کیف پول به عنوان اصلی‌ترین اکسسوری مردانه نقش به سزایی در بروز شخصیت آقایان دارد. از این روی در انتخاب کیف پول مردانه به نکاتی از قبیل: جنس کیف پول، مدل به لحاظ زیبایی و کاربردی بودن، فضاسازی داخلی کیف و قابلیت تمیز شدن آن باید توجه کرد. در ادامه به معرفی انواع مختلف کیف پول برای آقایان و فاکتور‌های مهم در انتخاب آن می‌پردازیم تا با مطالعه آن بتوانید مناسب‌ترین کیف را برای خود انتخاب کنید.

کیف پول مردانه با کیفیت باید از چه جنسی انتخاب شود؟
کیف پول مردانه در استاندارد‌ها و کیفیت‌های مختلفی تولید می‌شود. از کیف پول با پارچه‌های برزنتی گرفته تا چرم گیاهی و مصنوعی و یا کیف‌های دست‌دوز از جنس چرم مرغوب. این را همیشه به خاطر داشته باشید که استفاده از پلاستیک در کیف پول از ارزش آن می‌کاهد و علاوه بر این دوامی ندارد و زود کثیف می‌شود.چگونه چرم مرغوب را بشناسیم؟
زمانی که حرف از چرم به زبان می‌آید، بسیاری بر این باور هستند که تنها یک نوع چرم وجود دارد و این اشتباه بزرگیست که صنعتگران از آن به سود خود استفاده می‌کنند! بهترین، نرم‌ترین، بادوام‌ترین و گران‌ترین چرم، چرم آنیلین است؛ که تنها ۵ درصد از چرم موجود را شامل می‌شود و یک نوع کهنگی و زنگار حاکی از گذشت زمان در این چرم وجود دارد، که نشان از قدمت و ارزش آن دارد. چرم فول گرید در درجه دوم قرار دارد.
۹۵ درصد چرم‌های دیگر همواره باید اصلاحاتی رویشان صورت پذیرد تا ایرادهایشان مخفی شده، رنگ شوند و حتی عمرشان افزایش یابد. این نوع از چرم صاف و یکنواخت‌تر به نظر می‌رسد و با گذشت زمان، زنگار و کهنگی به رویش نمی‌نشیند و آن حس تجملاتی چرم آنیلین را ندارد.چگونه چرم طبیعی را از چرم مصنوعی تشخیص دهیم؟
برای تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی، به جنس کیف پول توجه کنید. جنس چرم طبیعی، نرم و منعطف‌تر از چرم‌های مصنوعی است. چرم‌های طبیعی بوی خاص و منحصر به فردی دارند که به هیچ وجه نمی‌توان از آن‌ها کپی‌برداری کرد. چرم طبیعی و چرم مصنوعی را می‌توانید از قسمت پشت آن‌ها تشخیص دهید. چرم مصنوعی پوششی در ناحیه پشت دارد که در هنگام برش این ناحیه آسیب می‌بیند.

چگونه چرم رنگ شده را تشخیص دهیم؟
به دنبال منافذ آن بگردید؛ چرم طبیعی چین و چروک و خش دارد اگر منافذ را به راحتی مشاهده کردید، چرم احتمالا طبیعی و بدون رنگ‌های مصنوعی است.بخش داخلی کیف پول باید از چه جنسی باشد؟
یکی از نشانه‌های کیف پول مردانه با کیفیت، این است که در پوشش داخلی کیف نیز از همان چرم با کیفیت بیرونی استفاده شود. بسیاری از تولیدکنندگان کیف پول مردانه تنها به ظاهر بیرونی کیف بسنده می‌کنند و در بخش‌های داخلی از جنس برزنت یا چرم مصنوعی استفاده می‌کنند. در نتیجه در هنگام خرید کیف پول مردانه باید این نکته را مد نظر قرار دهید.تقسیم بندی داخلی کیف پول باید چگونه باشد؟
تولید کنندگان معمولا تقسیم بندی داخلی کیف پول را به سه روش انجام می‌دهند. در روش اول تکه‌هایی از چرم در اندازه مناسب بریده می‌شود و از لبه‌ها به داخل کیف دوخته می‌گردد. لبه‌های دوخته شده دوام خوبی به چرم می‌دهد تا شکل خود را به مرور زمان حفظ کند. در روش دوم به جای دوخت به لبه‌ها چسب زده می‌شود که مسلما دوام کمتری دارد. در روش سوم روی چرم شکاف‌هایی برای کارت ایجاد می‌شود. این روش برای تولید کننده باصرفه‌تر و با صرف زمان کمتری است. ولی عملکرد خوبی نسبت به روش‌های قبلی ندارد.دوام
دوام را می‌توان مهمترین فاکتور برای کیف پول برشمرد. یک کیف پول باکیفیت اگر خوب نگهداری شود ظاهر خود را تا مدت‌ها حفظ می‌کند. پس بسته به نوع چرم و دوخت می‌توان در مورد دوام کیف پول‌های مختلف قضاوت کرد.

چگونه کیف پول مردانه چرم را تمیز کنیم؟
بهترین و راحت‌ترین روش تمیز کردن کیف چرم استفاده از پارچه چیت آغشته به آب و چند قطره صابون محلول در آن است. پارچه را به آرامی و در جهت بافت چرم بکشید.                 منبع: ستاره

منبع: پارسینه

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

احیاء بیش از دو هزار و ۶۰۰ هکتار از عرصه‌های طبیعی ممسنی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس با اشاره به اجرای این طرح در عرصه‌های طبیعی استان، گفت: پروژه تعمیم ترسیب کربن از اردیبهشت ماه سال ۹۴ در منطقه ماهور میلاتی شهرستان ممسنی درسطحی بالغ بر ۸۵ هزار هکتارآغاز که با توجه به وسعت زیاد منطقه محدوده طرح اقدامات اجرایی در شش روستای هدف از جمله میشان علیاء، میشان سفلی، بیدکرز، میلاتون، آب شیرین و مالیچه شیخ انجام گرفت.

شهرام منتصری با اشاره به اهداف مهم این طرح اظهار داشت: حفاظت از منابع طبیعی و مقابله با بیابانزائی، مدیریت مشارکتی مردم به ویژه جوامع محلی و بهره برداران مراتع در مناطق خشک و نیمه خشک با هدف محرومیت زدایی، افزایش جذب کربن و توسعه فضای سبز با رعایت مسائل زیست محیطی و محور‌های اجتماعی و اقتصادی از محوریترین اهداف اجرای این پروژه است.

او با اشاره به فعالیت‌های اجرایی این پروژه اظهار داشت:در این راستا سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به نمایندگی از سوی دولت جمهوری اسلامی به عنوان نهاد اجرایی و برنامه عمران ملل متحد (UNDP) و صندوق جهانی محیط زیست (GEF) به عنوان شرکای بین المللی در این پروژه همکاری دارند.

منتصری به مهمترین فعالیت‌های صورت گرفته در محدوده اجرای این پروژه در طی این مدت اشاره وافزود: هماهنگی و برگزاری جلسات متعدد با مسئولان، جذب تسهیلگران، انجام مطالعات ارزیابی مشارکتی (PRA) در روستا‌های هدف، تشکیل سه صندوق و یک تعاونی توسعه پایدار روستایی، عقد تفاهم نامه همکاری با برخی از ارگان ها، برگزاری دوره‌های آموزشی اشتغال زا، پرداخت تسهیلات جهت ایجاد مشاغل خرد، راه اندازی مشاغل خانگی بومی، ساخت یک باب مدرسه ابتدایی دو کلاسه و نیز ایجاد زمینه حضور برخی از سرمایه گذاران در محدوده طرح از جمله این فعالیت هاست.

او اظهار کرد: اقداماتی نظیر کاشت گیاهان دارویی به صورت پایلوت در محدوده اجرای طرح، پیگیری جذب تسهیلات از محل اعتبارات صندوق کارآفرینان امید، بنیاد برکت یا دیگر منابع موجود در استان جهت ایجاد اشتغالزایی، اجرای پروژه‌های اقتصادی، احیایی و حفاظتی در طرح‌های مرتعداری موجود در منطقه طرح، ایجاد بوستان روستایی در مجاورت روستای بیدکرز، اجرای پروژه‌های بیولوژیک، بیومکانیک و مکانیکی در محدوده‌های دارای طرح مطالعاتی چهار بیشه و گرداب پیازی، تامین آبگرمکن خورشیدی با قیمت مناسب جهت بهره برداران محدوده طرح درجهت رونق فعالیت‌های اقتصادی و توسعه منطقه بمنظور حفاظت از آب و خاک، از جمله فعالیت‌های پیش بینی شده این طرح در آینده نزدیک است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس اظهار امیدواری کرد: با حمایت همه جانبه مسئولین استانی و شهرستانی در آینده‌ای نه چندان دور شاهد ایجاد توسعه پایدار به مفهوم واقعی در محدوده اجرای پروژه ترسیب کربن در منطقه ماهور میلاتی شهرستان ممسنی باشیم تا بتوان این الگوی موفق را در سایر مناطق استان نیز تعمیم داد.
انتهای پیام/م

احیاء عرصه‌های طبیعی ممسنی 

بازداشت ۲ نماینده مجلس به اتهام اخلال در بازار خودرو

شمخانی: مردم می‌گویند نباید برجام را امضا می‌کردیم!|در خیابان‌های تهران قدم بزنید، خواهید دید که مردم ما چقدر بانشاط هستند!| اگر ایران و آمریکا وارد جنگ شوند، ایران ابزارهای متعددی دارد؛ از جمله جنگ نیابتی

دستگیری 2 نماینده مجلس و انتقال آنها به زندان اوین

منبع این خبر، وبسایت www.parsine.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۸۴۵۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • هویت قومی پول خُرد نیست
 • بهره برداری از ۳۵ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان
 •  بهره برداری از ۳۵ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری در هفته دولت
 • تفاوت‌های افسردگی مردانه و افسردگی زنانه در چیست؟
 • افتتاح بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان پروژه‌ منابع طبیعی در هفته دولت
 • شهره لرستانی با لباس مردانه+عکس
 • افزایش2برابری قیمت کیف مدارس
 • ۵ مدل کیفی که هر خانمی نیاز دارد + عکس
 • افزایش ۲ برابری قیمت کیف مدارس
 • انواع مدل تیشرت نخی و خنک دخترانه
 • افزایش ۲ برابری قیمت کیف مدارس/ تولید کیف با طرح‌های غربی کاهش یافته است
 • کیف حاوی هزار و ۲۵۰ درهم اماراتی به دست صاحبش رسید
 • کاهش ۴۰ درصدی کیف قاپی و موبایل قاپی با طرح صاعقه
 • بیماری قلبی را با هوش مصنوعی تشخیص دهید
 • تولید مانتوی بدون دکمه ممنوع شد
 • تولید مانتوی بدون دکمه ممنوع
 • قراخانلو: یکی از دستگاه‎‌های نظارتی گفت ۴ شغله هستی!/ کسانی که انتخاب کاندیداهای OCA را به من ارتباط دادند گناه کردند
 • آیا سرطان موروثی است؟
 • زانوی مصنوعی ایرانی