فرمانده انتظامی شهرستان گفت: یازده نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در یکی از محلات کرمانشاه دستگیر و به مراجع قضائی شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه سرهنگ "رضا شیرزادی" فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در تشریح اینخبر گفت : روزگذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از محلات حاشیه شهر کرمانشاه به سرعت ماموران کلانتری های ۲۵ دولت آباد، ۱۲ - ۲۲ بهمن و ۲۳ تعاون وارد عمل شدند.وی با بیان اینکه این درگیری باعث خسارت و آسیب دیدن تعدادی از منازل و خودروهای محل شده بود، افزود: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه با توجه به حساسیت موضوع با استفاده از شگردهای خاص پلیسی در مجموع یازده نفر از عاملان نزاع را دستگیر کردند.فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه حضور به موقع پلیس مانع از گسترش نزاع شده بود، گفت: متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده اند.سرهنگ شیرزادی با بیان اینکه پلیس با شدت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد می کند، اظهارکرد: برخورد با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی به صورت جدی در دستور کار انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار دارد.وی تاکید کرد: از تمام توان خود استفاده خواهیم کرد تا امنیت و آرامش شهروندان که اولین نیاز هر جامعه و از حقوق شهروندی است به نحو مطلوب برآورده شود.عاملان نزاع دسته جمعی در کرمانشاه به مراجع قضائی معرفی شدندگروه استان ها- کرمانشاه- فرمانده انتظامی شهرستان گفت: یازده نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در یکی از محلات کرمانشاه دستگیر و به مراجع قضائی شدند.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا شیرزادی" توضیح داد: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از محلات حاشیه شهر کرمانشاه به سرعت ماموران کلانتری‌های ۲۵ دولت آباد، ۱۲ - ۲۲ بهمن و ۲۳ تعاون وارد عمل شدند.وی با بیان اینکه این درگیری باعث خسارت و آسیب دیدن تعدادی از منازل و خودروهای محل شده بود، افزود: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه با توجه به حساسیت موضوع با استفاده از شگردهای خاص پلیسی در مجموع یازده نفر از عاملان نزاع را دستگیر کردند.فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه حضور به موقع پلیس مانع از گسترش نزاع شده بود، گفت: متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده اند.سرهنگ شیرزادی با بیان اینکه پلیس با شدت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد می‌کند، اظهارکرد: برخورد با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی به صورت جدی در دستور کار انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار دارد.وی تاکید کرد: از تمام توان خود استفاده خواهیم کرد تا امنیت و آرامش شهروندان که اولین نیاز هر جامعه و از حقوق شهروندی است به نحو مطلوب برآورده شود.

منبع: واحد مرکزی خبر

خبر بعدی:

جانشین فرمانده ناجا از اولویت‌های پلیس برای سال آینده گفت

جانشین فرمانده ناجا اعلام کرد که اولویت‌های پلیس برای سال آینده برگرفته از نیاز واقعی جامعه و منویات رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

به گزارش صدای ایران از ایسنا، سردار ایوب سلیمانی در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان قزوین که پیش از ظهر امروز در سالن شهدای فرماندهی انتظامی استان برگزار شد اظهار داشت: با تفضلات الهی و هدایت رهبری، سال ۹۷ را با تمام فراز و فرودها به پایان رساندیم.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم سال آینده نیز سالی پرافتخار و عزت برای کشور و نابودی و اضمحلال برای دشمنان باشد، افزود: امروز به برکت خون شهدای پلیس و مجاهدت ایثارگرانه آحاد کارکنان به مرتبه‌ای بالا از عزت و احترام در منظر مردم رسیده‌ایم.

جانشین فرمانده ناجا ابراز کرد: به اعتبار آیه قرآن مبنی بر اینکه شهدا زنده بوده و از خداوند روزی می‌گیرند، شهدا نیز از ویژگی فردی زنده که دارای تأثیر گذاری است، برخوردارند.

وی با بیان اینکه تنها و مهم‌ترین دلیل تداوم انقلاب خون شهدا و اثر گذاری آنان در قلوب مؤمنین است از این رو باید قدردان خانواده شهدا و رهرویی صدیق باشیم، گفت: نیروی انتظامی ۲۰ هزار جانباز و شهید تقدیم این نظام کرده که تعداد زیادی از آن‌ها پس از انقلاب بوده و هر ساله این میزان افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: اهمیت و جایگاه هر سازمانی به رسالتی است که آن سازمان برای آن مبعوت شده، در واقع اهمیت متناسب با نقشی است که هر ارگان ایفا می‌کند؛ نقش پلیس نیز نظم، امنیت و آرامش جامعه و کشور، پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

سلیمانی با تاکید بر اینکه آرامش، برآیند امنیت و حسی درونی و ناشی از اطمینان خاطر است بیان کرد: تهدید و مانعی متوجه فرد نیست و اگر باشد افرادی وجود دارند که در این راستا فرد را یاری می‌کنند.

وی ادامه داد: پلیس مسئول ایجاد آرامش برای مردم در جامعه است از این رو باید به مرتبه‌ای برسد که اگر گم شده، گرفتار، مظلوم و مال باخته‌ای در جامعه باشد راه نجات خود را پلیس بداند.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه ۲۰ درصد از تأمین امنیت، متعلق به پلیس و ۸۰ درصد به تمام قوای دیگر اختصاص می‌یابد تصریح کرد: پلیس جمهوری اسلامی باید پاسدار ارزش‌های اساسی و بنیادین ملت و مسئول تأمین انضباط و امنیت به معنای عام در جامعه باشد.

وی بیان کرد: نیاز مردم به امنیت، همچون نیاز به هوا است، اگر جامعه احساس ناامنی داشته باشد، خفقان به او دست می‌دهد، در واقع ناامنی کام فرد را تلخ می‌کند و رکن رکین تأمین امنیت به عهده نیروی انتظامی است.

براساس اعلام پورتال پلیس، وی افزود: نیروی انتظامی مسئولیتی عظیم و حیاتی را عهده دار است، نخستین قدم برای تحقق این رسالت، قرار گرفتن در تراز جمهوری اسلامی است.

سلیمانی اذعان کرد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، پلیس باید در تراز و شأن انقلاب اسلامی قرار داشته باشد و تا امروز به این هدف بسیار نزدیک شده و دارای تدین، ایمان، مردم داری و رشد است.

وی بیان کرد: طی گزینش، آموزش و به کارگیری شئونات، سازمان از منظر بیننده بیرونی، رشد قابل توجهی را داشته و سعی شده به مرتبه تراز انقلاب اسلامی نزدیک تر شود.

جانشین فرمانده ناجا اظهار کرد: نخستین خصوصیت پلیس تراز انقلاب، تدین و انقلابی گری است؛ زیرا باید پاسدار ارزش‌های دین و انقلاب و برخاسته از باور مردمی باشد که معتقد به اسلام هستند.

وی ادامه داد: پلیس باید مقتدر و توانمند باشد تا مردم درکنار آن‌ها احساس آرامش و امنیت داشته و مخلان امنیت از او بترسند، آگاهی و تشخیص درست، برنامه ریزی و اطلاعات دقیق و عدالت نیز از دیگر ویژگی‌های پلیس است.

سلیمانی تاکید کرد: پلیس، مسئول و حافظ امنیتِ، جان، مال و ناموس مردم و سالم و درستکار است، در واقع ساحت پلیس باید از هر آلودگی پاک باشد از این رو با نیرویی که خارج از مرام و راه پلیس قدم برداشته و تضعیف کننده جایگاه پلیس باشد برخورد جدی داریم.

وی گفت: اولویت‌های پلیس برای سال آینده برگرفته از نیاز واقعی جامعه و منویات رهبر معظم انقلاب بوده که کاهش جان باختگان ناشی از تصادفات از جمله آن‌ها است.

به گفته سلیمانی، در راستای کاهش تلفات جاده‌ای میزان تلفات از ۲۷ هزار به ۱۶ هزار کاهش یافته است که البته باید میزان تلفات به حداقل ممکن و به سالی ۲ هزار و سرجمع ۶ هزار نفر برسد.

وی ادامه داد: باتوجه به نظر روانشناسان و جامعه شناسان ،۲۰ درصد سبد آرامش مردم با در امان بودن از سرقت تأمین می‌شود؛ میزان سرقت با سیر نزولی روبه‌رو بوده، البته افزایش سرقت خودرو وجود دارد که بر اثر مشکلات اجتماعی است و لازم است کنترل شود.

جانشین فرمانده ناجا ابراز کرد: تلاش وافری صورت گرفته که جدیدترین فناوری روز را در پلیس جمهوری اسلامی به کار بگیریم.

وی اذعان کرد: مبارزه با قاچاق و تأمین امنیت اقتصادی نیز از دیگر اهداف و وظایف نیروی انتظامی است، آمادگی رزم در مرز یکی دیگر از اهداف است که ممکن است تهدیدات مرزی در مرزها افزایش یابد از این رو تقویت رزم از اهمیت بالایی برخوردار است.

سلیمانی بیان کرد: برای نوروز امسال برنامه ریزی مناسب‌تر و کامل‌تری صورت گرفته و هماهنگی‌های بیشتری رقم خورده، امنیت در چهارشنبه آخر سال نیز از تلاش‌های نیروی انتظامی و البته افزایش سطح آگاهی و دانش خانواده‌ها است و امیدواریم کم حادثه ترین سال را در پی داشته باشیم.

وی اظهار کرد: پلیس حافظ امنیت و انضباط اجتماعی است و با برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم حضور و هماهنگی همه جانبه سازمان‌های دخیل، نوروزی با کمترین آمار تلفات جاده‌ای داشته باشیم.

جانشین فرمانده ناجا اضافه کرد: پلیس زحمتکش‌ترین قشر است، در سال جاری شرایط اجتماعی ایجاب کرده که بیش از دو سوم سال و در صحنه‌های مختلف در آماده باش باشیم.

وی گفت: پلیس از حداقل‌ها در حقوق بهره‌مند است، رسیدگی به معیشت و مشکلات آن‌ها جز وظایفی است که بخش عمده‌ای از این مشکلات مورد توجه و بررسی قرار گرفته است.

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

مجری جدید کودک شو معرفی شد

منبع این خبر، وبسایت www.iribnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۹۹۹۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • از شهادت اولین شهید مدافع حرم تا جابجایی‌های مدیران
 • جشنواره فجر ۳۷ زیر تیغ نقد «دولت»/ ایرانی که روی پرده سینما دیدیم
 • دستگیری عاملان قتل جوان 32 ساله در عالیشهر بوشهر
 • نیروی انتظامی کرمانشاه با مزاحمان آرامش مردم برخورد می‌کند
 • برخورد نارنجک دست ساز با سرباز در حین انجام وظیفه/ عاملان حادثه شناسایی شدند
 • معرفی فرمانده جدید نیروی انتظامی استان قزوین
 • معرفی فرمانده جدید انتظامی استان قزوین
 • حیوان آزار لاهیجانی به مراجع قضایی معرفی شد
 • برگزاری تودیع و تکریم فرمانده انتظامی استان قزوین
 • اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در ۸۱ محله استان مرکزی/ کشف ۱۸۰ هزار نخ سیگار قاچاق در عملیات پلیس در ساوه
 • فرمانده جدید انتظامی استان قزوین معرفی شد
 • آخرین «علیه محافظه‌کاری در سال چهلم» با امیدیه خوزستان
 • فرمانده جدید نیروی انتظامی استان قزوین معرفی شد
 • چهارشنبه سوری؛ شادی جمعی بدون ترس و حادثه
 • اعتکاف تمرین جمعیِ معنویت و اخلاق است نه عزلت و گوشه نشینی
 • قرار بود شورای حل اختلاف مردمی باشد نه شبه قضائی!
 • مهر تأیید مراجع بر کارنامه ظریف
 • از پیام آیت‌الله «وحید» به «روحانی» تا تحلیل آیت‌الله «مکارم» از سفر به عراق/عکس مراجع دسته جمعی نداشتم
 • فعالیت ۲۰ ایستگاه پلیس طی ایام نوروز در ایلام