مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در پستی اینستاگرامی مطالب جالبی را منتشر کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، سعید آذری بدون تردید در سال های گذشته یکی از مدیران موفق فوتبال ایران بوده است؛ او که در ذوب آهن کارهای بنیادین زیادی انجام داد، این روزها از برخی اتفاقات دلخور است و در اینستاگرام خود این دلخوری را پنهان نمی کند. آذری که چندی قبل از سوی مدیران بالادستی ذوب آهن ممنوع المصاحبه شد، در فضای مجازی فعالیت خود را بیشتر کرد و حالا که همراه تیمش برای دیدار با الزورا به عراق سفر کرده، یک رنج نامه 14 بندی را منتشر کرد تا بار دیگر دلخوری و عصبانیتش نسبت به اتفاقات اخیر را نشان بدهد.

 


آذری در صفحه شخصی خود نوشت:

 

«یه اصفهانی بازم کارایی را در فوتبال و ورزش ایران برای اولین بار انجام داد که تا حالا هیچ کس نکرده:


1-اولین مدیر فوتبالی بود که سال 86 یه مربی با همکاری یه تعداد مرد آورد تو ایران که یه مشت بچه را تربیت کردن و گذاشتن تو زمین بازی کردن بعد اون بچه ها بهترین‌های ایران شدن.


2- اولین مدیری بود که تو چارت باشگاه‌ ازبین دخترا و پسرهایی که هم تحصیلکرده تربیت بدنی بودن و هم قهرمان پرسنل تخصصی تربیت کرد که بعد از 15 سال حالا بعضیاشون با نمک نشناسی دارن تو باشگاه بهش خیانت میکنن.


3- اولین مدیری بود که خودش 12 سال عضو تیم ملی بود، تحصیلکرده تربیت بدنی بود، مربی تیم ملی بود قهرمان و رکورد دار آسیا بود.


4- اولین مدیری بود که 45روزه جایگاه وی آی پی تو یه استادیوم ساخت.


5- اولین مدیری بود که به جامعه فوتبال درس ایستادگی پای مربیا جوان را داد و مقابل مدیران بالا دستی تا اونجا که اون مربیا لیاقتش را داشتن ایستاد تا اونا نتیجه بگیرن و خودش آسیب ببینه.


6-اولین مدیری بود که قوانین حق آموزش را در فوتبال ایران به همه یاد داد.


7-اولین مدیری بود که قوانین پوسیده لیگ را تغییر داد تا بازیکنای با استعدادی مثل کی‌روش استنلی سوآرز بتونن از سری بی برزیل بیان ایران و الان به باشگاه بزرگی مثل سپاهان خدمت کنن.


8-اولین مدیری بود که رکورد نقل و انتقال مالی یه بازیکن به نام مرتضی تبریزی را با یک میلیارد و هشتصد میلیون تومن به نام خودش ثبت کرد و تا ریال آخرشو از باشگاه مقابل گرفت.


9-اولین مدیری بود که برای گرفتن حق باشگاهش از هیچ رنگی نترسید نه قرمز نه آبی نه زرد نه نارنجی.


10-اولین مدیری بود که همزمان 25 تیم ورزش دختر و پسر را مدیریت کرد تا همشون مایه افتخار بشن.


11-اولین مدیری بود که در طول 67 روز با کمک همکاراش دوتا زمین چمن ساخت تا آبروی مملکتش را در آسیا حفظ کنه.


12-اولین مدیری بود که جرات کرد دوربین‌های صدا و سیما را که حق پخش ندادن و به شهرش توهین کردن تو استادیوم راه نده.


13-اولین مدیری بود که عربستانی‌ها را کشید در جوار آقا امام حسین با تیم کشورش بازی کنن، جایی که اونا ازش فراری بودن، از نام حسین. ولی اون کشوندشون اونجا.


14- اولین مدیری بود که از سلامتی خودش و خانوادش خرج کرد برای موفقیت سیستمش.


و خیلی اولین های دیگه که فقط خودش تونست انجام بده.


ولی تنها مزد دستی که گرفت توهین بود و توهین از مغزهای کوچیک زنگ زده،حالا در جوار امام حسین به همه اون 15 سال زحمت فکر میکنه و میگه یا امام حسین من گناهم چی بود خدمت.؟


اصفهان افتخار من. سبز سبزم ریشه دارم».

ذوب آهن اصفهان سعید آذری (مدیرعامل)

منبع: ورزش 3

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

روایت تسنیم از رنج ‌بی‌حاصل شالیکاران مازندرانی/ وقتی سود برنج به جیب دلالان می‌رود+فیلم

افزایش قیمت برنج زمانی رخ می‌دهد که دیگر برنجی در دست کشاورز نیست و این افزایش قیمت نصیب دلالان و واسطه‌ها می‌شود و در نتیجه زحمت‌های به عمل آوردن برنج در پایان رنج بی‌حاصل بردن معنی می‌شود. ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۵ استانها مازندران نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بابلسر، برنج به عنوان یکی از غلات و اقلام غذایی مهم جهان بوده که به دلیل برخورداری از خواص گیاهی و دارویی و ویتامین های متعدد، حدود نیمی از جمعیت جهان به این محصول غذایی وابسته هستند.

همه ساله با فرا رسیدن فصل بهار مردمان استانهای مختلفی در اقصی نقاط جهان، فعالیت خود را برای خزانه گیری و کاشت این محصول کشاورزی آغاز می کنند.

استان مازندران نیز یکی از استانهای پیشرو در تولید برنج بوده که براساس آمار 42 درصد برنج ایران را تولید می کند و این محصول به عنوان اصلی ترین محصول کشاورزی در این استان محسوب می شود.

پیش بینی تولید یک میلیون و 300 هزار تن شلتوک در مازندران

عزیزالله شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در گفت وگو با تسنیم اظهار داشت: برنج به عنوان محصول اصلی، استراتژیک و اشتغالزا در مازندران بوده و بیش از 210 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان به کشت شالی و شالیکاری اختصاص دارد.

وی افزود: امسال از سالهایی است 100 درصد ظرفیت شالیزارها به زیر کشت شالی خواهد رفت و با توجه شرایط آب و هوایی و تامین آب، پیش بینی می شود یک میلیون 300 هزار تن شلتوک در مازندران تولید شود.

عدم برندسازی و مکانیزاسیون مهم ترین مشکل شالیکاران مازندران

اما این محصول استراتژیک در مسیر حرکتی تولید دارای هزینه هایی بوده که کنترل آنها نیازمند ابتکاراتی از سوی کشاورزان است.

نبود تشکل صنفی مشخص، عدم برندسازی و یکپارچه سازی محصول برنج، استفاده صحیح از نهاده های کشاورزی، مکانیزاسیون و ارتقای کارخانجات شالیکوبی از مشکلاتی است که توجه به آن موجب تسهیل در قیمت گذاری برنج مازندران می شود و از سوی دیگر سبب قطع دست واسطه گران و دلالان و معرفی واقعی برنج با برند مازندران به جهان می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در این باره اظهار داشت: شالیکاری و برنج دارای دغدغه های زیادی است که با توجه به مسیر حرکتی و هزینه هایی که در کاشت، داشت و برداشت وجود دارد باید ابتکارات خاصی را انجام داد.

خزانه‌گیری برنج در مازندران به روایت تصویرارز 4200 همچنان برای برنج تخصیص داده می‌شود/ خط‌ونشان برای گرانفروش‌ها41 تن برنج قاچاق در مازندران کشف شد

وی افزود: حدود 50 درصد از هزینه های تولید برنج مربوط به مرحله کاشت بوده و باید ترتیبی اتخاذ تا کشت نشا به صورت مکانیزه انجام گیرد و مکانیزاسیون مسیر خود را طی کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: بحث فرآوری و بسته بندی، استفاده صحیح از نهاده های کشاورزی و ارتقای کارخانجات شالیکوبی از دیگر مواردی است که توجه به آن می تواند هزینه های تولید را کاهش دهد.

پیش بینی کشت مجدد در 100 هزار هکتار از اراضی کشاورزی مازندران

شهیدی فر با اشار به کاهش کشت دوم در سالهای اخیر گفت: در بحث کشت دوم در سالهای گذشته نوسانات مختلفی وجود داشته که در سال 96 حدود 80 هزار هکتار از اراضی مازندران کشت دوم انجام شد.

وی افزود: در سال 97 به دلیل مشکلات کم آبی کشت دوم در 60 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان انجام شد و خوشبختانه امسال با توجه به تکمیل آب سدهای استان و شرایط اقلیمی، پیش بینی می شود 100 هزار هکتار از اراضی مازندران کشت دوم صورت گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: تحقق این امر به معنای افزایش 100 درصدی کشت مجدد برنج در این استان بوده که موجب افزایش قابل توجه در تولید برنج می شود.

 

گزارش از هومن رمضانیان

انتهای پیام/ش

R41358/P4001/S6,74/CT7

مسافرین کلیپ تک‌خوانی یک زن در روستای ابیانه احضار شدند

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

احتمال اختصاص سهمیه مضاعف به کنکوری‌های مناطق سیل زده

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۳۰۰۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اطعام یک هزار و 500 نیازمند در ابهر
 • اصلاح‌طلبان مردم پسندتر هستند
 • جلسه‌ دویست و چهل و هفتم/ ️ روایتی مشروح و خواندنی از دیدار اخیر دانشجویان با رهبرانقلاب +تصاویر
 • بی هوش شدن مرد میلیارد در دادگاه مفساد اقتصادی + عکس
 • اصلاح‌طلبان مردم پسندتر هستند/ لو رفتن کربلای ۴ نتیجه‌ لو رفتن ماجرای مک فارلین بود/ مردم خطاهای دهه اول انقلاب را به حساب نظام نمی‌گذاشتند/ هربلایی که از پهلوی بسرمان می‌آمد به حساب آمریکا می‌گذاشتیم
 • وقتی «گیم‌آو‌ترونز» جلوی طلاق زوج ایرانی را گرفت
 • «شرافت» اصلانی هزار چهره است
 • مذاکرات مجلس در انتخاب محمد رحمتی بعنوان وزیر راه و ترابری در 14 بهمن 1383
 • توضیح مدیرعامل ذوب‌آهن در خصوص قطع درختان
 • انفاق در عین تنگدستی/نازخاتون نیمی از دارایی خود را به سیل‌زدگان اهدا کرد
 • جشن بندگی دختران روزه اولی در قم به روایت تصویر
 • سرکنسول ایران در کربلا: حرکت فرهنگی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در انتخاب کربلا قابل تقدیر است
 • حرکت فرهنگی مدیرعامل ذوب‌آهن در انتخاب کربلا قابل تقدیر است
 • نگذارید زبان فارسی دچار فرسودگی و ویرانی شود
 • جانباز و آزاده فردیسی به همرزمان شهیدش پیوست
 • برداشت بی رویه آب در جوار گسل ها می تواند به زلزله منجر شود
 • نامه باشگاه ذوب آهن برای گرفتن غرامت به AFC ارسال شد
 • حمایت دانشگاه تهران از پایان‌نامه‌هایی با موضوع مدیریت سبز
 • امید کلید مقاومت ایران در جنگ اقتصادی