به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این بسته خبری، گلچینی از پربازدیدترین اخبار گروه وبگردی را مشاهده می‌کنید.

دلالانی که پیاز ۱۵۰۰ تومانی را ۱۰ برابر گران‌تر به مردم غالب می‌کنند/پشت پرده پیاز ۱۵ هزار تومانی چیست؟

رئیس نظام صنفی کشاورزی کشور گفت: همواره به خاطر آشفتگی‌هایی که در بازار محصولات کشاورزی وجود دارد فاصله قیمت تولید تا مصرف زیاد است، اما در ماجرای پیاز این فاصله خیلی عمیق است.

از گزارش اجرای سند ۲۰۳۰ تا واکنش آقای وزیر به اکانت وزارت خارجه اسرائیل / جوانترین وزیر کابینه به دنبال چه اهدافی است؟ + جزئیات
وزیر جوان و حامیان ایشان گمان می‌برند در عصر ارتباطات می‌توان با چشم‌بندی یا لشکرکشی توئیتری و مجازی، حقیقت آشکار و عیان را وارونه جلوه داد.

خوش خدمتی رئیس جمهور آمریکا برای عربستان / وقتی ترامپ خون کودکان یمنی را با دلار‌های سعودی معامله می‌کند

رئیس جمهوری آمریکا با وتوی قطعنامه ضد سعودیِ کنگره، بار دیگر خون کودکان یمنی را با دلار‌های سعودی معامله کرد.

انجام این کار‌ها مغزتان را از پا در می‌آورد!

مغز شما یکی از مهم‌ترین اندام‌های بدن‌ است و عادات سبک زندگی ما قطعا تاثیر مستقیمی بر سلامت عمومی افراد می‌گذارند.

بهترین صبحانه برای مبتلایان به دیابت نوع دو

به گفته متخصصان افزایش قابل توجه قند خون که به دنبال مصرف صبحانه اتفاق می‌افتد ناشی از ترکیب مقاومت انسولین به هنگام صبح در این بیماران و مصرف صبحانه‌های حاوی میزان کربوهیدرات بالاست.

آیا کنکور سراسری به تعویق می‌افتد؟

کمپین درخواست تعویق کنکور سراسری ظرف سه روز ۹۵۰۰ امضا جمع کرد.

۷ دلیل که ثابت می‌کند کار کردن در خانه بهتر است

در این مطلب به دلایلی که ثابت می‌کند دورکاری بهتر از کار در شرکت است اشاره شده است.

روش تهیه پای سیب رولی ساده و خوشمزه

در این مطلب طرز تهیه پای سیب رولی را به شما عزیزان آموزش داده‌ایم.

۱۰ راز زندگی دانشمند ژولیده

آلبرت اَینشتَین فیزیک‌دان نظری یهودی الاصل آلمانی بود، او بیشتر، به خاطر نظریّه نسبیت و به ویژه برای هم‌ارزی جرم و انرژی شهرت دارد.

دلیل نامگذاری ۲۹ فروردین به نام روز ارتش چه بود؟

۲۹ فروردین روز ارتش جهوری اسلامی ایران است، اما چرا این روز به نام ارتش شناخته می‌شود و هر ساله به همین مناسبت در شهر‌های بزرگ کشور رژه نظامی برگزار می‌شود خواندن این گزارش را از دست ندهید.

انتهای پیام/

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

اسرائیل و عربستان پشت پرده فشار آمریکا به ایران

بیش از یک ســال از خروج یک‌جانبه ایالات متحده از توافق برنامه جامع اقدام مشــترک )برجام) می‌گذرد؛ توافقی که حاصل مذاکرات ایران و ۶ کشورِ آمریکا، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ بود.

سید احمد موسوی/

بیش از یک ســال از خروج یک‌جانبه ایالات متحده از توافق برنامه جامع اقدام مشــترک )برجام) می‌گذرد؛ توافقی که حاصل مذاکرات ایران و ۶ کشورِ آمریکا، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ بود.

 از زمان به تصویب رســیدن این توافق و آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ، ایالات متحده نه فقط دیگر برجام را به رســمیت نشناخته اســت، بلکه علاوه بربازگرداندن تحریمهای گذشــته، تحریم‌های جدید را در قالب فشار اقتصادی مضاعف بر ایــران تحمیل و دیگر شرکای این توافق را هم وادار کرده تا تعاملات خود را با ایران کاهــش دهند.

تحریم های جدید و فشار بیش از پیش آمریکا بر ایران در حالی اتفاق میافتد که به گواه بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی و بر اساس بیانیه‌های صادرشده از سوی آژانس، ایران همچنان به توافق هسته‌ای (برجام) پایبند است.

درواقع هیچ بهانه‌ای از ســوی آمریــکا برای تحریم مجدد و فشار آوردن بر ایران عادلانه، منطقی و قابل قبول نیســت؛ مســئله‌ای که دیگر شــرکای حاضر در توافق هســته‌ای با ایران بارها به صورت شفاهی آن را اعلام کرده‌اند، هرچنــد از اقدام عملی بــرای نجات این به اصطلاح توافق تاریخی سرباز می‌زنند.

در این بین جدا از مسئله بدقولی همیشگی مقامات آمریــکا به تعهــدات بین‌المللی، تصمیمات دونالــد ترامــپ در قبال ایران نشــان داده اســت که وی تا چه اندازه تحت تأثیر نفوذ روزافزون لابی صهیونیست قرار دارد و خروج از برجام که وی از زمــان ورود در انتخابات ریاســت جمهوری نویدش را می داد، تحت تأثیر نفوذ روزافزون صهیونیســت‌ها صورت گرفت.

 از زمان شــکل‌گیری انقالب اسلامی ایــران در ســال ۱۳۵۷ و روی کار آمــدن حکومتی که حق حاکمیت مردم فلسطین را بر سرزمینهای‌شان به رسمیت می شناخت و حمایت خود را از آرمان فلســطین همواره بــا صــدای بلند اعــلام کرده اســت، رژیم صهیونیســتی تلاش خود را برای ضربه زدن به جمهوری اســلامی آغاز کرد.

 در واقع این رژیم منحوس که در اندیشه تبدیل شدن به یک قدرت هژمونیک در آســیای غربی بود، جمهوری اســلامی ایران را به عنوان چالش بزرگی برای رســیدن به این هدف میدید.

 در این میان، ایران با پشــتوانه ثروت ناشی از نفــت و گاز و گره زدن این ثروت با دانش علمی جوانان ایرانی تقویت شــده و با توجه به اســتقامت پرشــور مردمش بر حاکمیت ملت تأکید کرد؛ حاکمیتــی که برگرفته از تجربه تاریخی و برآمده از وابســتگی به یک هویت معنوی بود.

علاوه بر این ایران همواره با حمایت حزب الله لبنان صهیونیســت‌ها را ازدســت یافتن به اهدافش در جنوب لبنان بازداشــته است و از ســویی دیگر به عنوان مدافع واقعی مردم ســوریه، نقش مهمی در مبارزه با بحران ایجاد شــده توسط غرب در این کشــور ایفا کرده است.

 البته احتمالا در بازه زمانی کنونی دلایل مهم دیگری نیز برای این دســت و پازدن‌های رژیم صهیونیستی جهت ترغیب و تشویق کردن تندروها در کاخ سفید برای تجاوز نظامی به ایران وجود دارد.

 مهمترین دلیلی کــه میتوان تحولات اخیر در خاورمیانه را به آن منتسب دانست، اعلام توافق ساختگی به اصطالح معامله قرن است؛ توافقی که آمریکا و رژیم صهیونیستی از آن تحت عنوان تلاشــی همه جانبه برای حل منازعات طولانی بین اسرائیل و فلسطین یاد می‌کنند.

 «معامله قرن» بر اساس آنچه تاکنون در مورد آن منتشر شــده است، برای مردم فلسطین ناعادلانه خواهد بود و انتظار می‌رود مردم فلسطین و بسیاری از مردم خاورمیانه با آن مخالفت کنند؛ چرا که توافق ساختگی معامله قرن برای مردم فلسطین یک آپارتاید دائمی را به ارمغان خواهد آورد.

در این بین، قابل پیش‌بینی خواهد بود که ایران و متحدان منطقه‌ای و راهبردی‌اش نیز مخالفت خود را با این توافق اعالم خواهند داشت و این دقیقاً همان دلیل اســت که چرا ایــن روزها ایران آمــاج حملات و لفاظی‌های ســران آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان شده است.

 در واقع حمــات آمریکا به ایران فقط به خاطر حمایت از صهیونیسم و اسرائیل نیست، بلکه تضعیــف ایران در دســتور کار یکی دیگر از متحدان نزدیک ترامپ در منطقه قرار دارد.

 حکام سعودی نیز انقالب ۱۳۵۷ ایران را یک تهدید مرگبار برای موقعیت خود میبینند؛ انقلابی که با ســرنگون کردن یک پادشاهی فئودالی تحت سلطه آمریکا و با الهام گرفتن از دیدگاه اسلام که ریشه در کرامت انسانی و عدالت اجتماعی دارد به ثمر نشست.

 باافزایش نفوذ جمهوری اســلامی ایران در منطقه و با ســرنگون شــدن حکومت صدام حســین، سران ســعودی که هژمونی منطقهای ایران را تنهــا خطر موجود برای زیاده خواهی‌های خود می‌دیدند، تلاش برای فشــار آوردن به آمریکا برای کاستن از قدرت و نفوذ منطقه‌ای ایران را آغاز کردند.

البته خاندان آل ســعود بخوبی میدانند که نفــوذ منطقه‌ای ایران، نه فقط ناشــی از پایداری رهبــران و مردم این کشــور، بلکه نشــأت گرفته از نابخردی آنهــا و حکام آمریکایی آنها هم هســت.

مسافرین کلیپ تک‌خوانی یک زن در روستای ابیانه احضار شدند

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

احتمال اختصاص سهمیه مضاعف به کنکوری‌های مناطق سیل زده

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۱۹۶۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • کنکور ۹۸/ کنکوری‌ها در طول روز چند لیوان آب بنوشند؟
 • لغو ممنوعیت صادرات پیاز و سیب‌زمینی
 • واکنش زاکانی به طرح گفتگوی ملی اصلاح‌طلبان/سلیمی‌نمین: احمدی‌نژادی‌ها درمانده شده‌اند/پشت پرده سفر مقامات کشور‌های منطقه به تهران/برخی معتقدند در کره زمین کسی تأثیرگذاری حزب اعتدال و توسعه را ندارد!
 • نکته‌ای که عراقچی به مقام آلمانی یادآور شد/واکنش زاکانی به طرح گفتگوی ملی اصلاح‌طلبان/سلیمی‌نمین: احمدی‌نژادی‌ها درمانده شده‌اند/پشت پرده سفر مقامات کشور‌های منطقه به تهران/برخی معتقدند در کره زمین کسی تأثیرگذاری حزب اعتدال و توسعه را ندارد!
 • آزادسازی صادرات سیب زمینی و پیاز به نفع مصرف کننده است؟
 • صادرات پیاز و سیب‌زمینی آزاد شد +سند
 • ممنوعیت صادرات پیاز و سیب‌زمینی لغو شد
 • دولت صادرات پیاز و سیب زمینی را آزاد کرد
 • صادرات پیاز و سیب‌زمینی آزاد شد
 • جلوگیری از خروج پیاز زعفران حفظ میراث ژنتیکی هزار ساله / استرالیا هر بسته پیاز زعفران تزئینی را 10 یورو می‌فروشد
 • دانشجویان در دیدار با «رهبر» چه گفتند؟/ از انتقاد به مسئولان تا درخواست برای احیای نظام پارلمانی مبتنی بر ولایت
 • خواص شگفت انگیز زنجبیل در وعده صبحانه!
 • فوایدمصرف زنجبیل در وعده صبحانه
 • دانشجویان در دیدار با رهبر انقلاب چه گفتند؟
 • غرب‌زدگان ما را از آن طرف مرزها نترسانند/ استانی شدن انتخابات عدالت انتخاباتی را زیر سوال می‌برد/آرایش جنگی دولتمردان متناسب با جنگ اقتصادی نیست/ جوانی ما در دوره مدیریت کسانی سپری شد که استادتمام فرصت‌سوزی هستند/ صداوسیما منبع درآمد ستاره، مربع‌ها و سلبر
 • به تعویق افتادن جلسه استماعِ پیش از اعلام جرم خواست نتانیاهو
 • جهت دهی به انتخابات در سه قاره توسط اسرائیل به وسیله فیسبوک و اینستاگرام
 • ترویج روزه‌خواری در بهارستان اصفهان از آثار اجرای 2030 است
 • دیدگاه های حزب سوسیال کردستان عراق و چگونگی مشارکت در کابینه نهم