رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در آذربایجان‌غربی گفت: معدل بیکاری جهان ۱۲.۶ درصد است که متأسفانه معدل بیکاری کشور ۲.۵ برابر میانگین جهانی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، سهراب عبدالله زاده صبح امروز در دیدار با سران و بزرگان ایل هناره، هرکی و عبدوئی کرد شهرستان ارومیه که در محل ستاد مرکزی قالیباف در آذربایجان غربی انجام شد، اظهار داشت: دغدغه دولت فعلی دغدغه ملت نیست در حالی‌که هدف باید با جهت یکسان باشد و در این راستا اگر دغدغه دولت با مردم یکی نباشد با مشکلاتی اساسی روبه‌رو می‌شویم.

وی افزود: در سراسر کشور دغدغه مشکلات اقتصادی داریم و برخی از مشکلات به گفته دولت تدبیر و امید به 8 سال قبل منتسب می‌شود از این رو مردم خواستار برگزاری مناظره بین روسای جمهوری دولت نهم و دهم و دولت یازدهم هستند تا مشخص شود چه کسی مسبب اصلی مشکلات است که دولت فعلی نمی‌تواند آن را جبران کند.

عبدالله زاده با اشاره به انتخاب آقای قالیباف به عنوان یکی کانیدای اصلح و توانمند تصریح کرد: می‌خواهیم تحولات عظیم اتفاق افتاده در تهران به کل مملکت ما تسری پیدا کند به‌گونه‌ای که مترو تهران به 136 ایستگاه رسیده ‌و احداث تونل از یک کیلومتر به 37 کیلومتر رسیده است و در معابر شهری در تهران 88 درصد افزایش داریم که یک تحول عظیم در شهر در مدت خدمت آقای قالیباف در شهرداری تهران انجام شده است.

3 در‌خواست‌مان از روحانی بی‌نتیجه مانده است

وی خاطرنشان کرد: سه درخواست از روحانی داشتیم که نخست احیاء دریاچه ارومیه بود که متأسفانه تاکنون نتیجه خوبی نگرفته‌ایم و دو مورد دیگر هم شنیدن صدای سوت قطار در ارومیه و ایجاد منطقه آزاد در شهرمان بود که تاکنون در این موارد نیز نتیجه‌ای حاصل نشده است.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: معدل بیکاری جهان 12.6 درصد است و میانگین کشوری ما 2.5 برابر آمار جهانی است به گونه‌ای که بیکاری یک فرزند در هر خانواده را می‌توان امروزه مشاهده کرد و دولت مردم در جهت زدودن بیکاری 5 میلیون شغل در کشور ایجاد می‌کند.

وی تاکید کرد: از میان 80 نوع ماده معدنی در جهان 70 نوع در کشور ما وجود دارد و باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم و اگر نمی‌توانیم از ظرفیت‌ها استفاده کنیم نباید مردم را ناامید کنیم چرا که خواستار تغییر هستند.

دولت فعلی را تغییر می‌دهیم

عبدالله زاده بیان کرد: می‌توانیم دولت فعلی را تغییر دهیم چرا که در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری دولت تدبیر و امید تنها با اختلاف 200 هزار نفری بر روی کار آمد که نیازمند صحبت قاطع در میان همگان است و با روحیه باخته نمی‌توان اقدامات خود را پیش برد و باید در همه حال منسجم پیش رویم.

وی اظهار کرد: دولت روحانی دولتی است که از آزادی بیان سخن می‌گوید و در ظاهر این سخنان را به زبان می‌آورند در حالی که در خفا اقدامات دیگر را انجام می‌دهند و از کارشکنی‌های این دولت می‌توان به فیلتر سایت کارانه دولت مردم اشاره کرد که ناقض آزادی بیان و حقوق مردم است که کار ناشایست پس از این اقدام راه اندازی سایتی همانند کارانه از سوی دولتی‌ها است.

شاخص‌های جامعه در طول 4 سال مدیریت دولت روحانی بسیار افت کرده است

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در آذربایجان‌غربیگفت: در طول چهار سال مدیریت دولت تدبیر و امید در شاخص‌های بسیاری افت کرده‌ایم و در آذربایجان غربی نیز از هیچ یک از ظرفیت‌ها تاکنون استفاده نکرده‌ایم و فقدان وجود مناطق گردشگری و بازاری در استان و شهر ارومیه یکی از ضعف‌های دولت است و اگر کلیدی را نشان می‌دهند باید به مردم پاسخ دهند.

عبدالله زاده تاکید کرد: تیم اقتصادی دولت در مناظره سوم هیچ سخنی برای به زبان آوردن ندارند چرا که از نظر اقتصادی هیچ اقدام مثمر به ثمری در کشور انجام نداده‌اند و باید منتظر باشیم تا ببینم چگونه عمل می‌کنند و در عرصه اقتصاد سخن به میان نمی‌آورند و همیشه از موضوعات دیگر به مردم می‌گویند.

وی افزود: آقای قالیباف بیش از همه از نامزدها درخواست انتشار لیست اموال را کرده و در این ماجرا خواستند که به 4 درصدی‌ها نه بگوییم.شش درصد رشد اقتصادی ما مربوط به نفت است و به دو و نیم میلیون تولید نفت خام در روز رسیده‌ایم که خام فروشی یک معضل برای ملت و اقتصاد کشور است.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در آذربایجان‌غربیبیان کرد: انتخابات به پایان می‌رسد و ما اقوام مختلف باید وحدت خود را حفظ کنیم و مطمئناً این‌گونه است و اشتراکات بسیاری داریم و برای یک هدف مشترک پیش می‌رویم هدفی که اسلام را در جهان به همگان نشان می‌دهد و باید عمل‌گرا باشیم.

انتهای پیام/

R41361/P41362/S6,48/CT7

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

فعالان بخش معدن آذربایجان غربی آموزش مهارتی فرا می گیرند

ارومیه- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: فعالان بخش معدن استان طبق تفاهم نامه منعقد شده با سازمان نظام مهندسی معدن، آموزش های مهارتی لازم را دریافت می کنند.

محسن مددی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تفاهم نامه در راستای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و هم افزایی توانایی های فعالان بخش معدن و با هدف توانمند سازی کارکنان فعال در حوزه های مختلف بخش مهندسی معدن استان از طریق اجرای دوره های آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی و سازمان نظام مهندسی معدن منعقد شده است.
وی اضافه کرد: شناسایی و معرفی متقاضیان دوره های آموزشی، همکاری در اجرای دوره های آموزشی محیط کار واقعی، تامین تجهیزات و مواد مصرفی دوره های آموزشی مطابق با استانداردهای مربوطه، تامین مربی واجد شرایط و دارای صلاحیت حرفه ای جهت ارائه آموزش های مهارتی از جمله تعهدات سازمان نظام مهندسی معدن استان در این تفاهم نامه است.
وی بیان کرد: تامین فضا و تجهیزات کمک آموزشی در یکی از مراکز آموزش فنی حرفه ای در دسترس جامعه هدف، نظارت بر اجرای صحیح و مطابق استانداردهای آموزشی دوره های در حال اجرا، برگزاری آزمون و اعطای گواهینامه به شرکت کنندگان در دوره ها پس از طی آزمون های کتبی و عملی از جمله تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی در قالب این تفاهم‌نامه به شمار می رود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: کمبود مهارت در حوزه معدن از جمله مشکلات این بخش در استان است که امیدواریم با اجرایی شدن این تفاهم نامه گام های بلندی در راستای حل این مشکل برداشته شود.
مددی افزود: اداره کل آموزش های فنی و خرفه ای در بخش های مختلف آماده ارائه آموزش های مهارتی است و تاکنون حدود 20 تفاهم نامه در همین راستا منعقد شده است.
به گزارش ایرنا سالانه افزون بر 40 هزار نفر در آذربایجان غربی آموزش مهارتی دریافت و گواهینامه الکترونیکی دریافت می کنند.
دهها معدن فعال در آذربایجان غربی وجود دارد که مهارت اندوزی کارکنان آنان می تواند در بهبود راندمان این بخش موثر باشد.
8137/7129

پوتین: در صورت خروج تهران از برجام تمام کشورها ایران را مقصر می‌دانند| کاری از دست اروپایی‌ها برای نجات برجام برنمی‎آید| از ایران خواستیم که علی‌رغم اقدامات آمریکا در برجام بماند| روسیه آمده میانجی‌گری است| روسیه آتش‌نشانی نیست

اعتراض فرزند شهید مطهری به ماجرای برنامه نود، پرونده قاری معروف و ساسی مانکن؛ وقتی پرونده سعید طوسی را به آن شکل می‌بندید و برنامه ۹۰ را تعطیل می‌کنید، مردم لج می‌کنند

عوارض رابطه جنسی زیاد

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۸۰۰۰۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آینده‌بینی بازار سهام ۹۸
 • رشد ۴۱۶ درصدی ارزش ریالی پرونده‌های تخلف واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی آذربایجان‌غربی
 • اشنویه بارانی ترین شهر آذربایجان غربی در شبانه روز گذشته بود
 • شاخص کل بازار بورس در آذربایجان غربی کاهش یافت
 • جلسه هماهنگی پروژه های آماده افتتاح در سفر ریاست محترم جمهوری به آذربایجان غربی
 • سند آمایش سرزمینی آذربایجان غربی الگویی مناسب برای توسعه شهری سازی ایرانی اسلامی است
 • واکاوی تسنیم از نقش ۹۶۷ کیلومتر مرز مشترک در توسعه روابط بین‌المللی آذربایجان غربی
 • محموله امدادی زندان های آذربایجان غربی به مناطق سیل زده ارسال شد
 • برنامه‌ریزی برای کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه در سال جاری
 • خام فروشی مواد اولیه معادن ۴۶۸ گانه آذربایجان غربی کی به پایان می‌رسد
 • رتبه اول اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در بین استانهای درجه اول کشور
 • 250 سیل‌زده لرستانی تحت‌پوشش بیمه بیکاری قرار می‏‌گیرند
 • نرخ بیکاری خمین برخلاف اعلام دولت ۱۹ درصد است
 • حدود ۱۰ هزار نفر برای پذیرش در رشته‌های بدون کنکور ثبت‌نام کردند / داوطلبان تا شهریور فرصت دارند
 • فاصله معنادار سرانه فضای آموزشی آذربایجان غربی با میانگین کشوری
 • پایش مهارت آموزی نیاز اصلی سامان بخشی به کارجویان آذربایجان غربی است
 • موزه‌های ۱۵ گانه آذربایجان غربی ظرفیتی که مغفول مانده است
 • ثبت نام نزدیک به ۱۰ هزار نفر در رشته‌های بدون کنکور سال ۹۸
 • حزب قالیباف: امکان شکل‌گیری جریان سوم وجود ندارد/ از «گفت‌وگوی ملی» استقبال می‌کنیم