فرارو- یکی از بهترین راهکار‌ها برای انتخاب یک لباس عروس خوب این است که عروس بدون رودربایستی تمام درخواست‌هایش را برای مشاور یا فروشنده مطرح کند.
مانند هر لباس دیگری در انتخاب لباس عروس نیز، ناگفته‌ها و نکته‌هایی برای فروشنده و مشتری وجود دارد که در این‌جا به آن‌ها اشاره می‌کنیم. مشاورین و فروشندگان لباس عروس بهتر از هر شخص دیگری با این حوزه آشنایی دارند و به همین جهت برای دریافتن این نکات با متخصصان لباس عروس مختلفی صحبت کردیم؛ پس برای دانستن نکات برتری که قبل از پرو لباس عروس باید بدانید با ما همراه باشید.احساس خود را درباره لباس عروس‌هایی که پرو می‌کنید به راحتی بیان کنید
برخی از عروس‌ها خیلی مودب و حرف‌شنو هستند و در انتخاب لباس کاملا به حرف و پیشنهادات مشاور یا فروشنده گوش می‌کنند. اما برای رسیدن به یک انتخاب صحیح عروس باید کاملا رک و صادق باشد و نظرات خود را به‌راحتی با مشاور لباس عروس در میان بگذارد؛ زیرا مشاور برای ارائه انتخاب‌های بهتر، باید با بازخورد حقیقی شما مواجه شود.   به‌خاطر داشته باشید که معمولا مشاور شما یا فروشنده، آن لباس را طراحی نکرده‌اند و فقط به دنبال بهترین گزینه برای شما هستند؛ بنابراین عقب نکشید و به حرف آن‌ها گوش دهید.
بهتر است قبل از هر چیز با مشاور یا فروشنده لباس عروس درباره آن‌چه در هر سبک دوست دارید و یا دوست ندارید کاملا صادق باشید. چون اگر احساسات و علایق واقعی خود را بروز ندهید و با فروشنده یا مشاور در میان نگذارید، مسلما او نیز قادر به کمک به شما برای داشتن لباس رویایی‌تان نخواهد بود.
تعداد زیادی لباس عروس پرو نکنید
برای این‌که گیج نشوید و راحت بتوانید انتخاب کنید، تعداد لباس‌هایی که نگاه می‌کنید و امتحان می‌کنید را تا حد معقولی کم کنید. اگر حس می‌کنید گیج شدید و درست قادر به انتخاب نیستید، به این معناست که خیلی لباس پرو کردید و باید کمی به خودتان استراحت بدهید و به تمامی گزینه‌های خود فکر کنید.
در نظر داشته باشید که انتخاب لباس عروس باید کاری جالب و سرگرم‌کننده باشد و نه اعصاب‌خردکن و خسته‌کننده. وقتی خیلی لباس عروسامتحان می‌کنید، گیج و خسته می‌شوید و دیگر نمی‌توانید تفاوت بین لباس‌ها را تشخیص دهید. موقع انتخاب لباس عروس باید حداقل آرایش ممکن را داشته باشید و رژ لب نزنید؛ زیرا موقع پرو، لباس سریع کثیف می‌شود.

آرایش لایت و ملایم داشته باشید
موقع انتخاب لباس عروس باید حداقل آرایش ممکن را داشته باشید و رژ لب نزنید؛ زیرا موقع پرو، لباس سریع کثیف می‌شود. البته اگر لباس عروس در اثر لوازم آرایشی لکه شود، معمولا موادی برای پاک کردن لکه در مغازه وجود دارد؛ اما در هرصورت بهتر است آرایش شما خیلی ملایم باشد.
اگر عادت به آرایش کردن دارید و با آرایش ظاهر و احساس خوبی دارید، بسیار خوب؛ می‌توانید آرایش کنید. این روز‌ها برای پوشیدن اغلب لباس‌های عروس فقط کافی است درون لباس عروس بایستید و لباس عروس را از پایین بپوشید. اما در هر حال استفاده از رژلب قرمز و براق برای روز پرو لباس عروس مناسب نیست.  
از پرو لباس عروس‌هایی که با بودجه شما مطابقت ندارد پرهیز کنید
اگر قیمت لباسی خیلی بیشتر از بودجه شماست، آن را حتی امتحان نکنید. در اکثر مواقع عروس‌ها با گفتن عبارت: فقط امتحانش می‌کنم، لباس عروس را پوشیده و در نهایت ناامید و کلافه می‌شوند. بودجه واقعی خود را در نظر بگیرید و مطابق با آن عمل کنید. اگر واقعا می‌توانید و فکر می‌کنید که با افزایش بودجه، تفاوتی ایجاد خواهد شد، چرا که نه؟
اما پیشنهاد نهایی این است که هیچ لباسی با قیمت بیشتر از بودجه خود را امتحان نکنید. زیرا اگر از آن لباس عروس خوش‌تان بیاید و لباس رویایی‌تان باشد، اما بودجه آن را نداشته باشید، آن‌گاه صرف نظر کردن از آن و در نظر گرفتن دیگر گزینه‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.
لباس عروسی که کوچک‌تر از اندازه و سایز فعلی شما باشد، نخرید
همیشه لباسی که با سایز الان شما مطابقت دارد، انتخاب کنید. زیرا معمولا تنگ کردن لباس عروس خیلی راحت‌تر از گشاد کردن آن است.
ورزش کردن ممکن است موجب کاهش وزن شود، اما در عوض به حجم عضلانی بدن می‌افزاید و اکثرا باعث افزایش سایز می‌شود؛ بنابراین بهتر است هر گونه رژیم غذایی، ورزش جدید، یا رژیم‌های لاغری عروسی را خیلی قبل‌تر شروع کنید و سعی کنید در زمان پرو لباس عروس به یک سایز ثابت رسیده باشید تا از اندازه بودن لباس عروس مطمئن باشید.
معمولا همراهی تعداد زیادی از نزدیکان در اولین جلسه انتخاب لباس عروس ایده خوبی نیست. زیرا هر شخصی نظر خاص خود را دارد و باعث گیج شدن شما شده و معمولا کمکی به شما نمی‌کنند.
تعداد همراهان خود را محدود کنید
معمولا همراهی تعداد زیادی از نزدیکان در اولین جلسه انتخاب لباس عروس ایده خوبی نیست. زیرا هر شخصی نظر خاص خود را دارد و باعث گیج شدن شما شده و معمولا کمکی به شما نمی‌کنند. یک یا دو همراه مناسب است، اما بیش از چهار همراه اصلا توصیه نمی‌شود.
افرادی که به‌عنوان همراه با شما می‌آیند را بادقت انتخاب کنید و به‌خاطر داشته باشید که هرچه تعداد این افراد کمتر باشد، بهتر است. هر چه تعداد همراهان عروس بیشتر باشد، به‌طبع نظرات بیشتری درباره لباس عروس وجود خواهد داشت و فقط باعث گیجی و خستگی عروس می‌شود.
لطفا برای انتخاب لباس زود اقدام کنید. اولین مراجعه شما به مزون باید بین شش تا هفت هفته قبل از جشن ازدواج باشد. اگر دیرتر برای خرید یا سفارش لباس عروس به مزون مراجعه کنید، سفارش فوری محسوب می‌شود که هزینه بیشتری را برای شما به‌همراه خواهد داشت و اگر باز هم دیرتر مراجعه کنید، فقط امکان انتخاب از بین مدل‌های آماده را خواهید داشت.  
وقت زیادی به خرید و انتخاب لباس عروس اختصاص دهید
اگر عروس مدت زمان اندکی قبل از عروسی به مزون مراجعه کرده و مدل یا سبک خاصی مد نظر داشته باشد، آماده کردن به موقع سفارش او بسیار مشکل خواهد بود. خرید لباس عروس در زمان نزدیک به جشن عروسی، ممکن است انتخاب لباس‌های خاصی را محدود کند، اما هنوز هم شانس پیدا کردن لباس عروس باقی است.
پوشیدن گن را فراموش نکنید
پوشیدن لباس زیر مناسب یکی از نکات اساسی و مهم در انتخاب و پرو لباس عروس است. صرف نظر از سایز و اندام، هر کسی می‌تواند از مزایای پوشیدن گن‌های مختلف استفاده کند. با پوشیدن گن می‌توانید به‌راحتی لباس‌های مختلفی را پرو کنید.

هرشخصی با دیگری متفاوت است. برخی از عروس‌ها وقتی لباس عروس رویاهای‌شان را پیدا می‌کنند، اشک می‌ریزند، برخی می‌خندند، برخی نفس عمیق راحتی می‌کشند، برخی فقط لبخند می‌زنند و برخی هم هیچ کاری نمی‌کنند.

برای انتخاب لباس عروس منتظر اشک شوق نباشید
هرشخصی با دیگری متفاوت است. برخی از عروس‌ها وقتی لباس عروس رویاهای‌شان را پیدا می‌کنند، اشک می‌ریزند، برخی می‌خندند، برخی نفس عمیق راحتی می‌کشند، برخی فقط لبخند می‌زنند و برخی هم هیچ کاری نمی‌کنند. اهمیت یافتن لباس عروس مناسب در این نیست که باعث شود شما به گریه بیفتید و اشک شوق بریزید بلکه باید باعث شود زیباتر به نظر برسید. یافتن لباس عروس مناسب مثل یافتن نامزد و همسر آینده است. وقتی که خودتان آن را پیدا کردید، خواهید فهمید.
هر عروسی با دیگری متفاوت است به این معنی که واکنش احساسی تمامی آن‌ها به پیدا کردن لباس عروس مورد نظرشان نیز یکسان نیست. برخی عروس‌ها خیلی منطقی روند انتخاب لباس عروس را انجام می‌دهند. اما در عین حال بسیاری از عروس‌ها نیز با پوشیدن لباس عروس رویایی‌شان به آن لحظه جادویی می‌رسند و انگار نوعی واکنش شیمیایی در بدن آن‌ها اتفاق می‌افتد و اشک‌ها سرازیر می‌شود.

سعی کنید قبل از مراجعه به‌مزون وقت قبلی بگیرید
البته در مزون‌ها هیچ‌گاه از پرو کردن لباس عروس ممانعت نمی‌شود، اما معمولا عروس‌ها باید مدتی را منتظر بمانند و شاید این مدت زمان کمی طولانی باشد، بنابراین بهتر است قبل از مراجعه به مزون وقت قبلی بگیرید.   منبع: مجله ایرانگان

منبع: فرارو

FATF حل نشد، عراق ۵ میلیارد دلار ایران را بلوکه کرد

نامه علی مطهری به آیت‌الله جنتی: ببینید از کجا به کجا رسیده‌ایم| ادامه این رویه منجر به جامعه‌ای دچار اختناق می‌شود| به مردم درباره دلیل ردصلاحیتم چه بگویم؟

ظریف: ایران و امریکا اخیرا نامه‌های تندی رد و بدل کردند| ترامپ مقصر اصلی تنش واشنگتن و تهران است| جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به دولتهای خارجی نخواهیم داد

نوبت به گلکسی A۳۰ و A۵۰ رسید

معاون رئیس جمهور در اسلامشهر: بی تفاوتی در تعیین سرنوشت کشور به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست

منبع این خبر، وبسایت fararu.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۵۰۷۹۵۳۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

خبر بعدی:

بذرپاش: مجلس مناسب با گام دوم انقلاب بسازیم/ جوانان دوگانه‌های درست شده بعد از انقلاب را نمی‌پذیرند

مهرداد بذرپاش گفت: رسالت ما برای حرکت به سوی افق روشن در جامعه، تشکیل مجلسی مناسب با گام دوم انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مهرداد بذرپاش شامگاه دوشنبه در جمع هواداران ابوالقاسم جراره یکی از کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز هرمزگان 

اظهار کرد: صحبت کردن در این شب‌ها و روزها که هر کلام آن مسئولیتی سنگینی را بر عهده آدمی می‌‌گذارد، بسیار سخت است و کسانی که من را می‌شناسند به خوبی می‌دانند که پایم کمتر به این مجالس باز می‌شود اما امروز آمده‌ام تا بگویم که رای شما به گزینه امشب، هر گناهی در جایگاه نمایندگی کند بر دوش من است و هر نیکی‌اش نیز صوابی بر پدر و مادر من خواهد بود.

وی افزود: ۴۱ سال از انقلاب اسلامی مردم ایران می‌گذرد و بیش از ۷۰ درصد جمعیت امروز متولد بعد از انقلاب هستند و پیران جمع ما (خالقان انقلاب اسلامی) در بسیاری بخش‌ها، پاسخ‌های خوب و قانع‌کننده‌ای برای جوانان در خصوص دوگانه‌های ایجاد شده در کشور ندارند.

این فعال سیاسی ادامه داد: قرارمان این دوگانه‌های درست شده نبود؛ قرارمان این نبود که مردم ما در شهرها حاشیه‌نشین شده و گرفتار فقر و بیکاری و تبعیض باشند. قرارمان این نبود که چهره فقر بر صورت کشور بماند.

بذرپاش با بیان این که جوانان امروز حق دارند که از خالقان انقلاب سوال کنند چه شد که به این‌جا رسیدیم، اظهار کرد: ایراد از انقلاب نبود چرا که امام و رهبری نقطه افقی را نشان دادند و کاروانی به سمت افق در حال حرکت است اما در این مسیر سنگلاخ‌هایی وجود دارد و عده‌ای ما را به انحراف و بیراهه بردند تا ما را از رسیدن به افق بازدارند.

عضو هیات رییسه مجلس نهم در همین زمینه توضیح داد: انقلاب همه هدفش برداشتن ظلم و بدی و کژی از سراسر ایران بود. ایراد از انقلاب و امام و رهبری نیست بلکه ایراد از آنانی است که به رای و اعتماد مردم خیانت کردند.

بذرپاش خاطرنشان کرد: باید از این به بعد متناسب با گام دوم و بر پایه توفیقات گذشته و تجربیات خوب قبل عمل کنیم و به سان همان شعوری که از خودمان در بدرقه سردار مقاومت نشان دادیم به صحنه بیاییم.

این نماینده سابق تهران با اشاره به رویکرد انقلابی قوه قضاییه و روحیه امید و تحول ناشی از تحقق عدالت در جامعه و رشد رضایتمندی اجتماع با یک تغییر در راس دستگاه قضایی، بیان داشت: اگر دوست داریم مسیر خدمت در کشور ادامه یابد، می‌بایست مجلسی در تراز انقلاب شکل بگیرد.

 

این خبر در حال تکمیل است...

دیگر خبرها

 • فضای کسب و کار مناسب را حلقه مفقوده کارآفرینی در کشور
 • تنها آبشار خزه ای کشور کجاست؟
 • بازیابی و باز زنده‌سازی عروس مناطق شهر آغاز شد
 • ملاقات با اکبر زنجانپور در بستر بیماری/ «عروس مرگ» را به چشم دیدم
 • ◄ ریل‌گذاری یکپارچه با ماشین‌های سنگین؛ مزایا و معایب
 • توطئه خانواده عروس برای قتل داماد/ داماد در آنش سوخت
 • راه توانیابان هموار می‌شود
 • هافبک تکنیکی تراکتور همچنان خارج از ترکیب
 • ایجاد اشتغال برای بانوان اولویت مهم استان یزد است
 • بازیکن پروئی تراکتور به تبریز بازگشت
 • تلاش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد نوروزی کیش برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران با تولید محتوای مناسب و استفاده ازفناوری های نوین
 • نیازمند سازماندهی مناسب برای ارتباط و پیوند منسجم مردم با حاکمیت هستیم
 • 3نکته مهم درباره سلامت چشم
 • پوستر تبلیغاتی با عنوان «سالن آرایش عروس» کار تخریبی رقبا بود/ هرکجا باشم خودم را فرزند آذربایجان می دانم
 • برگومی: شاید بازیکنان اینتر به پادلی اعتماد ندارند؛ اریکسن با کیفیت است اما مناسب سیستم 3-5-2 نیست
 • با زشت ترین عروس دنیا آشنا شوید+ عکس
 • اعتراض مدل روسی به انتخاب جذاب‌ترین مرد جهان! +عکس
 • برکت متفاوت ازدواج برای خانم دکتر
 • شیک‌ترین مدل لباس شب زنانه +تصاویر
?>