۱۲ فروردین

وضعیت جاده هراز هم اکنون

جاده هراز به صورت دو طرفه باز است.

ترافیک سنگین

در محور آمل - تهران محدوده های پارک جنگلی آمل و نارنجستان ترافیک سنگین است

محور آمل-تهران حدفاصل گزنک تا پلور ترافیک نیمه سنگین است.

محدودیت ترافیکی در کل ایام عید: تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 14:00 تاریخ های 4 ، 5 ، 12 ، 13 و 96/01/14 الی ساعت 02:00 بامداد روز بعدی از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا ساعت 02:00 بامداد روز بعد در تاریخ های مورد اشاره از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.

وضعیت جاده فیروزکوه هم اکنون

محور فیروزکوه دو طرفه باز است.ترافیک پرحجم

محدودیت ترافیکی در کل ایام عید: تردد انواع تریلر و کامیون همچنین از ساعت 8 روز پنجشنبه 10 فروردین 96 تا ساعت 12 روز سه شنبه 15 فروردین 96 از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

وضعیت جاده چالوس هم اکنون

تردد از ساعت 12 ظهر تا 3 بامداد از کرج به سمت مرزن اباد ممنوع است اما از ساعت 15 تا 3 بامداد از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه است

ترافیک سنگین

محدودیت ترافیکی در کل ایام عید:تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت 12:00 تاریخ های 4 ، 11 ، 12 ، 13 و 96/1/14 الی ساعت 03:00 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 همان روز الی 03:00 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

(مطالب قدیمی تر: )

اعلام محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات نیمه شعبان

وضعیت جاده هراز

** تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

**تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 روز چهارشنبه مورخ 95/02/29 الی ساعت 08:00 روز دوشنبه مورخ 95/03/03 از محور هراز ممنوع است.

** تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت13:00 روز یکشنبه مورخ 95/03/02 الی ساعت03:00 بامداد روز دوشنبه مورخ 95/03/03 ازرودهن به آب اسک ممنوع بوده وتردد انواع وسایل نقلیه ازساعت 15:00 روز یکشنبه مورخ 95/03/02 الی ساعت 03:00 بامداد روز دوشنبه مورخ 95/03/03 ازآب اسک تارودهن (محدوده مشاء)به صورت یکطرفه خواهد بود.

وضعیت جاده فیروکوه

**تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 روز چهارشنبه مورخ 95/02/29 الی ساعت 08:00 روز دوشنبه مورخ 95/03/03 از تهران به قائم شهر وبالعکس ممنوع است.

** تردد کلیه کامیونها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 روز یکشنبه مورخ 95/03/02 الی ساعت 08:00 روز دوشنبه مورخ 95/03/03 از تهران به قائم شهر وبالعکس ممنوع است.

وضعیت جاده چالوس

**تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

** تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 روز جمعه مورخ 95/02/31 الی ساعت 02:00 بامداد روز شنبه مورخ 95/03/01 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه مورخ 95/02/31 الی ساعت 02:00 بامداد روز شنبه مورخ 95/03/01 از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد ( محدوده دزدبن ) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

** تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 روز یکشنبه مورخ 95/03/02 الی ساعت 02:00 بامداد روز دوشنبه مورخ 95/03/03 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 روز یکشنبه مورخ 95/03/02 الی ساعت 02:00 بامداد روز دوشنبه مورخ 95/03/03 از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد ( محدوده دزدبن ) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

با توجه به ترافیک در هر دو سمت یک طرفه شدن روز 5شنبه و جمعه لغو شد.

محدودیت ترافیکی ایام نوروز 95:رفت وآمد کامیونها تا ساعت 2 صیح مورخ 8 فروردین نود و پتج از هراز ممنوع است.همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه در روز 6( جمعه)فروردینماه از ساعت 13 الی 2 بانداد در محور هراز از رودهن به منطقه آب اسک ممنوع است و پس از اعلام پلیس راه، از ساعت 15 بعداز ظهر تا 2 بامداد از منطقه آب اسک تا رودهن جاده یک طرفه است.

اواخر شب مورخ 3 فروردین محور هراز برای بار دوم باز شد.پلیس راه ناج این خبر را اعلام کرد. محور هراز که از ساعت ٢٠:٣٠ امشب به دلیل بارش شدید برف و لغزندگی و نیزکاهش دید و پاکسازی محور بسته شده بود، بازگشایی شد.

در ساعت 22 مورخ 3 فروردین سیاوش محبی دقایقی از انسداد دوباره محور هراز به علت بارش شدید برف و یخ زدگی سطح جاده خبر داد و از مسافران درخواست کرد که سفر خود را به روزهای بعد موکول کنند.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در گفتگویی با فارس از انسداد موقت جاده هراز خبر داد و گفت عملیات برفروبی و پاکسازی در حال انجام است اما با توجه به حجم بالای بارش این عملیات که توسط به عوامل راهداری انجام می شود با کندی همراه است و تا 1 ساعت آینده حداقل طول می کشد.وی با اشاره به اغزندگی سطح جاده از مسافران خواست بدون زنجیر پرخ وارد جاده های کوهستانی نشوند.)

​​

وضعیت جاده فیروزکوه هم اکنون

(مطالب قدیمی تر:

*همچنین عبور و مرور انواع تریلی و کامیون تا ساعت 2مورخ 8 فروردین نود و پنج از تهران به سمت قائم‌شهر و بالعکس مجاز نیست.

*همچنین علی نیک‌روش فرمانده پلیس‌راه دماوند ـ فیروزکوه در شرق استان تهران اظهار کرد: محور هراز از ساعت 20:30، مورخ 3 فروردین برای دومین بار تا اطلاع‌ ثانوی به علت بارش شدید برف مسدود شد.

وی با اشاره به افزایش بار ترافیک جاده فیروزکوه پس از بسته شدن محور هراز گفت:بارش شدید برف سطح جاده فیروزکوه را لغزنده کرده،اما عملیات نمک پاشی در حال انجام است و مشکلی بابت تردد خودروها وجود ندارد.)

اخبار جاده هراز

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان گفت:در محور هراز شاهد بارش برف هستیم و این جاده شریانی کشور لغزنده است و رانندگان باید احتیاط کنند.

علی نوری‌پور دقایقی، اظهار کرد: به‌ علت ریزش برف و باران شدید در محور مواصلاتی هراز تردد در این جاده شریانی به کندی صورت می‌گیرد.این بارشها در منطقه امام زاده هاشم بیشتر است و در منطقه پلور و گزنک برف کمتری می بارد.

اخبار جاده فیروزکوه:

جعفر محمدنژاد،فرمانده پلیس‌راه مازندران گفت: محور سوادکوه از منطقه زیرآب تا شیرگاه تارفیک سنگینی به خود می بیند،همچنین ترافیک در مابقی مسیر نیمه‌سنگین است.

هراز:

در محور هراز تردد همه تریلرها ممنوع است همچنین‌ تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12:00 روز چهارشنبه 12 خردادماه الی 06:00 روز یکشنبه 16 خردادماه از محور هراز ممنوع‌ است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 الی 24:00 روز شنبه 15 خردادماه از رودهن (انتهای بلوار کریتون) به سمت آمل ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 الی 24:00 روز شنبه 15 خردادماه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

فیروزکوه:

در محور فیروزکوه‌ تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12:00 روز چهارشنبه 12 خردادماه الی ساعت‌ 24:00 روز شنبه 15 خردادماه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع ‌است.‌

تردد انواع کامیون‌ها و کامیونت‌ها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 الی ساعت 24:00 روز شنبه 15 خردادماه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع ‌است.

چالوس:

در محورکرج-چالوس‌ تردد ‌تریلرها، کامیون‌ها وکامیونت‌ها کماکان ممنوع است‌؛ همچنین‌ ‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 روز شنبه 15 خردادماه الی ساعت‌ 02:00 بامداد روز یکشنبه 16 خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ ‌با اعلام مأموران پلیس راه در محل‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت16:00 روز شنبه 15 خردادماه الی ساعت 02:00 بامداد روز یکشنبه 16 خردادماه از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

در خصوص یک‌طرفه کردن محور کرج- چالوس در روز پنجشنبه 13 خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج جهت تسهیل در عبور و مرور کاروان‌های اعزامی‌ و زائران مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) و پیشگیری از بروز گره ترافیکی در طول مسیر برحسب ضرورت و شرایط تصمیم گیری و اجرا خواهد شد.

منبع: ساعت24

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

ترافیک در برخی مقاطع محور چالوس سنگین است

تهران- ایرنا- وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده «بیلقان» سنگین است.

گزارش روز جمعه وزارت راه و شهرسازی حاکی از ترافیک سنگین در آزاد راه تهران- کرج- قزوین محدوده «پل کلاک»، «ساسانی» و «امام زاده طاهر(ع)» است.
برپایه این گزارش، تردد در سایر محورهای مواصلاتی کشور به ویژه محورهای شمالی هراز و فیروزکوه و آزاد راه قزوین- رشت عادی و روان است.
محورهای پلدختر- کوهدشت، پلدختر- دره شهر، محور قدیم پلدختر- خرم آباد و شهداد- نهبندان مسدود است، همچنین کمربندی دهلران مسدود بوده و تردد از داخل این شهر در جریان است.
گزارش وزارت راه و شهرسازی می افزاید: محورهای فرعی شمشک- دیزین در استان های تهران و البرز، گنجنامه- تویسرکان در استان همدان، سروآباد- پاوه در استان کردستان، وازک- بلده در استان مازندران و اولنگ- شاهرود در استان های گلستان و سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است.
اقتصام*3065**9157

اعتراض فرزند شهید مطهری به ماجرای برنامه نود، پرونده قاری معروف و ساسی مانکن؛ وقتی پرونده سعید طوسی را به آن شکل می‌بندید و برنامه ۹۰ را تعطیل می‌کنید، مردم لج می‌کنند

دادستان اصفهان: دوچرخه‌سواری زنان در فضای عمومی حرام است| پلیس ابتدا تذکر و در غیر این صورت دوچرخه فرد را توقیف می‎کند| ائمه جمعه و خانواده شهدا نسبت به دوچرخه‌سواری زنان در اماکن عمومی معترض هستند

زمان برگزاری کنکور سراسری تغییر می کند؟

منبع این خبر، وبسایت www.saat24.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۱۸۰۳۹۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ‌افزایش تردد ناوگان سنگین
 • محدودیت ترافیکی در محور دماوند-فیروزکوه ‌/ افزایش تردد ناوگان سنگین
 • کدام جاده‌های کشور مسدود هستند؟
 • افزایش 13 درصدی تردد در جاده‌های استان کرمان
 • سانحه مرگبار در محور سمنان فیروزکوه
 • شبکه مخابرات روستایی نوسازی می شود/تجهیز جاده هراز به فییر نوری
 • ترافیک عادی و روان در جاده‌های منتهی به شمال
 • انسداد ۱۸ جاده به دلیل نبود ایمنی/ آزادراه قزوین-تهران پرترددترین راه
 • مناطق گردشگری فیروزکوه کجاست؟
 • نگاهی گذرا به مهمترین رویداد‌های جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه در مازندران
 • ترافیک سنگین در ورودی‌های شهر تهران
 • ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور چالوس
 • آمد وشد خودروها به جاده چالوس از کرج - مرزن آباد یک ساعت زودتر ممنوع شد/ ترافیک در جاده هراز و چالوس نیمه سنگین
 • آمد وشد خودروها به جاده چالوس از کرج - مرزن آباد یک ساعت زودتر ممنوع شد/ جاده هراز ترافیک نیمه سنگین
 • جاده چالوس یک ساعت زودتر یکطرفه شد/ جاده هراز ترافیک نیمه سنگین
 • مسافران در راه بازگشت/ ترافیک در جاده چالوس
 • اسامی محورهای مسدود و وضعیت ترافیکی محورهای شمالی
 • اسامی محورهای مسدود شریانی و وضعیت ترافیکی محورهای شمالی
 • جاده کرج - چالوس امروز یکطرفه می‌شود