اجبار یازده کودک به سکس با حیوانات توسط این سه مادر (عکس)

 

به گزلارش ایران ناز عمل تکاندهنده سه مادر بیرحم با کودکانشان رسانه ها را در بهت و حیرت فرو برد ! یازده کودک توسط مادرانشان به اجبار با حیوانات رابطه برقرار می کردند..3 مادر در مکزیک 11 کودک خود را با شکنجه تا مرز مرگ کشاندند.

 

طبق گزارش پلیس، حجرا وهاج 38 ساله، سبحانه وهاج 35 ساله و زن داداش آن ها لویله 35 ساله پس از تعرض جنسی به کودکان خود و گرسنگی دادن به آن ها، 11 کودک خود را تا حد مردن کشاندند.

 

 

این جنایت آن ها توسط همسر لویله، سراج وهاج به پلیس لو داده شد.او به ماموران پلیس گفت که بارها متوجه شده که خواهرانش به همراه همسر خود بچه ها را در طویله وادار می کنند که با حیوانات رابطه داشته باشند و بعد با ابزار باغبانی ، مانند دسته بیلچه و تبر آن ها را مورد شکنجه و آزار قرار می دهند.

 

پلیس طی تحقیقات متوجه شد که شوهر سبحانه وهاج به تازگی با پسری 2 ساله هم خانه شده است که کاملا فلج و توانایی راه رفتن و صحبت کردن را ندارد، او معتقد است که چون پسرک توانایی کاری را ندارد بهترین ابزار برای رفع امیال شیطانی و شکنجه است.

 

پلیس پس از ثبت اظهارات و تحقیقات انجام شده اقدام به بازجویی از این زنان شیطان صفت کرد.

 

آن ها در اعترافات خود گفتند که چون دچار کمبود آب و غذا شده بودند قصد داشتند که با کشتن فرزندانشان، جمعیت خانواده را کاهش دهند تا کمترآزار ببیند به همین علت بهترین راه را شکنجه در نظر گرفتند که به مرگ طبیعی جان خود را از دست دهند تا دستشان به خون آلوده نشود.

 

افسرپرونده پس از ثبت اعترافات، این شکنجه گران را برای اجرای حکم قانونی به دادگاه منتقل کرد. دادگاه آن ها به زودی برگزار خواهد شد.

 

 

منبع: ایران ناز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آزاده گیلانی: غفلت اهالی قلم از یادگاران دوران دفاع مقدس گناه نابخشودنی است

یک آزاده گیلانی با بیان اینکه امروز نقش اهالی قلم، هنرمندان و رسانه‌ها برای رساندن پیام انقلاب از زبان یادگاران دوران دفاع مقدس بسیار اثرگذار است، گفت: غفلت در این عرصه گناه نابخشودنی و خیانت به آرمان‌های انقلاب و نظام محسوب می‌شود.

نورالله توده- آزاده گیلانی- دوران دفاع مقدس در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اشاره به اسارت هفت‌ساله خود در اردوگاه‌های رژیم بعثی عراق، اظهار کرد: سالروز بازگشت عزتمندانه آزادگان بهانه‌ای است تا بتوانیم به بازخوانی نقش‌آفرینی‌های رزمندگان در خاکریزهای پنهان نظام در عمق خاک دشمن بپردازیم.

وی تبعیت از امام و ولایتمداری را ویژگی آزادگان در دوران اسارت دانست و افزود:‌ با وجود همه هجمه‌های روحی و تبلیغات روانی دشمن علیه اسرای ایرانی در اردوگاه‌ها، آزادگان بر ارزش‌ها و اعتقادات پایدار و ماندگار بودند.

آزاده  گیلانی فلسفه ایثار و گذشت و جانفشانی آزادگان در راه تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ روحیه انقلابی در اوج فشارهای روحی و روانی دشمن را قابل پژوهش دانست و اظهار کرد: امروز نقش اهالی قلم، هنرمندان و رسانه‌ها برای رساندن پیام انقلاب از زبان یادگاران دوران دفاع مقدس بسیار اثرگذار است و غفلت در این عرصه گناه نابخشودنی و خیانت به آرمان‌های انقلاب و نظام محسوب می‌شود.

توده، نگارش و به تصویر کشیدن ایثارگری‌ها و مقاومت‌ها و پایداری‌های آزادگان را رسالت اهالی قلم دانست و گفت:‌ ملت ایران با آرمان‌های والا و اعتقادات دینی اسطوره‌های بی‌نظیری را در تاریخ خلق کرده است و لذا نسل‌های امروز و آینده به این داشته‌ها افتخار می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار گیلان در طول تاریخ انقلاب همواره به ندای امام و رهبری لبیک گفته‌اند، عنوان کرد:‌ تقدیم هشت‌هزار شهید، ۲۲ هزار جانباز، دو هزار و ۶۳۹ آزاده و ۲۲ شهید مدافع حرم سند افتخار گیلان در پهنه جغرافیای ایران اسلامی است. بی‌تردید همه این افتخارآفرینی‌ها به واسطه ایثار، فداکاری، صبر مادران و پدران و همسران رزمندگان ایجاد شده و درخشندگی دارد.

آزاده گیلانی مدافعان و مروجان آرمان‌های اسلامی و قرآنی را پرورش‌یافته در دامان مادرانی مومنه و ولایتمدار دانست که در عرصه دفاع از ارزش‌های نظام یاری‌دهنده ولی زمانشان بودند و یادآور شد: نقش خانواده‌های ارجمند شهدا و ایثارگران در خلق گنجینه دفاع مقدس بی‌بدیل و اثرگذار است، زیرا اگر این مجاهدت و پایمردی نبود، این افتخارات تحقق پیدا نمی‌کرد و لذا باید این صحنه‌ها به دست نویسندگان و هنرمندان ترسیم شود.

توده با بیان اینکه صبر و استقامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب شد مردان عرصه دفاع مقدس در اوج سختی‌ها و تنگناها خم به ابرو نیاوردند، خاطرنشان کرد:‌ شهدا و ایثارگران در پرخطرترین عرصه نظام با شجاعت و رشادت توام با ایمان و روحیه انقلابی ایفای نقش کردند و عده و عده استکبار جهانی را به شکست و ناکامی کشاندند.

وی عزت و اقتدار، امنیت، آرامش و تثبیت آرمان‌های نظام را به برکت خون شهدا دانست و تصریح کرد:‌ امروز بسیاری از کشورهای پیشرفته علیرغم برخورداری از ابزارهای نظامی چنین امنیت و آرامشی را ندارند.

آزاده گیلانی مشارکت عمومی و همه‌جانبه مردم گیلان در دفاع مقدس را نشان‌دهنده ولایتمداری، بصیرت و احساس مسئولیت آنان دانست و افزود: وجود شهدا از همه شهرستان‌های گیلان اوج همدلی و همراهی مردم را با صحنه‌های انقلاب ثابت می‌کند.

توده با بیان اینکه بیش از ۴۰ هزار آزاده در زندان‌های رژخیمان بعثی اسیر بودند، گفت:‌ ۹۲ درصد آزادگان مورد شکنجه قرار گرفته‌اند و ۳۷ درصد آنان در حین شکجه دچار معلولیت دائمی شده‌اند. دشمن بی‌رحم به هیچ یک از قراردادها و معاهده‌های نظامی اعتقاد نداشت و لذا آزادگان را علاوه بر شکنجه‌های جسمی، آزار روحی و روانی می‌داد.

وی شکنجه‌های روحی دشمن را به منظور در هم شکستن اراده آزادگان دانست و اظهار کرد:‌ دشمن جمیع صفات پسندیده اسلامی را مورد هدف قرار داده بود تا معنویت و روحیه انقلابی اسرا را تضعیف کند و لذا مانع از ادای فرایض دینی و خواندن ادعیه و برگزاری مراسمات دینی و مذهبی که به مثابه سلاحی مستحکم برای اسرا بود، می‌شد. شکنجه افراد دارای محبوبیت در اردوگاه و درج اکاذیب در نامه‌های اسرا از دیگر اقدامات روانی دشمن بود.

این آزاده گیلانی آویزان کردن، پاشیدن نمک بر زخم، شوک الکتریکی، کشیدن ناخن، سوزاندن کف پا و حبس‌های طولانی‌مدت را نمونه‌ای از چهل مورد شکنجه جسمی دشمن دانست و متذکر شد:‌ این شکنجه‌های روحی و روانی نه تنها خللی بر اراده فولادین و اعتقاد راسخ آزادگان ایجاد نمی‌کرد، بلکه روز به روز آنان را بر باطل بودن دشمن و تداوم آرمان‌ها و ارزش‌ها استوارتر می‌ساخت.

توده اردوگاه‌های اسرا را یک دانشگاه دانست و تاکید کرد:‌ به اذعان صلیب سرخ جهانی مطالبات اسرای ایرانی با اسرای اقصی‌نقاط دنیا فرق داشت، زیرا اسرای ما کتاب و قلم و آزادی مراسمات ملی و مذهبی را می‌خواستند؛ نه خوراک و پوشاک لذا همانگونه که دستاوردهای دفاع مقدس الگویی بی‌بدیل برای جامعه اسلامی ماست، سیره و روش آزادگان در دوران اسارت نیز می‌تواند در عرصه‌های فرهنگی و سیاسی و نظامی و دفاعی راهگشا باشد. امروز دشمنان به دنبال خدشه وارد کردن به رکن رکین انقلاب یعنی ولایت هستند، اما پشتیبانی مردم از انقلاب و نظام همانند دوران دفاع مقدس دشمنان را ناکام می‌کند.

وی از مسئولان خواست خدمتگزاری برای مردم را اصل قرار دهند و عنوان کرد:‌ برای حراست از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب باید نسبت به راه شهدا بصیرت و شناخت پیدا کنیم و قدردان یادگاران دفاع مقدس و پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت باشیم. همانا قدردانی از شهدا و ایثارگران با ادامه دادن راهشان محقق می‌شود.

آزاده گیلانی با اشاره به حیات و سرزندگی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد:‌ دشمنان کمر همت را برای نابودی انقلاب بسته‌اند، اما ولایت سنگر بی‌بدیل انقلاب بوده و دشمنان را به وحشت انداخته است لذا باید تراز خودمان را به تاسی از شهدا و ایثارگران به تراز انقلاب برسانیم.


انتهای پیام

افشاگری درباره فساد کلان در صنعت خودروسازی؛ ۲۵۰ میلیون دلار برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶

نامه سرگشاده کهنه‌سرباز ایرانی به ترامپ

افشاگری درباره مرگ هادی نوروزی

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۵۷۸۹۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آزادگان در شکنجه گاههای رژیم بعثی عراق سر سختانه ایستنادند و مقاومت کردند
 • صادقی: آماده یک شروع خوبیم/ شهرخودرو یازده کاپیتان دارد
 • سپاه پاسداران خار چشم دشمنان و محبوب اسلام و مسلمین است
 • مادرشهید زین‌الدین خبر اسارتم را به مادرم داد/ در اسارت چنان شکنجه می شدیم که آرزوی مرگ می کردیم
 • رزمنده تبریزی که انبار اردوگاه صدامیان را مصادره انقلابی کرد
 • جاده آزادی از «رمادی» تا «خسروی»
 • بررسی پیشنهاد ساماندهی صدور و ورود گونه‌هایی از حیوانات
 • نوزاد به این دلایل نباید با چیزی جز شیر مادر تغذیه شود!
 • در این مدت حتی قبر هم برایمان درست کرده بودند/ سختی‎های اسارت قابل بیان نیست/ ابوترابی که در اسارت بود، انگار امام آنجا بود
 • آزادگان؛ گوهر‌های بازیافته از ذخیره ایمان و ایثار اجتماعی
 • مرگ مشکوک 7 ببر و شائبه فروش تاکسیدرمی آنها
 • ساماندهی قانون صادرات حیوانات کمیاب روی میز دولت
 • بهترین مدرسه خصوصی دنیا
 • رنگ اجبار بر تن آموزش/ نافرمی فرم مدارس
 • مرگ ببرها در باغ وحش وکیل‌آباد مشهد
 • تهیه طرح حمایت از حیوانات به زودی در سازمان محیط زیست
 • مرگ مشکوک ببرها در باغ وحش وکیل‌آباد
 • مرگ مشکوک ببرها در باغ وحش مشهد
 • بیلبائو 1-0 بارسلونا: آدوریز، یازده بارسا را قیچی کرد