱۳۹۴ در بخش استخراج معدن ۵۵۱ پسر مشغول بودند و دختری در این حوزه فعالیت نمی‌کرد و این رقم در سال بعد از آن صفر می‌شود اما در سال ۱۳۹۶ با وجود آنکه دختری در این حوزه مشغول نبود ۱۴۱ کودک پسر در این بخش کار می کردند.

طی سال ۱۳۹۶ در گروه ساختمانی نیز ۵۲ هزار و ۲۸۹ کودک فعال بودند که ۵۲ هزار و ۱۰۵ نفر آنها دختر و ۱۸۴ نفر پسر بودند.

همچنین بررسی جداول سال ۱۳۹۶ مرکز آمار نشان می‌دهد که کودکان در سن ۱۰ تا ۱۷ سال علاوه بر کارگری ساده به فعالیت‌هایی همچون تکنسین و دستیار، کارکن خدماتی و فروشندگی، کارکن ماهر کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری، صنعتگری و مشاغل مرتبط و مونتاژکار ماشین آلات و دستگاه‌های رانندگان وسایل نقلیه نیز مشغول بودند.

صنعتگران و کارکنان مشاغل مربوط با ۱۲۴ هزار و ۶۷۹ نفر و کارگری ساده با ۹۴ هزار و ۹۵۶ نفر رتبه اول و دوم گروه عمده شغلی هستند.

بررسی وضعیت کودکان کار در دنیا و ایران

سازمان بین المللی کار علاوه بر معیار شرایط کار، فعالیت اقتصادی، نوع شغل و ساعت کار هفتگی را نیز ملاک عمل قرار می‌دهد. مطابق این معیار در گروه سنی پنج تا ۱۷ سال، اشتغال کودکان به شکل کار کودک و کار پرخطر کودکان نیز مشاهده می‌شود.

سال ۲۰۱۶ جمعیت کودکان شاغل در جهان ۲۱۸ میلیون و ۱۹ هزار نفر بود که ۱۵۱ میلیون و ۶۲۲ هزار نفر مشمول کار کودک بودند و ۷۲ میلیون و ۵۲۵ هزار نفر دارای کار پرخطر بودند.

در جهان برای گروه سنی پنج تا ۱۷ ساله از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ کاهش در سه بخش کودکان شاغل، کودکان کار و کودکان دارای کار پرخطر دیده می‌شود. سهم کودکان شاغل از ۱۶.۷ درصد در سال ۲۰۱۲ به رقم ۱۳.۸ درصد رسیده است. همچنین کودکان مشمول کار کودک از ۱۰.۶ به ۹.۶ درصد کاهش داشته است.

سال ۲۰۱۶ در آسیا و اقیانوسیه سهم کودکان شاغل ۱۵.۵ درصد بود و این رقم تا سال ۲۰۱۶ با ۴.۸ درصد کاهش به ۱۰.۷ درصد رسید. در ایران در سال ۱۳۹۱، سهم کودکان شاغل ۵.۵ درصد است و این رقم در چهار سال بعد چهار درصد کاهش یافته است.

در آسیا و اقیانوسیه کودکان دارای کار پرخطر سهم ۴.۱ درصدی را در سال ۲۰۱۲ به خود اختصاص داده‌اند و تا سال ۲۰۱۶ با کاهش ۰.۷ درصدی به ۳.۴ درصد رسیده‌اند. در ایران طی سال ۱۳۹۱ سهم کودکان ژرخطر ۲.۲ درصد است و این رقم به ۱.۴ درصد در سال ۱۳۹۵ کاهش پیدا کرده است.

در سال ۲۰۱۶ به طور متوسط توزیع کار کودک ۹.۶ درصد بود. قاره آفریقا با ۱۹.۶ درصد با اختلاف زیادی نسبت به میانگین در رتبه اول قرار دارد. همچنین توزیع کار کودک در آسیا و اقیانوسیه ۷.۴ درصد است و ایران با ۲.۳ درصد، از کشورهای عربی، آمریکا، اروپا و آسیای مرکزی بیشتر است و میزان کار کودک در ایران از میانگین جهان، قاره آفریقا و آسیا اقیانوسیه پایین‌تر است.

۱۵۲ میلیون کودک کار در جهان

بررسی نمودارها نشان می‌دهد که از ۱۵۲ میلیون کودک کار در جهان ۵۸ درصد (معادل ۸۸ میلیون) پسر و ۴۲ درصد (معادل ۶۴ میلیون) دختر است. بیشتر کودکان کار در جهان در بخش کشاورزی (۷۰.۹ درصد) و ۱۱.۹ درصد در بخش صنعت و ۱۷.۲ درصد در حوزه خدمات فعال هستند.

ساختار سنی کودکان کار حاکی از آن است که ۴۸ درصد در گروه سنی پنج تا ۱۱ سال، ۲۸ درصد در رده ۱۲ تا ۱۴ سال و ۲۴ درصد در رده ۱۵ تا ۱۷ سال سن قرار دارند.

نماینده مجلس: معنی وجود حیات شبانه این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند!

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

پسر سیدحسن خمینی: متصدیان دفتر رهبری من را به صف اول نماز عیدفطر راهنمایی کردند

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۳۶۲۲۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • از ضرورت ارتقا سطح علمی اساتید تا میدان ندادن به فعالان قرآنی جوان
 • تهران| مرگ ۳ سارق حین سرقت منزل
 • همسایه عصبانی
 • چطور کار استقلال و پرسپولیس به پلیس ضدشورش و پیرزن آبپاش همسایه رسید؟
 • قتل دو دختر به دست عموی جنایتکار
 • قتل دو دختر جوان به دست عمویشان
 • راهکار همسایه پرسپولیس برای مقابله با اعتراضات هواداران!+عکس
 • عکس/ راهکار همسایه پرسپولیس برای مقابله با تجمع کنندگان!
 • راهکار همسایه پرسپولیس برای مقابله با اعتراضات!
 • البرز؛ سقوط پسر 2 ساله در رودخانه کردان
 • سقوط پسر ۲ ساله در رودخانه کردان
 • مشارکت ۱۵۰ هزار دانش‌آموز خراسان‌جنوبی در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن
 • قتل دو دختر جوان به دست عمویشان در آبادان
 • دختر بلژیکی آزار جنسی‌اش توسط کارفرما را افشا کرد
 • اشتغال حدود ۴۰۰ هزار کودک در ایران
 • قتل دلخراش آسنای 2 ساله در آغوش مادر
 • اقدام احمقانه توریست جوان در بالکن هتل! +فیلم
 • چاق‌شدن پسر برای سلامت پدر
 • محاکمه مأمور پلیس به اتهام شلیک مرگبار به پسر ۱۷ ساله/ مامور: او قاچاقچی بود