عکس جشن تولد ریما رامین فر با همسرش امیر جعفری

 

ریما رامین فر بازیگر معروف سریال پایتخت همسر امیر جعفری است . به گزارش ایران ناز این زوج هنرمند فرزند پسری به نام آیین دارند . ریما رامین فر کمتولد 5 فروردین 1346 است. تصویری از جشن تولد ریما رامین فر در کنار همسر و پسرش و رضا رشیدپور در سال 97 را مشاهده می کنید.

 

 

این زومج هنرمند مدتی قبل مهمان برنامه خندوانه بودند . درباره گلایه ریما رامین فر از امیر جعفری در برنامه خندوانه بیشتر بدانید.

 

رامبد جوان در آغاز برنامه خندوانه ، به معرفی مهمان برنامه پرداخت و گفت: زن‌هایی هستند که می‌توانند,رئیس شورای شهر خانواده‌شان باشند و می‌توانند به بهترین شکل آن را مدیریت کنند،مهمان امشب ما هم کسی است که هم دوستش داریم، هم بازیگر و هنرمند خیلی خوبی است,که برای همسرش و آیین زندگی‌اش می‌تواند همای سعادت باشد.

 

او سپس از ریما رامین فر دعوت کرد که وارد شود و بعد از تشکر از حضورش خواست که ریما رامین فر,به همه بگوید که چه قدر تلاش و التماس کرده تا او به اینجا بیاید.

 

رامبد جوان از ریما رامین فر پرسید که همسرش ، امیر جعفری ، چه کارهایی را در خانه انجام نمی دهد ,که او در پاسخ به حالت طنز و گلایه آمیز گفت : تقریباً هیچ کاری را در خانه نمی‌کند،من نیز قبل از ازدواج مانند هر فرد دیگری به آدم ایده آلی که دوست داشتم فکر می‌کردم و همیشه می‌خواستم همسرم دست و دل‌باز و شوخ‌طبع باشد که امیر هست ولی الان فکر می‌کنمکه باید خیلی چیزهای دیگر مثل کار در خانه و… را هم می‌داشت.

 

در ادامه رامبد جوان به خانم رامین فر گفت: یعنی چه خانم! شما خیلی لوسش کردید و خطاب به,امیر جعفری ادامه داد خجالت بکش امیر، خوب یه ذره کارکن.

 

 

رامبد جوان در رابطه با پسر این دو هنرمند (ریما رامین فر و امیر جعفری) که آیین نام دارد و ۸ ساله است,از رامین فر پرسید چرا برای نگهداری از آیین بازیگری را کنار نمی‌گذارید؟ و وی پاسخ داد ,که گاهی به این اتفاق فکر می‌کنم به همین دلیل است که کار باید خیلی خوب باشد یا اعضای آن به‌گونه‌ای باشند که ازنظر روحی,به من نزدیک باشند تا من بتوانم با آن‌ها کنار بیایم.

 

کمی بعد و در ادامه برنامه جناب خان به برنامه آمد و با همان لهجه شیرین همیشگی اش از معنی ,نام خانم رامین فر پرسید و گفت: ریما اسم شما است؟ یعنی اگر شما را به این اسم صدا کنند,شما می‌گویید بله؟! ریما رامین فر در این لحظه به خنده افتاد.

 

ریما رامین فر در ادامه برنامه یک خاطره تعریف کرد ، که روزی به سوپرمارکت می رود و به فروشنده ,سلام می کند اما فروشنده‌ تا پایان خرید چشم از صفحه تلویزیون مغازه‌اش که داشته جناب خان را نگاه می‌کردبرنداشته ، او این خاطره را در خصوص محبوبیت جناب خان تعریف کرد.

 

رامبد جوان از خانم رامین فر خواست که کاری برای شاد کردن مردم بکند که رامین فر پاسخ داد :برای شاد کردن چندین نفر در کتابخانه یا کتاب‌فروشی می نشینم و برای مردم با صدای بلند داستان می خوانم,زیرا به نظرم این‌قدر کم کتاب خواندن در کشور ما خوب نیست و باید این رفتار فرهنگی را ,بیش‌تر رعایت کنیم و گسترش دهیم.

 

همچنین رامبد جوان که علاوه بر علی صادقی از بیژن بنفشه خواه نیز به‌نوعی تست بازیگری گرفته بود ,در شب گذشته از ریما رامین فر هم خواست تا جمله‌ای را باحالت‌های  خوشحالی،عصبانیت، حسادت و ترس بیان و اجرا کند.

 

این بازیگر به بهانه پربیننده بودن برنامه خندوانه به همه اطلاع داد که در دنیای مجازی در هیچ جایی ,صفحه‌ای ندارد و همه صفحه‌ هایی که به نام او است دروغ و الکی است.

 

 

 

منبع: ایران ناز

خبر بعدی:

معنای زندگی از دیدگاه علامه جعفری و متفکران غرب

به گزارش خبرگزاری مهر ، کتاب «آری گویی به زندگی» (معنای زندگی از دیدگاه علامه جعفری و متفکران غرب) تالیف  عبدالله نصری به همت دفتر نشر فرهنگ معاصر به تازگی منتشر شده است.

خواننده با مطالعه این کتاب، در جریان فلسفه متاخر غرب قرار می‌گیرد و با دیدگاه های پاره ای از چهره های شاخص فلسفه قاره ای در راستای معنا و فلسفه زندگی آشنا می‌شود. از سوی دیگر مخاطب

تصویری ملموس تر از دیدگاها و اندیشه علامه جعفری بدست آورده و در می‌یابد در برابر متفکران غربی، ما نیز صاحب فلسفه و نظریاتی در خور اعتنا هستیم.

کتاب «آری گویی به زندگی» (معنای زندگی از دیدگاه علامه جعفری و متفکران غرب) که به کوشش و قلم عبدالله نصری، به دغدغه‌ها و رویکردی که علامه جعفری در پرداختن به معنا، هدف و فلسفه زندگی داشته می‌پردازد. نویسنده کتاب، از اساتید نام آشنای دانشگاه است که خود در کسوت شاگردی، محضر علامه جعفری را درک کرده است. علاوه بر این سالها روی اندیشه و کلامِ استاد خود به پژوهش پرداخته که حاصلش تالیفاتی است که از میان آنها می‌توان به «فلسفه آفرینش» اشاره کرد که با ارجاع به نظریات علامه جعفری نوشته شده است.

کتاب «آری گویی به زندگی» در سه بخش نوشته شده است: «معنای زندگی از دیدگاه متفکران غربی»، «معنای زندگی در اندیشه جعفری» و «مقایسه ها». بخش نخست چنان که از عنوانش پیداست، معنای زندگی را از نگاه متفکران غربی مورد توجه قرار داده است. نصری در مقدمه کوتاه اما سودمندش در ابتدای کتاب، نوشته است: «مسئله معنای زندگی از جمله مسائل مهم فلسفه های معاصر است که در دوران جدید ابتدا در فلسفه های اگزیستانس مطرح شد و سپس فیلسوفان تحلیلی به بررسی ابعاد گوناگون آن پرداختند. فیلسوفان گذشته از معنای زندگی بحث نمی کردند، چرا که معناداری زندگی، پیش فرض آنها، و عمده ترین مسائل زندگی مسئله سعادت بود.» بنابراین در بخش نخست نیز معنای زندگی از نگاه متفکران متاخر فلسفه غرب همچون شوپنهاور، نیچه، ویتگنشتاین، کامو، نیکل و... طرح و بررسی شده است.

بخش دوم کتاب به بازخوانی نظریات علامه جعفری درباره زندگی اختصاص یافته است و نویسنده در پانزده فصل به ابعاد مختلف این بحث پرداخته است. پرسش از فلسفه زندگی،  علل و ریشه های جستجوی معنا یا هدف، تحلیل یا نقد پوچ گرایی، ویژگی‌های زندگی معنا دار، گذر عمر، وسیله و شئون زندگی، اصول اساسی حیات انسان، حیات طبیعی محض، حیات معقول، مراحل چهارگانه زندگی، دیدگاه های هدف در زندگی، معمای مرگ و.... از جمله عناوین فصول پانزده گانه بخش دوم کتاب هستند.

پایان بخش کتاب نیز بخشی است که از دو فصل تشکیل شده که فصل نخست به مقایسه اندیشه شوپنهاور و علامه جعفری پرداخته شده و در دومی که شکل مفصل تری هم دارد به مقایسه اندیشه نیچه  و علامه جعفری پرداخته شده است.

نویسنده کتاب در میان متفکران غربی وزن ویژه ای برای کامو، نیچه و شوپنهاور قائل شده چرا که به زعم او این سه نظریات مهم و تاثیر گذاری در طرح مباحث حیات و زندگی داشته اند. در این میان نیچه از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا نخستین فیلسوفی است که در جهت آری گفتن به زندگی  به فلسفه ورزی پرداخت و دیدگاه هایی را مطرح کرد در تقابل با نگاه سلبی شوپنهاور قرار داشت. حسن پژوهشِ نصری در آن است که اگرچه برای مخاطب اهل فن نوشته شده است، اما از زبانی روان برخوردار است که مخاطب غیر متخصص نیز می تواند از بسیاری مباحث مطرح شده در آن سود ببرد. خواننده با مطالعه این کتاب، در جریان فلسفه متاخر غرب قرار می‌گیرد و با دیدگاه های پاره ای از چهره های شاخص فلسفه قاره ای در راستای معنا و فلسفه زندگی آشنا می‌شود. از سوی دیگر مخاطب تصویری ملموس تر از دیدگاها و اندیشه علامه جعفری بدست آورده و در می‌یابد در برابر متفکران غربی، ما نیز صاحب فلسفه و نظریاتی در خور اعتنا هستیم که چه بسا بیش از آن نامهای معروف در غرب، می‌توانند انسان امروز را در فهم فلسفه زندگی و راه و روشی که باید برگزیند، رهنمون باشند.

کتاب «آری گویی به زندگی»، معنای زندگی از دیدگاه علامه جعفری و متفکران غرب اثر عبدالله نصری  در ۴۹۶ صفحه، به قسمت ۳۸۰۰۰ هزار تومان توسط دفتر نشر فرهنگ معاصر منتشر شده است.

کد خبر 4520849

ایران بین دو چهره؛ لبخند "احمدی‌نژاد" در برابر نگرانی "ظریف" و "شمخانی"

تعرض چندین پسر به ۲ دختر جوان در تبریز+فیلم و عکس

مداحی میرم اربعین با تو هم قدم ، حرم پسر یاد مادرم با نوای محمد حسین حدادیان+فیلم

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۷۷۹۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • تأثیر گرم شدن زمین روی نرخ تولد دختر و پسر
 • جشن تولد ۷۵ سالگی‌ ملکه سیلویا سوئد +تصاویر
 • جشن تولد سرکاری «سارا بهرامی» /عکس
 • جعفری دولت آبادی: دادستانی نمی‌تواند در رابطه با تولید و قیمت‌گذاری کالاها ورود زیادی داشته باشد
 • توضیحات جعفری دولت آبادی درباره مجازات سگ‌گردانی
 • جشن تولد حاجي باباي 110ساله
 • فیلم/ جشن تولد حاجی بابای 110 ساله!
 • جشن تولد حاجی بابای 110 ساله/ رمز طول عمر پدر بزرگ از زبان خودش
 • جشن تولد پدر بزرگ ۱۱۰ ساله اراکی
 • «قانون مورفی» رامبد جوان در تلویزیون
 • تبریکی متفاوت به «ریما رامین‌فر» برای داور شدن در جشنواره فجر
 • ثروت ۴۰میلیون دلاری باراک اوباما و همسرش چگونه بدست آمده؟ +تصاویر
 • تبریک ویژه الهام پاوه نژاد برای تولد اکبر زنجانپور + تصاویر
 • دیوید بکهام و همسرش چقدر ثروت داشته و آن را چگونه بدست آورده‌اند؟ +تصاویر
 • سِمتی جدید برای «ریما رامین فر»
 • سِمتی جدید برای «ریما رامین فر»/هفت چهره سینمایی و داوری ۲۵ فیلم
 • قانون مورفی؛ ناموفق در خلق کمدی موقعیت
 • پیشنهاد پرداخت وام ۳ میلیون تومانی برای تولد فرزند
 • قانون مورفی : سقوط یک رامبد جوان