به گزارش وانانیوز، 

پژمان بازغی در صفحه اینستاگرامش با ارسال ویدویی از افتتاح رستورانش خبر داد. رستوران برگر بار۵۳  واقع در تهران- شهرک غرب خیابان سپهر- خیابان درختی مجتمع عذایی مادر طبقه پنجم است. 

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 

 

منبع: وانا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

زیرگذر استاد معین تا ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود/ هیچ نشت آبی در برج آزادی وجود ندارد

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی مفاخریان شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران صبح امروز در نشست خبری که امروز (شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه) به منظور تشریح برنامه‌های ۱۴ پروژه‌ای که افتتاح می‌شوند، برگزار شد، اظهار کرد: منطقه ۹ یک محرومیت تاریخی دارد و با توجه به فضای اعتباری و بودجه بندی موجود سعی داریم تا محرومیت زدایی در این منطقه با نهایت دقت انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه زمینه‌های توسعه برای برطرف کردن محرومیت زدایی در دو سال گذشته فراهم شده است، افزود: در یک سال و نیم گذشته ۸۴ پروژه را به نتیجه رساندیم که تاکنون تنها ۱۴ پروژه باقی مانده است و این پروژه‌ها نتیجه فعالیت شبانه روزی همکاران من بود که منجر به افزایش سرانه فرهنگی، ورزشی و خدماتی منطقه بوده است.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران تصریح کرد: با این اقدامات تاحدودی توانستیم پروژه‌هایی را که در سطح منطقه اجرا می‌شوند، به سمت سرزندگی محیط شهری ببریم و شهروندان را به مشارکت دعوت کنیم.

مفاخریان گفت: برای پروژ‌ه‌هایی که از سال ۹۶ به بعد افتتاح شدند ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است که این رقم بیش از اعتبارات اختصاص یافته به شهرداری منطقه است.

وی با بیان اینکه بخشی از پروژه‌ها با استفاده از بخش خصوصی انجام شده است، افزود: همچنان به دنبال بخش خصوصی هستیم تا پروژه‌های دیگر منطقه را هم به نتیجه برسانیم.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران با اشاره به افتتاح ۱۴ پروژه عمرانی، فرهنگی و خدماتی در روز دوشنبه گفت: یکی از آن‌ها پارک ۴ هزار و ۵۰۰ متری است که به نام یکی از خیرین کشور نامگذاری خواهد شد.

مفاخریان با بیان اینکه مرکز کسب و کار‌های شهری در همین محل با تغییر کاربری افتتاح خواهد شد، افزود: این مرکز یک بخش تخصصی در حوزه کسب و کار‌های شهری است که با افتتاح آن اقدام به خدمات دهی خواهد کرد.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران تصریح کرد: مرکز دیگر به عنوان فناوری‌های هوشمند شهری ترکیبی از مجموعه استارت آپ‌هایی است که با دانشگاه شریف و مرکز ارتباطات کار می‌کند.

وی با بیان اینکه گروه‌های استارت آپی فعال شده‌اند و کار خود را آغاز کرده‌اند، گفت: این کار با کمک دانشگاه شریف و سازمان فناوری اطلاعات دنبال شده است و برای اولین بار در تهران راه اندازی می‌شود.

مفاخریان خاطرنشان کرد: پروژه دیگر اندیشه سرای عبدالکریم قریب است که این مجموعه را با توجه به اینکه اعضای خانواده قریب از چهره‌های ماندگار کشور بودند راه اندازی خواهیم کرد و در مجموع ۴۰ میلیارد تومان برای این ۱۴ پروژه هزینه شده است.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران با اشاره به پروژه زیرگذر استاد معین گفت: در حال حاضر کار طراحی و اجرای این پروژه به صورت همزمان دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه متولی این پروژه معاونت فنی و عمرانی شهرداری است، تصریح کرد: بخش جنوبی استاد معین حد فاصل نوری نیارکی تا ۳۰ متری جی آماده سازی شده است و تا آخر خرداد کار پل به اتمام می‌رسد که البته این موضوع بستگی به سیاست گذاری شهرداری دارد.

مفاخریان افزود: بخش شمالی پروژه که مربوط به زیرگذر است، در حال حفاری است که از سال گذشته کار حفاری آن انجام شده و مجموعه فعالیت‌های باقی مانده با توجه به محدودیت‌های مالی اجرا می‌شود و تا ۲۲ بهمن در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران در ادامه به وضعیت آبنما‌های برج آزادی پرداخت و گفت: آبنما‌های بیرونی که ۲۰ سال خاموش بودند، سال گذشته فعال شدند و آبنمای مرکزی را هم که یک آبنمای دایره‌ای بود، راه اندازی کردیم.

بیشتر بخوانید: زیرگذر گیشا تا پایان سال به بهره برداری می‌‌رسد

وی در خصوص گذردهی آب در مجموعه برج آزادی گفت: این مسئله ربطی به آ‌بنما ندارد و مربوط به شبکه زهکشی میدان است و مرمت‌هایی که در گذشته انجام شده، شبکه زهکشی را دچار اخلال کرده است، لذا همان موقع هم اقداماتی در راستای حل مشکل گذردهی آب انجام شد و تا حدودی برطرف شده است.

مفاخریان در ادامه به نقل از مجموعه بنیاد رودکی که مدیریت برج آزادی را بر عهده دارد، تصریح کرد: طبق گفته آن‌ها در گذشته نشتی آب وجود داشت و اکنون نیز برطرف شده است.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران با تأکید بر اینکه در معرض آسیب بودن پایه‌های برج کذب است، گفت: آب به بتن آسیبی نمی‌زند، هرچند که نشتی آب هم وجود ندارد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه دیگر در خیابان استاد معین که ضلع جنوبی آن از پادگان جی می‌گذرد، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از این پروژه تا یک ماه آینده به پایان می‌رسد و یک شاخه دیگر هم مسیر عبوری ما از پادگان جی خواهد بود که در اولویت‌های بعدی اجرا می‌شود و به محله امامزاده عبدالله (ع) می‌رسد.

مفاخریان با اشاره به جمع آوری دو کارگاه ۷ هزار متری و ۴ هزار و ۹۰۰ متری واقع در میدان فتح به دستور شهردار تهران، تصریح کرد: این دو محل در حال تبدیل به فضای سبز هستند و طوری برنامه ریزی شده که از گیاهان قابل جابجایی در آنجا استفاده کنیم.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران در خصوص بافت فرسوده منطقه گفت: ما در این منطقه ۲۱ پارسل داریم که ۱۰ هزار پارسل آن در بافت فرسوده قرار دارد، در نتیجه ۵۰ درصد املاک مسکونی در بافت فرسوده است.

وی با بیان اینکه منطقه ۹ از سه بافت صنعتی، نظامی و مسکونی تشکیل شده است، گفت: ما ۱۴۶ هکتار بافت فرسوده داریم که ۷.۴ درصد مربوط به شهر تهران می‌شود.

مفاخریان در ادامه به موضوع مسکن امید و عدم امکان اجرایی شدن آن در منطقه ۹ پرداخت و گفت: به دلیل اینکه ما اراضی نداشتیم نتوانستیم این طرح را دنبال کنیم، اما اتفاق دیگری که رخ داد، اقدامات ما از طریق حجمی قطعات ریزدانه بود که توانستیم سرانه مسکونی منطقه که کمتر از حد استاندارد بود را ساماندهی کنیم.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران با بیان اینکه خیلی از گذر‌های منطقه با این روش آزاد شدند و ۳۵۰ پلاک را تجمیع کردیم و سرانه مسکونی منطقه را افزایش دادیم، گفت: تمام این اقدامات بدون منابع دولتی و با استفاه از اعتبارات بخش خصوصی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: این روش امکان می‌دهد که بدون منابع دولتی کار نوسازی را دنبال کنیم که البته در این مسیر نیازمند تسهیلات تشویقی خواهیم بود تا بتوانیم انگیزه را فراهم کنیم، چنانچه تاکنون با اقدامات خود توانسته‌ایم در صدور پروانه رتبه دوم را کسب کنیم.

انتهای پیام/

اعتراض فرزند شهید مطهری به ماجرای برنامه نود، پرونده قاری معروف و ساسی مانکن؛ وقتی پرونده سعید طوسی را به آن شکل می‌بندید و برنامه ۹۰ را تعطیل می‌کنید، مردم لج می‌کنند

دادستان اصفهان: دوچرخه‌سواری زنان در فضای عمومی حرام است| پلیس ابتدا تذکر و در غیر این صورت دوچرخه فرد را توقیف می‎کند| ائمه جمعه و خانواده شهدا نسبت به دوچرخه‌سواری زنان در اماکن عمومی معترض هستند

زمان برگزاری کنکور سراسری تغییر می کند؟

منبع این خبر، وبسایت vananews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۱۸۶۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ناکامی سارق در باز کردن صندوق رستوران +فیلم
 • افتتاح موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک با حضور اسحاق جهانگیری
 • گوشت ارزان شد، غذا نه!
 • کشیشان مسیحی در مراسم افتتاح مسجد مصری
 • نمایشگاه خوشنویسی 'بر آستان جانان' در مشهد افتتاح شد
 • سامانه مدیریت اطلاعات مکانی داده های زمین شناسی افتتاح شد
 • استقلال با کدام ارایش دفاعی در تاریخ بهترین شد؟
 • آلبوم «ناز و نياز» اثر «پژمان اختياري»‌ منتشر شد
 • فیلم/ پشت پرده رستوران‌های کثیف!
 • اخبار مجلس/بررسی افزایش اجاره ‌بهای مسکن با حضور وزیر راه در مجلس
 • دسترسی محققان به داده‌های زمین‌شناسی با افتتاح سامانه مدیریت اطلاعات مکانی
 • زیرگذر استاد معین تا ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود
 • افتتاح سامانه مدیریت اطلاعات مکانی (WebGIS) به منظور دسترسی آزاد به داده‌های زمین‌شناسی
 • افتتاح طرح آب‌های گرمسیری استان کرمانشاه نمایشی بود؟
 • تبديل منطقه 9 به منطقه فناورانه و کارآفريني شهري /افتتاح 14پروژه با حضور شهردار تهران
 • افتتاح مدرن‌ترین شهربازی خاورمیانه از حرف تا عمل/خبری از تکمیل و افتتاح اروم لند نیست
 • زوجی که در استقلال یازده بار کلین شیت کردند
 • درخواست بازغی و گلزار از تلویزیون/طنز
 • متن احساسی پژمان جمشیدی درباره خسرو حیدری