به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن پیرهادی  عضو چهارمین دوره شورای شهر تهران با انتشار مطلبی در توییتر خود، به بیانیه ترامپ علیه ایران واکنش نشان داد. ترامپ در بیانیه جدیدش برای تمدید تعلیق‌های هسته‌ای علیه ایران بار دیگر به حمایت از آشوب‌گران در ایران پرداخته و از «تمام ملت‌ها» خواسته روال مشابهی پیش بگیرند، و گفت: آمریکا ۱۴ شخصیت حقیقی و حقوقی را در ارتباط با ایران تحریم کرد.

پیرهادی در صفحه توییتر خود نوشت:

بیانیه ترامپ علیه #ایران ، شکلی از #برده داری مدرن بین المللی است که او برای غرب به نمایش گذاشته است تا با همراهی دوستانش چیزی از استقلال و هویت ایران بزرگ نماند ایرانیان نظاره گرند تا ترامپ این آرزو را به گور ببرد.

در ادامه توییتر محسن پیرهادی را مشاهده می کنید:

 

انتهای پیام/

واکنش پیرهادی به بیانیه ترامپ

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

چگونه از اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی جلوگیری کنیم؟

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، فهرست برنامه‌های شبکه اجتماعی چون فیسبوک، LinkedIn، مای اسپیس، توییتر، Digg، StumbleUpon، Friendster، Tumblr، Xanga و... وجود دارد که اگر قرار باشد این برنامه ها را بطور کلی نام ببریم حالا حالاها باید نام ببریم.اگر شما طرفدار سیستم هوشمند هستید پس فرصت خوبی است در یکی از این شبکه های اجتماعی عضو شوید. جالب است بدانید من حساب هایی با حداقل 5 مورد از اینها دارم اما همانجوری که خدمات متنوعی ارائه میدهد در عین حال یکسری چیزها هم از شما می‌گیرد. 

اگر شنیده باشید فیس بوک نه تنها بیش از 200 میلیون کاربر دارد ولی نمره ای که در شبکه اجتماعی بهش اختصاص داده میشود حتی کمتر از آن چیزی است که فکرش را بکنید(به گفته مجله تایم).حتی یکی از هنرمندان یا همان سلبریتی شان به نام "جنیفر جوآنا آنیستون" هنرپیشه آمریکایی و برنده جایزه امی  رابطه ازدواج خود با جان مایر تهیه کننده آمریکایی را تنها به دلیل اعتیاد شریک خود به توییتر به اتمام رساند.

حالا بیایید یک سوال از خود بپرسیم. چند نفر از ما به شبکه‌های اجتماعی معتاد هستیم و دقیقا چه کاری برای کنترل آن میتوانیم انجام دهیم؟ الان بی شک خیلی از شما میگویید که من که معتاد نیستم کافیست اراده کنید تا این گوشی و شبکه های اجتماعی را کنار بگذارم .

اصلا نیاز نیست به کسی جواب پس بدیم ولی یک نگاه به آخرین فعالیت هفتگی خود در اینستاگرام بیندازید متوجه میشوید اعتیاد یعنی چه....یا حتی اگر بیشتر زمانی که خورشید در آسمان میدرخشد شما در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنید، این چه معنایی میتواند داشته باشد.در گذشتههای نه چندان دور مردم گرد یک آتش مینشستند تا حاجت خود را با مواد مخدر رفع نمایند و حالا در این روزگار جدید به گونه‌ای دیگر.  صرف نظر از اینکه بخواهید از خودتان عذرخواهی کنید باید گفت این واقعا درست نیست.

به اعتیاد خود اعتراف کنید

بدیهی است اولین قدم در توانبخشی شما این است که اعتراف کنید یک مشکل وجود دارد. چطور میشود که یک فرد در مسیر محل کار به خانه وسایلی را که برای شام امشب میخرد برای سه بار چک میکند که آیا همه خرید ها را انجام داده یا آیا همه وسایل همراهم است؟ تردید برای تنها یک خرید ساده؟بی شک شما یک مشکلی دارید و تازمانی که آن را باور نکنید نمیشود برای شما کاری انجام داد.برای درمان هر نوع اعتیاد، برخورد محکم و مصمم با خویشتن قدم بسیار مهمی است.

درکش زیاد سخت نیست که این سیستم ها برای این بوجود آمدند که شما از آنها استفاده کنید نه آنکه آنها از شما استفاده کنند.اینها ابزارهایی برای تسهیل گذران زندگی شما هستند نه خود زندگی. اگر از این ابزار برای هر کاری غیر از آنچه که در نظر گرفته شده استفاده می‌کنید، مشکلی نیست فقط بدانید وقت خود را به معنای واقعی هدر میدهید.با انجام چند کار سخت ولی شدنی، نظم و انضباط و کمک از چند روش اصولی میتوانیم این اعتیاد را از بین ببریم  پس با ما همراه باشید.    

در اینجا چند نکته وجود داردکه میتواند به شما در اینکه چگونه  از شبکه های اجتماعی استفاده کنید،کمک کند و برای شما این اطمینان را حاصل کند که بجای اتلاف وقت مولد وقت باشید.

میزان آنلاین بودن خود را به صورت مداوم مدیریت کنید

ساده‌ترین راه برای اطمینان از اینکه شما زمان زیادی را صرف شبکه های اجتماعی نمی کنید این است که به زمانی که در شبکه های اجتماعی صرف می کنید نظارت کنید. برای مثال از یک کرونومتر استفاده کنید و حد مجازی را برای خود تنظیم کنید. وقتی زمان استفاده شما از فضای مجازی تمام شود ، صرف نظر از اینکه چه میزان از کار شما باقی مانده و آگاهی از این موضوع که فردایی هم برای انجام کارها در شبکه های اجتماعی وجود دارد میتوان گامی مثبت برای رهایی از این اعتیاد برداشت.  

با دوستان خود تماس بگیرید

شاید مورد ابتدایی به نظر برسد اما تماس به یک دوست درست مثل یک پیام در فیسبوک هم کارایی دارد و این یعنی تعامل واقعی میان انسانها.چیزی که خیلی وت است ما آن را از دست داده ایم. 

گاهی اوقات گوشی خود را در خانه جا بگذارید!

باور کنید بدن شما هم نیاز دارد بدون هیچ دغدغه ای استراحت کند.     

عضویت در شبکه‌های اجتماعی را به حداقل برسانید

نیازی به عضویت در ۱۵ شبکه مختلف نیست. در حقیقت، نیازی نیست عضو دو تا شبکه ای باشید که یک کارایی را دارند.این موضوع اگر رعایت شود خودش میتواند امیدی را به وجود آورد که زمان خود را برای انجام کارهای مهمتر بکار گیرید.       

از شبکه اجتماعی به عنوان یک مولد برای خود استفاده کنید

بذارید یک مثال بزنم.هنگامی که برای اولین بار از توییتر استفاده کردم، هر شخصی را که میتوانستم فالو کردم اینجوری شد که هزارن دنبال کننده داشتم. با این حال، به طرز عجیب و غریبی، مردم به ندرت به توییت های من واکنش نشان میدادند،انگار پیامهای منم مثل خودم دیده نمیشدند. این دلیلی شد تا از این برنامه فقط بعنوان یک وسیله استفاده کنم.چرا باید زمان خود را در اختیار چیزی بگذارم که به سختی اجازه دیده شدن میدهد پس الان توییتر برای من یک ابزار است نه وسیله ای برای تلف کردن وقتم.

زمان خود را اولویت بندی کنید

استفاده از این ابزار‌ها تنها زمانی است که کار شما انجام شود. اینکه  وقت بگذارید و پروفایل خود را مدام تغییر دهید نه تنها زمان  شما بلکه هارمونی و نظم زندگی شما را کم کم به خطر می‌اندازد.  

زمان بیشتری را در دنیای حقیقی سپری کنید

چرا استفاده ما از این شبکه ها به گونه ای شده که وقتی واقعا باید کاری را انجام دهیم دست از سر این دنیای مجازی برنمیداریم .بس است.بهتر است همین الان بجای گشت و گذار در این دنیای غیر حقیقی برای خانواده و دوستان خود در دنیای حقیقی وقت بگذاریم.    

حذف برنامه‌های جاگیر تلفن همراه

بیایید قبول کنیم واقعا نیازی به برنامه های توییتر، فیسبوک بر روی گوشی خود نداریم.هیچ چیزی در آن وجود ندارد که با نبودن در این شبکه ها آن را از دست بدهیم.  لطفا با حذف کردن آن میزاتن حواس پرتی خود در طول روز  را کاهش دهید.    

وقت بیشتری را با خانواده و نزدیکان خود بگذرانید

شما تنها کسی نیستید که با گذراندن وقت در دنیای اینترنتی گاهی دچار خستگی میشوید،بی شک خانواده شما هم از حضور شما در این دنیای مجازی رنج میبرند.گاهی نیاز دارند علاوه بر جسم شما روح و فکر شما هم معطوف به آنها باشد. خانواده و دوستان شما را نمی‌بینند، زیرا شما تمام حواستان صرف تمرکز بر روی این است چگونه از زوایای مختلف از خود عکس بگیرید و در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.یک توصیه دوستانه...این بیماری که همچون سرطان کل زندگی شما را می بلعد را بهتر است هرچه زودتر از خود و خانواده خود دور کنید.     

وقت آن رسیده تا بدانید این سایت ها تنها برای افزایش درآمد کارفرمایان آن ساخته شده ..درآمدی که منجر به بهره وری هرچه بیشتر آنان میشود.پس شما در حقیقت یک اسباب بازی در دستان آنها هستید.بی شک این را نیز باید بدانید عمر انسان محدود است پس دوست گرامی وقت با ارزش خود را برای درآمدزایی دیگران صرف نکن. هیچ کس به جز خود شما به شما کمک نمی‌کند .به دنیای واقعیت ها برگرد و از زندگیت به صورت حقیقی لذت ببر.

گزارش از سارا کـیا

انتهای پیام/

آیت‌الله اراکی: یک راه این است که انتخابات را ملغی کنیم؛ بگوییم مردم نقشی نداشته باشند و همه از طریق رهبری تعیین شوند| اگر چنین می‌شد،‌ قطعاً خطاها کم‌تر می‌شد| برجام اشتباه بزرگی بود| مدیریت رهبر انقلاب در پرونده برجام، بسیار دقیق و حکیمانه‌ بود| تدیّن «

جنجال عکس نگار جواهریان و رامبد جوان در کانادا

پوستر خوش‌آمدگویی باشگاه الاهلی برای برانکو/عکس

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۵۳۳۹۷۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • توییت ترامپ در واکنش به اقدام برجامی ایران
 • ۴ کتاب از محسن پرویز منتشر شد
 • نسخه دسکتاب توییتر به سیستم عامل مک بازمی گردد
 • چاپ و انتشار چهار کتاب از محسن پرویز توسط انجمن قلم ایران
 • بیانیه کمیته های مقاومت علیه نام گذاری یک شهرک به اسم «ترامپ»
 • بیانیه شورای اسلامی آمریکا علیه فیلم علاءالدین
 • اسناد آمریکا علیه ایران درباره حادثه نفتکش‌ها قابل قبول نیست
 • چرا «قمارباز» محسن چاوشی به تعویق افتاد؟
 • پیرهادی: هدف قالیباف سرلیستی در انتخابات نیست
 • انگلیس باز هم ادعاها علیه ایران را تکرار کرد/حادثه دریای عمان و واکنش نظام بین‌الملل
 • صادق‌خان (شهردار لندن): نباید برای پاسخگویی به توییت‌های ترامپ وقت تلف کرد
 • صادق‌خان: نباید برای پاسخگویی به توییت‌های ترامپ وقت تلف کرد
 • تقویت قابلیت‌های ارتباطی محصولات اپل با توییتر
 • محسن پیرهادی: فراخوان آقای قالیباف صرفاً یک دعوت نیست، سامانه‌ای برای جذب است
 • ملاقات محسن خلیلی با علی پروین
 • پیرهادی: درخواست‌هایی از قالیباف برای کاندیداتوری مجلس شده است
 • گفتگو|پیرهادی: درخواست‌های از قالیباف برای کاندیداتوری مجلس شده است
 • مناظره موافقان و مخالفان حذف ارز 4200 تومانی در توییتر
 • شکاف در جریان اصلاحات!/ آیا حزب اتحاد ملت در شهردار نشدن «محسن هاشمی» نقش داشت؟