به گزارشگروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛عامل قتل دو سربریده رهاشده در برابر آ اس پ در عملیات فوق تخصصی پلیس جنایی تهران دستگیر شد.

این دو جنایت به اندازه ای جنجال ساز شده بود که سردار رحیمی در روزهای نخست فرماندهی پلیس تهران شبانه در آگاهی حضور یافت و به همراه سردار محمدیان از قاتل بازجویی کرد.

ساعت 11 شب 11 مردادماه امسال 23:00 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر کشف سرهای بریده شده متعلق به انسان در محوطه ای خاکی در خیابان شیخ بهایی – پائین تر از اتوبان همت به کلانتری 125 یوسف آباد اعلام شد .

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی اولیه مشخص شد که سرهای پیدا شده متعلق به زن و مردیاست که آثار شلیک گلوله به سر هر دو نفر آنها مشهود بوده وقاتل یا قاتلین به منظور عدم شناسایی هویت این زن و مرد جوان اقدام به سوزاندن آنها کرده اند . بلافاصله موضوع به پلیس آگاهی تهران و دادسرای امور جنایی تهران اعلام و تیم بررسی صحنه جنایت اداره دهم و قاضی کشیک ویژه قتل در محل کشف سرهای بریده شده حاضر شدند .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با آغاز اقدامات پلیسی ، کارآگاهان اداره دهم با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ی محدوده محل کشف سرهای بریده شده موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو شاسی بلند شدند که ساعاتی قبل از کشف سرها در نزدیکی محل توقف داشته و دقایقی پس از پیاده شدن راننده از ماشین ، آتش در محل کشف سرهای بریده شده شعله ور شده است .

در شرایطی که در طول مدت زمان آغاز رسیدگی به این پرونده هیچگونه طرح شکایتی مبنی بر گمشدن زن و مردجوان با این مشخصات کارآگاهان در هیچکدام از مراکز انتظامی و کلانتری ها ثبت نشده بود ، کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود موفق به کشف قسمت های دیگری ازبقایای متعلق به جسد زنی شدند که در بررسی های تکمیلی اطمینان پیدا کردند که اعضای بدن کشف شده در محل بازیافت منطقه کهریزک متعلق به بدن یکی از مقتولین پرونده است .

کارآگاهان اداره دهم با انجام اقدامات شبانه روزی موفق به شناسایی پیرمردی 75 ساله در منطقه امیرآباد شدند که بنا بر اظهارات همسایگانش با همسر ، پسر و عروسش زندگی می کند اما از چند روز پیش و به صورت ناگهانی پسر و عروسش به نام های بهرام 38 ساله و نسرین 35 سالهدیگر در محل زندگی شان مشاهده نشدند .

تحقیقات در خصوص علت غیبت بهرام و نسرین در دستور کار کارآگهان قرار گرفت اما پیرمرد در اظهارات اولیه همچنان مدعی آن بود که بهرام و همسرش نسرین در حدود 10 روز پیش از خانه خارج شده و از آن زمان تاکنون دیگر اطلاعی از آنها ندارد .

با توجه به شواهد به دست آمده در خصوص احتمال اطلاع این پیرمرد از جنایت و با هماهنگی بازپرس پرونده ، کارآگاهان به محل سکونت این پیرمرد مراجعه کرده و در اولین مرحله موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو سواری شاسی بلند دقیقا مشابه خودرو شاسی بلند شناسایی شده در تصاویر دوربین های مداربسته محدوده کشف سرهای بریده شدند .

با توجه به قوی شدن احتمالات در خصوص ارتکاب جنایت توسط ناپدری بهرام ، بازرسی از محل سکونت این شخص در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و با حضور تیم های تخصصی و تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل ، آثار وقوع جنایت در محل کشف و پیرمرد- ناپدری بهرام -به ناچار لب به اعتراف گشود و ساعت 6 عصر چهارشنبه 25 شهریور ماه -همزمان با حضور سردار رحیمی در پلیس آگاهی تهران به قتل بهرام و همسرش اعتراف کرد.

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : از مدت ها قبل با بهرام اختلاف داشتیم چون او معتاد شدید به شیشه و کراک بود و تمام وسایل زندگی را می برد و می فروخت ؛ قالی ، طلا ، نقره ، وسایل زینتی ، هرچیزی که در خانه قابل فروش بود می برد و می فروخت ؛ ما بچه دار نمی شدیم و بهرام فرزند خواهر همسرم بود که ما از کودکی او را به خانه ی خود آورده و بزرگ کرده بودیم ؛ از چند روز پیش از جنایت تنش و درگیری مابین ما بیشتر شدطوری که بهرام حتی همسرم را کتک زد به همین علت همسرم را روز یکشنبه 8 مردادماه به خانه ی خواهرش فرستادم و من با بهرام و همسرش در خانه تنها شدیم . روز یکشنبه بهرام دوباره شروع به فحاشی و شکستن در و یوار نمود ؛ رفت داخل آشپزخانه ؛ می خواست برگردد به اتاق خودش که من در را باز کردم و سریع تیراندازی کردم ؛ افتاد روی زمین ؛ رفتم جلو و تیر دوم را به سرش زدم . زن بهرام با شندین صدای تیراندازی آمده بود که ببیند چه شده ؛ تا از لای در بیرون آمد با تیر به سینه اش زدم . رفت و افتاد روی تخت ؛ وقتی رفتم داخل دیدم روی تخت افتاده که تیر دوم را به سرش زدم و کارش تمام شد . بعد با اره [ برقی ] که از قبل در خانه بود شروع کردم به .... ؛ از روز جنایت در خانه تنها هستم و موضوع را به هیچ کس نگفتم و از آن روز همسرم هنوز به منزل نیامده است .... .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهم به ارتکاب هر دو جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحققات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

منبع:رکنا

منبع: خبرگزاری برنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

مقررات تغییر محل آزمون های دانشگاه پیام نور

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دانشگاه پیام نور، ضوابط و مقررات تغییر محل آزمون در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به شرح ذیل اعلام شد:

۱- فعال شدن تغییر محل آزمون از تاریخ ۷ اردیبهشت ۹۸ لغایت ۲۴ اردیبهشت ۹۸ در سامانه جامع گلستان (منوی اصلی--> آموزش--> دانشجو --> درخواست‌ها --> انتخاب مرکز / واحد محل آزمون)

۲- پرداخت کل بدهی شهریه قبل از تاریخ ۷ اردیبهشت ۹۸ از طریق پرداخت الکترونیکی در سامانه جامع گلستان (منوی اصلی--> آموزش--> شهریه--> پرداخت الکترونیکی)

۳- واریز مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال به عنوان هزینه تغییر محل آزمون (مبلغ فوق پس از ثبت و اعمال تغییر محل آزمون در سامانه جامع گلستان به شهریه متقاضی اضافه خواهد شد)

۴- با توجه به ظرفیت محدود در مراکز / واحدها به خصوص در مراکز استانی، اولویت با کسانی است که در اسرع وقت نسبت به تغییر محل آزمون و واریز هزینه در سامانه جامع گلستان اقدام کنند.

۵- در صورت تکمیل ظرفیت در هر یک از مراکز / واحدها و عدم امکان افزایش ظرفیت توسط مرکز / واحد مربوطه به دلیل محدودیت امکانات، انتخاب محل آزمون مرکز مورد نظر مقدور نیست.

۶- انتخاب محل آزمون در هر یک از ۴ مرکز شهر تهران (تهران شمال – تهران غرب – تهران شرق - تهران جنوب) در مقطع کارشناسی مطابق توضیح ذیل، صرفاً براساس رشته‌های تحصیلی ذکر شده در هر واحد امکان پذیر است:

تهران جنوب: حقوق – الهیات - علوم انسانی
تهران شرق: رشته‌های کشاورزی – هنر و معماری – علوم پایه
تهران غرب: رشته‌های مدیریت – حسابداری – علوم اجتماعی – اقتصاد
تهران شمال: رشته‌های فنی و مهندسی

تصاویر| حاشیه‎های جنجالی باخت تراکتورسازی

نوبخت: افزایش 400 هزار تومانی حقوق باید از این ماه برای همه کارکنان و بازنشستگان محسوب شود

محمد کاظم تارتار برنده 100 میلیونی مسابقه برنده باش ۳۰ فروردین ۹۸ کیست؟

منبع این خبر، وبسایت www.bornanews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۴۴۱۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جدیدترین مدل‌های لباس عروس بچگانه
 • قاسمی رسما سفیر فرانسه شد
 • همه ظرفیت‌های سه قوه باید در اختیار تولید قرار بگیرد‌
 • قتل تازه عروس به دست داماد هندی
 • سفیر ایران به فرانسه رفت
 • بهرام قاسمی به پاریس رفت
 • (تصاویر) عروس و داماد‌ها در کره شمالی
 • ضوابط تغییر محل آزمون‌های دانشگاه پیام نور اعلام شد
 • اسم و فامیل بازی در شورای شهر تهران +جزییات
 • عکس/ وانت پراید ماشین عروس
 • جنایت جدید شهرک نشینان صهیونیست در فلسطین + فیلم
 • انگلیس به جنایت های عربستان در بمباران‌های یمن اعتراف کرد
 • تحریم‎های آمریکا علیه ونزوئلا جنایتی ضدبشری است
 • تصاویر بسیار زیبا از منطقه ییلاقی شاه بهرام شهرستان باشت
 • از میانگین سن ازدواج عروس و داماد‌های ایرانی تا مهمترین علل مرگ جوانان
 • جزییات نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور
 • عصر تبریز: نگرانی‌‌ها از قطع و حمل درختان ارسباران
 • داماد با دیدن ۴ ابروی عروس خانم بی خیال ازدواج شد! +عکس
 • جزییات نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور + پاسخ به سوالات متداول