به گزارشگروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛عامل قتل دو سربریده رهاشده در برابر آ اس پ در عملیات فوق تخصصی پلیس جنایی تهران دستگیر شد.

این دو جنایت به اندازه ای جنجال ساز شده بود که سردار رحیمی در روزهای نخست فرماندهی پلیس تهران شبانه در آگاهی حضور یافت و به همراه سردار محمدیان از قاتل بازجویی کرد.

ساعت 11 شب 11 مردادماه امسال 23:00 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر کشف سرهای بریده شده متعلق به انسان در محوطه ای خاکی در خیابان شیخ بهایی – پائین تر از اتوبان همت به کلانتری 125 یوسف آباد اعلام شد .

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی اولیه مشخص شد که سرهای پیدا شده متعلق به زن و مردیاست که آثار شلیک گلوله به سر هر دو نفر آنها مشهود بوده وقاتل یا قاتلین به منظور عدم شناسایی هویت این زن و مرد جوان اقدام به سوزاندن آنها کرده اند . بلافاصله موضوع به پلیس آگاهی تهران و دادسرای امور جنایی تهران اعلام و تیم بررسی صحنه جنایت اداره دهم و قاضی کشیک ویژه قتل در محل کشف سرهای بریده شده حاضر شدند .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با آغاز اقدامات پلیسی ، کارآگاهان اداره دهم با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ی محدوده محل کشف سرهای بریده شده موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو شاسی بلند شدند که ساعاتی قبل از کشف سرها در نزدیکی محل توقف داشته و دقایقی پس از پیاده شدن راننده از ماشین ، آتش در محل کشف سرهای بریده شده شعله ور شده است .

در شرایطی که در طول مدت زمان آغاز رسیدگی به این پرونده هیچگونه طرح شکایتی مبنی بر گمشدن زن و مردجوان با این مشخصات کارآگاهان در هیچکدام از مراکز انتظامی و کلانتری ها ثبت نشده بود ، کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود موفق به کشف قسمت های دیگری ازبقایای متعلق به جسد زنی شدند که در بررسی های تکمیلی اطمینان پیدا کردند که اعضای بدن کشف شده در محل بازیافت منطقه کهریزک متعلق به بدن یکی از مقتولین پرونده است .

کارآگاهان اداره دهم با انجام اقدامات شبانه روزی موفق به شناسایی پیرمردی 75 ساله در منطقه امیرآباد شدند که بنا بر اظهارات همسایگانش با همسر ، پسر و عروسش زندگی می کند اما از چند روز پیش و به صورت ناگهانی پسر و عروسش به نام های بهرام 38 ساله و نسرین 35 سالهدیگر در محل زندگی شان مشاهده نشدند .

تحقیقات در خصوص علت غیبت بهرام و نسرین در دستور کار کارآگهان قرار گرفت اما پیرمرد در اظهارات اولیه همچنان مدعی آن بود که بهرام و همسرش نسرین در حدود 10 روز پیش از خانه خارج شده و از آن زمان تاکنون دیگر اطلاعی از آنها ندارد .

با توجه به شواهد به دست آمده در خصوص احتمال اطلاع این پیرمرد از جنایت و با هماهنگی بازپرس پرونده ، کارآگاهان به محل سکونت این پیرمرد مراجعه کرده و در اولین مرحله موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو سواری شاسی بلند دقیقا مشابه خودرو شاسی بلند شناسایی شده در تصاویر دوربین های مداربسته محدوده کشف سرهای بریده شدند .

با توجه به قوی شدن احتمالات در خصوص ارتکاب جنایت توسط ناپدری بهرام ، بازرسی از محل سکونت این شخص در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و با حضور تیم های تخصصی و تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل ، آثار وقوع جنایت در محل کشف و پیرمرد- ناپدری بهرام -به ناچار لب به اعتراف گشود و ساعت 6 عصر چهارشنبه 25 شهریور ماه -همزمان با حضور سردار رحیمی در پلیس آگاهی تهران به قتل بهرام و همسرش اعتراف کرد.

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : از مدت ها قبل با بهرام اختلاف داشتیم چون او معتاد شدید به شیشه و کراک بود و تمام وسایل زندگی را می برد و می فروخت ؛ قالی ، طلا ، نقره ، وسایل زینتی ، هرچیزی که در خانه قابل فروش بود می برد و می فروخت ؛ ما بچه دار نمی شدیم و بهرام فرزند خواهر همسرم بود که ما از کودکی او را به خانه ی خود آورده و بزرگ کرده بودیم ؛ از چند روز پیش از جنایت تنش و درگیری مابین ما بیشتر شدطوری که بهرام حتی همسرم را کتک زد به همین علت همسرم را روز یکشنبه 8 مردادماه به خانه ی خواهرش فرستادم و من با بهرام و همسرش در خانه تنها شدیم . روز یکشنبه بهرام دوباره شروع به فحاشی و شکستن در و یوار نمود ؛ رفت داخل آشپزخانه ؛ می خواست برگردد به اتاق خودش که من در را باز کردم و سریع تیراندازی کردم ؛ افتاد روی زمین ؛ رفتم جلو و تیر دوم را به سرش زدم . زن بهرام با شندین صدای تیراندازی آمده بود که ببیند چه شده ؛ تا از لای در بیرون آمد با تیر به سینه اش زدم . رفت و افتاد روی تخت ؛ وقتی رفتم داخل دیدم روی تخت افتاده که تیر دوم را به سرش زدم و کارش تمام شد . بعد با اره [ برقی ] که از قبل در خانه بود شروع کردم به .... ؛ از روز جنایت در خانه تنها هستم و موضوع را به هیچ کس نگفتم و از آن روز همسرم هنوز به منزل نیامده است .... .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهم به ارتکاب هر دو جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحققات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

منبع:رکنا

منبع: خبرگزاری برنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

کشته شدن تبعه افغانستانی با لوله آهنی/ قاتل دستگیرشد+عکس

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سرهنگ علی گودرزی در توضیح خبر گفت: ساعت ۹ صبح 21 مرداد ماه امسال طی تماس تلفنی مرد جوانی از به قتل رسیدن دوست اش بنام " ظاهر" در ساختمان نیمه کاره در حال ساخت واقع در محدوده خیابان ایوانک خیابان زرافشان به کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب اطلاع داد.

بلافاصله مأموران کلانتری به محل اعزام که با تأیید خبر اولیه وقوع قتل، با جسد یک مرد جوان ۳۵ تبعه افغان روبرو شدند.

با اعلام خبر به کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل و تیم بررسی صحنه جرم تشخیص هویت به همراه بازپرس کشیک ویژه قتل راهی محل جنایت شدند در بررسی ظاهری اولیه جسد مشاهده شد بعلت جراحت و خونریزی شدید وارده با جسم سخت بر "سر" به قتل رسیده است.

کارآگاهان در تحقیقات اولیه و بررسی محل جنایت یک لوله فلزی خون آلود کشف کردند که به نظر می‌رسید مقتول با آن به قتل رسیده است، در ادامه تحقیقات هویت مقتول و قاتل " ظاهر " ۳۵ ساله و " معقول " ۲۵ ساله هر دو اهل کشور افغانستان مورد شناسایی قرار گرفت که هردو کارگر ساختمان نیمه کاره محل جنایت بوده و به اتفاق چند نفر دیگر از همشهریانش در حال کار بودند. در ادامه تحقیقات از کارگران دیگر محل جنایت که سه نفر بودند به اتفاق گفتند: ظاهر و معقول شب قبل جنایت با هم بر سر مسائل کاری و مالی دائماً باهم درگیر بودند و همگی در یک اتاق ۱۲ متری می‌خوابیم و از آنجایی که کارمان بسیار سخت و دشوار هست شب‌ها زود می‌خوابیم، ساعت ۲۲ شب بود که خوابیدیم و صبح که بیدار شدیم با جسد خون آلود ظاهر روبرو شدیم و خبری از معقول نبود و هرچه با وی تماس گرفتیم پاسخگو نبود.

با بدست آمدن اطلاعات و گفته‌های کارگران ساختمانی، دستگیری معقول در دستور کارکارآگاهان قرار گرفت که با بهره گیری از روش‌های علمی کشف جرم محل تردد معقول در محدوده سه راه آذری شناسایی قرار گرفت که در مورخه ۲۲ مرداد ماه طی یک عملیات پلیسی وی دستگیر و به اداره دهم منتقل گردید.

در تحقیقات صورت گرفته از قاتل به کارآگاهان گفت: من با مقتول دائم بر سر مسائل کاری و مالی همیشه مشاجره می‌کردیم و شب قبل جنایت با وی بشدت درگیر شدم طوری که نقشه قتل وی را کشیدم و از آنجای که همگی در یک اتاق استراحت می‌کنیم منتظر ماندم تا همه بخوابند، بعداز اینکه مطمن شدم مقتول به خواب عمیق فرو رفته با لوله‌ی آهنی که از قبل تهیه کرده بودم با زدن چندین ضربه سنگین به سر وی او را به قتل رساندم و از آنجای که خواب همه‌ی دوستانم سنگین بوده کسی متوجه اقدام من نشده که بلافاصله از محل جنایت متواری شدم.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح قاتل به انگیزه اختلاف شخصی وی با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه ۴ دادسرای ناحیه ۲۷ تهران جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم می‌باشد.

انتهای پیام/

20 / 20 سرهنگ کارآگاه علی گودرزی قتل تبعه افغانستانی قاتل دستگیری قاتل

قبل از گیردادن به ویلا‌های لواسان، به حوزه لواسان باید گیر بدهید+فیلم

واکنش آملی‌لاریجانی به اظهارات آیت‌الله یزدی: چرا به این وضع افتاده‌اید و به همه توهین می‌کنید؟ سینه‌ام خزانه اسرار مسئولان و آقازاده‌هاست| ساختمان‌هایی که از آنها استفاده می‌کنید، ارث پدرتان است؟| اکبر طبری رئیس دفتر من نبود| چرا درباره معاون اقتصادی سپا

مکارم‌شیرازی خطاب به آملی‌لاریجانی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

منبع این خبر، وبسایت www.bornanews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۴۴۱۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • دامادی که یک شب پس از مراسم ازدواجش را به خاطر نمی‌آورد +عکس
 • از یاد بهرام بیضایی تا عصای جادویی که جامعه را تغییر داد
 • جزییات حمله موشکی به مواضع مزدوران آل سعود در استان مآرب یمن
 • جزییات اسیدپاشی خانوادگی/ پدر خانواده روی پسر و عروس خود اسید پاشید
 • «گربه سیاه» بهرام رادان مجوز گرفت
 • «بهرام رادان» تهیه‌کننده شد/فیلم جدید «مستانه مهاجر» مجوز ساخت گرفت
 • گربه سیاهی که بهرام رادان را تهیه کننده کرد!
 • تیپ سفید «پانته آ بهرام» در بهشت زهرا/ عکس
 • «بهرام رادان» تغییر چهره داد/ عکس
 • بهرام رادان تهیه‌کننده گربه سیاه شد/ جوجه‌تیغی مجور گرفت
 • بهرام رادان تهیه کننده شد
 • صدورمجوز کارگردانی برای حسین پارسایی و تهیه کنندگی برای بهرام رادان
 • صدور پروانه ساخت برای گربه سیاه به تهیه‌کنندگی بهرام رادان
 • محاکمه زنی که سر شوهرش را بریده بود
 • حماس و جهاد اسلامی: رژیم صهیونیستی مسئول جنایت علیه ملت فلسطین است
 • سازوکارهای اداری موجود، امان سرمایه گذاران را بریده است
 • دانشجویان با تجمع در مقابل سازمان ملل جنایت‌های دولت هند علیه مسلمانان کشمیر را محکوم کردند + عکس
 • دانشجویان جنایت‌های دولت هند علیه مسلمانان کشمیر را محکوم کردند
 • راز گوش‌های بریده