آخرین قسمت سریال شبکه نمایش خانگی «گلشیفته» ساخته بهروز شعیبی و به تهیه‌کنندگی علی اکبر نجفی فردا توزیع خواهد شد. آفتاب‌‌نیوز : به نقل از مشاور رسانه‌ای «گلشیفته»، قسمت شانزدهم سریال شبکه نمایش خانگی «گلشیفته» به عنوان آخرین قسمت این سریال، فردا (چهارشنبه ۲۷ تیر ماه) در فروشگاه‌های سراسر کشور توزیع می‌شود.
تصویربرداری مجموعه کمدی اجتماعی «گلشیفته» از روز ٢٨ آذر ماه سال گذشته با حضور مهدی هاشمی در یزد آغاز شد و جمعه (چهارم خرداد ماه ۹۷) پس از پنج ماه تصویربرداری به پایان رسید.

قطعه «گلی» از آرش و مسیح تیتراژ ابتدایی و قطعه‌ای با عنوان «دیوانه شهر» از حمید هیراد تیتراژ پایانی این مجموعه است.

مجموعه «گلشیفته» در قالب طنز و با طعنه به نقش پررنگ فضای مجازی در زندگی امروز مردم، مسائل و مشکلات زنان در جامعه را مورد بررسی قرار داده است.

مهدی هاشمی، مهناز افشار، سیامک انصاری، نازنین بیاتی، بهاره کیان افشار، امیر مهدی ژوله، محمد بحرانی، شیلا خداداد و نسیم ادبی با حضور هومن سیدی از بازیگران این مجموعه هستند.
صادق یاری سرمایه‌گذار سریال «گلشیفته» است و پخش آن را موسسه سرو رسانه پارسیان برعهده دارد.


سایر عوامل تولید «گلشیفته» عبارتند از:
نویسنده: خشایار الوند، مدیر تصویربرداری: امیر موسوی، طراح گریم: فاطمه کمالی و زهرا کمالی، طراح صحنه: آیدین ظریف، طراح لباس: فرحناز نادری، صدابردار: فرزام منطقی، بازیگردان: علی صلاحی، دستیار کارگردان: صالح غربی جوان، برنامه ریز: شکیل مظفری، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازی، مدیر تدارکات: مجید لعل سنجیان، منشی صحنه: مارال فتحی، عکاس: جلال حمیدی، مشاور تهیه‌کننده: مهران برومند، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا، مشاور تبلیغات: سپیده هاشمی، مجری طرح و مدیر تولید: حسن مصطفوی، جانشین تهیه کننده: مهدی یاری.
ایسنا  کد خبر: ۵۳۴۸۴۲ تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰

منبع: آفتاب

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

گلایه محسن هاشمی از بی‌توجهی سه قوه به شورای شهر

هنوز توجهی از سوی سه قوه به حمایت از نمایندگان مردم در شورا نمی بینیم؛ باوجود حمایت بی سابقه مردم نه تنها حمایت ها زیاد نشده بلکه کمتر هم شده است/ مجلس گامی برای حل مشکلات تهران برنداشت/ قوه قضاییه درباره سرنوشت پرونده های مرتبط با شهرداری کمک کند/ نهادهای حاکمیتی، حل مسائل شهری تهران را اولویت قرار دهند

محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران با گلایه از قوای سه گانه در حمایت از مسائل شهر تهران اظهارداشت: هنوز توجهی از سوی سه قوه به حمایت از نمایندگان مردم در شورا نمی بینیم؛ باوجود حمایت بی سابقه مردم نه تنها حمایت ها زیاد نشده بلکه کمتر هم شده است.


به گزارش ایرنا وی روز یکشنبه در یکصد و چهل و دومین جلسه این شورا اظهارداشت: در دومین سالروز رای تاریخی تهرانی‌ها به شورای اسلامی شهر پنجم هستیم که پشتوانه بی سابقه‌ای را برای مدیریت شهری تهران‌ خلق کرد.
وی افزود: بار سنگین این امانت بر دوش ما در شورای اسلامی شهر تهران است که باید برای تحقق مطالبات و انتظارات مردم کاری کنیم و این به معنای نداشتن مسئولیت سایر قوا و دستگاه‌های نظام نیست.
هاشمی تصریح کرد: انتظارات ما از دولت تدبیر و امید بیش از عملکرد دو سال گذشته آن در حوزه مدیریت شهری است؛ تهران و شهروندان بار خدمات پایتخت را به دوش می کشندبدون آنکه دولت نقش خود را در حل مشکلات و مسائل پایتخت و مقابله با پیامدهای این وضعیت ایفا کند.
وی بیان کرد: پیش از این بارها از تریبون شورای اسلامی به خود انتقادی از عملکرد مجموعه شورا و شهرداری دست زده ام و اجازه می خواهم امروز و به پاس ادای امانت مردم و پاسخ دادن به انتظارات بحق شهروندان گلایه هایی نسبت به سایر دستگاه های مسئول بیان کنم.

مجلس گامی برای حل مشکلات تهران برنداشت

هاشمی همچنین گفت: مجلس شورای اسلامی نیز با وجود همزبانی و همدلی با مدیریت شهری، تاکنون در عمل اقدامی جدی و فراتر از گذشته در حل مسایل تهران نکرده است.
رییس شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: تنها گام مثبت مجلس جلوگیری از تصویب لایحه دولت برای تملک درآمدپایدار مدیریت شهری بوده که آن نیز هنوز به نتیجه قطعی نرسیده است.

**قوه قضاییه درباره سرنوشت پرونده های مرتبط با شهرداری کمک کند

هاشمی همچنین خطاب به قوه قضاییه اظهارداشت: از دستگاه قضا با مدیریت جدید نیز انتظار داریم با اطلاع رسانی نسبت به سرنوشت پرونده های مرتبط با شهرداری تهران که هزاران میلیارد تومان از حقوق شهروندان با رسیدگی قطعی به این پرونده ها احیا و بازگردانده می شود و بخش زیادی از مشکلات مردم قابل حل است، ما را یاری کند.

نهادهای حاکمیتی حل مسائل شهری تهران را اولویت قرار دهند

رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه از سایر نهادهای حاکمیتی مانند سپاه پاسداران، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نیز خواست تا نه تنها سطح همکاری، تعامل و کمک به مدیریت شهری را نسبت به دوره گذشته کاهش ندهند که شایبه مسایل سیاسی در افکارعمومی شکل گیرد بلکه حمایت و کمک به حل مسایل شهری در تهران را در اولویت قرار دهند.
وی بیان کرد: نارضایتی مردم در شرایط فعلی بزرگترین تهدید برای نظام و خطرناکتر و مهمتر از تهدیدهای خارجی است.
هاشمی افزود: خدمت رسانی و حل معضلات جامعه بزرگترین بازدارندگی و قدرت دفاعی برای نظام محسوب می شود.
وی تأکید کرد: موثرترین آرایش جنگی برای تهران حل معضلات ریشه ای مردم و نشاندن لبخند رضایت بر لبان شهروندان مظلوم تهرانی است که بدون کمک و همراهی همه نهادها و دستگاههای موثر فراهم نخواهد شد.

صداوسیما تعامل قوی تری داشته باشد

هاشمی در ادامه سخنان خود افزود: پوشش اطلاع رسانی فعالیت ها، مشکلات و نیازهای مدیریت شهری تهران در دوره فعلی در مقایسه با دوره های گذشته افت محسوسی داشته است.
وی گفت: در حالی که این انتظار وجود داشت که صداوسیما با شورای پنجم که از آرا و نمایندگی چندین برابری مردم برخوردارند، تعامل قوی تری داشته باشد.

*مدیریت شهری عملگرایی را تقویت کند
رییس شورای اسلامی شهر تهران اظهارداشت: در این میان نقش مدیریت شهری بویژه شهرداری تهران از همه تاثیرگذارتر است و امیدواریم انگیزه و اشتیاق مدیران و مسئولان شهرداری برای افزایش کارآیی و خدمت رسانی به مردم در عمل دیده شود.
وی اظهارامیدواری کرد که از هرگونه اتلاف بیت المال، رانت، تخلف، هزینه های غیرضروری و تشریفاتی در این سال سخت برای مردم در مدیریت شهری تهران جلوگیری شود.
هاشمی از اعضای شورا نیز خواست با تقویت واقع بینی و عملگرایی به جای ایده آل گرایی و بهبود وحدت و کاهش اختلاف سلیقه ها، 2 سال باقیمانده را با انگیزه و انرژی مضاعفی به خدمت بپردازند.
وی گفت: همه ما با تجدید عهد با شهروندان تهرانی از هرگونه انتقاد، پیشنهاد و نظر سازنده و کارشناسی برای رفع مشکلات و خدمت رسانی بهتر مدیریت شهری به مردم استقبال می کنیم.
رییس شورای اسلامی شهر تهران افزود: از اصحاب رسانه و خبرنگاران خواهش می کنم این ارتباط را به وسیله رسانه ها و فضای مجازی تسهیل و نزدیکتر کنند.

**حمایت مردم فرصتی استثنایی است
هاشمی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: شکستن رکورد مشارکت مردم در انتخابات شورای شهر و حضور حدود چهار میلیون نفر شهروند تهرانی، پشتوانه بی سابقه ای را برای مدیریت شهری تهران آفرید.
رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه برای جمهوری اسلامی که مبدع نظام مردم سالاری دینی در جهان است، این شورا، بهترین ابزار برای تثبیت و تعمیق اراده مردم در اداره جامعه است، افزود: رای و حمایت مردم از شورای پنجم یک تهدید نیست بلکه فرصتی استثنایی است.
هاشمی گفت: اغراق نیست اگر گفته شود مجموعه حمایتی که از نهاد مدیریت شهری در گذشته می شده است با این حمایت بی سابقه مردم نه تنها افزوده نشده بلکه به نوعی کاسته شده است. 

سفیر ایران در لندن: تمام ملت ایران پشتیبان نظام هستند| طرفدار درگیری نیستیم| مردم برای پرداخت هزینه مقاومت در برابر آمریکا آماده‌اند| انقلابی خاموش در حال رخ دادن در اقتصاد ایران است

اعتراض شدید روزنامه اطلاعات به روس‌ها؛ آقای پوتین! آتش بیار معرکه علیه ایران شده‌ای!

عوارض رابطه جنسی زیاد

منبع این خبر، وبسایت aftabnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۸۳۱۹۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ناگفته‌هایی از انتخابات سال ۷۶ / «هاشمی رفسنجانی» دوم خرداد به چه‌ کسی رأی داد؟
 • دانلود آهنگ جديد ابراهيم هاشمي بنام حالا چرا
 • «گواهی امضاء» ۲ بازیگر جدید گرفت/ فیلمبرداری از ۷۰ درصد گذشت
 • محسن هاشمی: درخواست محسن هاشمی از قوه قضاییه برای تعیین سرنوشت پرونده هزاران میلیاردی شهرداری
 • خاطرات آقای هاشمی را جدی نگیرید/ چیزهای عجیب و غریبی از خاطراتش در می‌آید/ ترجیح او این بود که یک نفر منتسب به خودش رئیس‌جمهور شود
 • عبدی: خاطرات آقای هاشمی را جدی نگیرید
 • علیخانی: بنا نیست که فردی با یک اشتباه از زندگی باز بماند/ رسولی: مناف هاشمی پیش از وقوع سیل در مدیریت خود دچار هیچ خطایی نشده بود/ با یک موضع گیری به حیثیت افراد و حقوق آنان لطمه نزنیم
 • عباس عبدی: خاطرات آقای هاشمی را جدی نگیرید
 • بهروز شعیبی میرزا کوچک‌خان می‌شود
 • «هاشمی رفسنجانی» دوم خرداد ۷۶ از چه کسی حمایت می‌کرد؟
 • گزارش: هاشمی رفسنجانی دوم خرداد ۷۶ از چه کسی حمایت می‌کرد؟
 • سریال «گیله‌وا» جایگزین «برادر جان» می‌شود + عکس
 • پخش مینی‌سریال «گیله‌وا» پس از ماه رمضان/ بهروز شعیبی میرزا کوچک‌خان می‌شود
 • مینی‌سریال «گیله‌وا» پس از رمضان پخش می‌شود
 • پخش مینی سریال «گیله وا» پس از ماه رمضان
 • خانم بازیگر از پایان شوک آور سریال پرطرفدار این شبها گفت
 • آخرین خبرها از «شکستن همزمان بیست استخوان» محسن تنابنده
 • هنوز دعوا در سریال «برادر جان» بالا نگرفته است/خاله و کریم بوستان صلح بین جوان‌های سریال برقرار می‌کنند/در پایان همه مخاطبان شوکه می‌‌شوند
 • احتمال پخش «پایتخت ۶» در نوروز ۹۹/ فیلمبرداری سریال «خواب زده» به پایان رسید