مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلابی گناوه گفت: جبهه مردمی حزب نیست زیرا برای عده ای محدود به وجود نیامده است و تشکیل شده تا چتر حمایتی خود را بر سر تمام ملت پهن کند و تمام مردم را زیر چتر حمایتی خود بگیرد و در خدمت تمام آحاد جامعه باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از منبری ها​ شامگاه دیروز جلسه شورای جبهه مردمی نیروهای انقلابی گناوه برگزار شد.

در حاشیه این جلسه حسن خرم ابادی مسئول جمنا گناوه گفت: دومین جلسه ای که در جمنای تهران به عنوان مسیول جمنای شهرستان شرکت کردم که اولین جلسه با هدف انتخاب هیئت رئیسه همان شورای مرکز جبهه مردمی توسط نمایندگان استانها با ارا تمامی300 هزار نفر انجام شد.

وی ادامه داد: مجمع جمنا در تهران توسط همین افراد صورت گرفت و انتخاب شدند و اساسنامه و مرامنامه با موفقیت همین افراد انجام شد؛ در جلسه قبل بین حدود ۲۵نفر تعداد ۱۰ نفر با آرا ۳۰۰۰ هزار نفر برای کاندیدهای ریاست جمهوری انتخاب شدند؛ در جلسه اخیر نیز، طبق اعلام قبلی با هدف انتخاب تعداد پنج نفر به عنوان کاندیداتوری ریاست جمهوری از بین 10 نفر تشکیل شد.

خرم آبادی افزود: طبق انتخابات انجام شده افراد ذیل ذکر به عنوان نفرات اول تا پنجم شناخته شدند که در نهایت کاندیدا به کاندید واحدی ختم خواهد شد که در نهایت تمام نیروهای حزب الهی و انقلابی در روز انتخابات، انتخابی عین انتخاب جمهوری اسلامی در روزهای اول انقلاب انجام خواهد شد و تمام مردم به کاندیدی رای خواهند که دلسوز مردم ، راستگو، نترس، و با منطق است، انتخاب خواهد شد.

جبهه مردمی حزب نیست

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلابی گناوه در خصوص تفاوت جبهه با دیگر احزاب و گروه های سیاسی عنوان کرد: احزاب سیاسی هر کدام در فکر اعضا خود هستند و دید آن ها محدود به یک تا دو موضوع با افرادی مشخص و در زمان محدود و معین است.

وی اضافه کرد: جبهه مردمی اولا حزب نیست زیرا برای عده ای محدود به وجود نیامده است و تشکیل شده تا چتر حمایتی خود را بر سر تمام ملت پهن کند و تمام مردم را زیر چتر حمایتی خود بگیرد و در خدمت تمام آحاد جامعه باشد.

خرم آبادی مطرح کرد: این جبهه مطلقا جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری به وجود آمده تا بتواند تمام نیروی دلسوز نظام و تمام آن هایی که به نحوی جمهوری اسلامی را قبول دارند، جمع آوری کند و برای پیشبرد اهداف نظام که همانا منویات مقام معظم رهبری و دغدغه ایشان، جبهه به وجود آمده است.

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: دشمنان کاملا بدانند که این جبهه فنا شدنی نیست زیرا سنگ بنای آن را بزرگان و علمای مملکت گذاشته اند؛ در این جبهه دیدها وسیع و همه گیر هست؛ کوچک و بزرگ، خواهر و برادر همه را تحت پوشش دارد و دستاوردهای انقلاب را دنبال خواهد کرد، مربوط به زمان خواص هم نیست که تمام بشود، زمان آن دائمی خواهد بود مانند سنگر رسول اکرم(ص).

کسانی که در صدد تخریب جبهه مردمی هستند، معاندین انقلاب و نظام و رهبری هستند

وی در خصوص کسانی که درصدد تخریب جبهه مردمی هستند، ابراز کرد: هدف چنین افرادی مشخص هست و آن ها معاندین انقلاب و نظام و رهبری هستند، برای اینکه جبهه به وجود آمده تا اهداف نظام و انقلاب را احیا کند و شکوفا کند و برای بار دیگر ارزش های اصیل جای ضد ارزش ها را بگیرند، قطعا آن ها می ترسند منافقین که از طریق ربا، ظلم، دزدی و ستم دیگران را از طریق دشمن قسم خورده ما به دست آورده از آنها با تلخ کامی گرفته شود، اینها ناراحت هستند.

خرم آبادی تاکید کرد: مطمئن باشید هر کسی در هر جایی بر علیه این جبهه انقلابی حرفی ،حرکتی داشته باشد این فرد همان کسی است که در اصل دانسته یا ندانسته معاند نظام است.

مسئول جبهه مردم نیروهای انقلابی گناوه خاطرنشان کرد: آینده جمنا بسیار روشن و شفاف است، انقلابیون در صف واحد هم عهد، هم صدا، هم عقیده، محکم، استوار و مصمم سازناندهی شده اند و بدانید که اساس کارضد جنگ انقلاب ها را در داخل و خارج به هم خواهند ریخت؛ ان شالله جنگ، جنگ بدر با همان نتایج رهبر پیامبر است.

وی با اشاره به تکلیف مردم در انتخابات 96 اشاره و عنوان کرد: مردم باید برای عبور از فتنه دجال تابع محض ولایت فقیه باشند و برای اینکه بتوانند یک دولت متدین، انقلابی، ولایی و ولایتی و ضد استکبار داشته باشند، همه باید یک صدا در صف واحد، پشتیبانی از ارزش ها، اصول و فرهنگ غنی اسلامی داشته باشند که در راس همه این ها ولایت فقیه است که وصیت تمام شهدای ما این است.

سخنی با دلسوزان نظام و انقلاب

در ادامه حسن خرم آبادی مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب خطاب به دلسوزان نظام و انقلاب سخنانی را بیان کرد که شرح آن در ادامه خواهد آمد:

این جبهه گمشده چندین ساله ما انقلابیون بوده است، اگر ما انجام نمی دادیم کسانی دیگر دقیقا برخلاف این انجام خواهند داد.

جبهه برای اجرای خون فراموش شده شهدا شکل گرفته است.

جبهه برای احقاق حقوق مستمندان و مستضعفان شکل گرفته است.

جبهه برای شناساندن حق از باطل شکل گرفته است.

جبهه برای پاسداری از خون شهدا و ایثارگران تشکیل شده است.

جبهه برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق بیت المال تشکیل شده است.

جبهه برای جلوگیری از سپردن و تحویل انقلاب به بیگانگان توسط مسئولین ترسو و از خدا بی خبر ما شکل گرفته است.

جبهه برای جلوگیری از حقوق های نجومی و نجومی بگیران تشکیل شده است.

جبهه همان جبهه جنگ است و اعضا آن همان رزمندگانی که سالیان سال در خط مقدم بر علیه دشمنان داخلی و خارجی جنگیدند و آن ها را تار و مار کردند.

جبهه اقدامی است که برای جلوگیری از برجام های ننگین 2 و 3 و ... تا آخر که نتوانند اهداف خبیث خود را اجرا کنند به وجود آمده است.

جبهه برای این به وجود آمده تا علی(ع ) برای بار دوم خانه نشین نشود.

جبهه برای این به وجود آمده تا برای بار دوم پهلوی حضرت زهرا(س ) مادر سادات شکسته نشود.

جبهه حزب نیست که دید آن محدود باشد.

جبهه یک تصمیم گیری کلان برای به دست گرفتنامور کشور برای همیشه به صورت منسجم و صحیح و خارج از هرگونه کدورتی است.

جبهه برای تشکیل یک دولت انقلابی و مردمی تشکیل شده و بعد از انتخاب ریاست جمهوری هم ادامه خواهد یافت و این جبهه، در کل سیستم دولتی مشخص خواهد کرد.

ما دیگر اجازه نمی دهیم که این کشور به دست نااهلان بی خرد و بی عقل آمریکایی بیفتد.

دولت جدید باید جوابگوی خواسته های مردم و اعضا جمنا باشند.

باید جوابکوی مشکلات جوانان ما باشد.

باید جوابگوی مشکلات اقتصادی مردم باشد.

باید جوابگوی فرهنگ و سیاست مملکت باشد.

به امید آن روز ان شالله

انتهای پیام/صا

منبع: دانا

مداح مشهور: انتقام سخت شامل داخل کشور هم بشود

عکس| کفش‌های وزیر ارتباطات چقدر قیمت دارد؟

واکنش‌ها به توییت غیرمتعارف کدخدایی علیه روحانی؛ از حالا نتیجه انتخابات مجلس روشن است؛ مبارکتان باشد

مداحان تفرقه‌افکن از کجا حمایت می‌شوند؟

تعطیلی برخی مدارس استان تهران ۳۰ دی ۹۸

منبع این خبر، وبسایت www.dana.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۶۰۵۱۵۱۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

خبر بعدی:

جلوگیری از راه‌اندازی سامانه ارتباطی گزارش‌های مردمی مربوط به فساد

راه‌اندازی سامانه ارتباطی گزارش‌های مردمی مربوط به مفاسد اقتصادی و اداری، با توجه به نظر کمیسیون مبنی بر کفایت صدور مصوبه از سوی ستاد فوق و عدم ضرورت تصویب در دولت، از دستور کار خارج شد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت، در جلسه اصلی کمیسیون لوایح هیات دولت که به ریاست « سید علیرضا آوایی» وزیر دادگستری برگزار شد، پیشنهاد ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی درخصوص راه‌اندازی سامانه ارتباطی گزارش‌های مردمی مربوط به مفاسد اقتصادی و اداری، با توجه به نظر کمیسیون مبنی بر کفایت صدور مصوبه از سوی ستاد فوق و عدم ضرورت تصویب در دولت، از دستور کار خارج شد.

در این جلسه همچنین، پیشنهادات هیات حمایت از صنایع و معاونت حقوقی رییس جمهوری نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پیرو ایرادات شورای نگهبان پیرامون برخی احکام قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌های کشور و ابطال آنها، هیات حمایت از صنایع، ضمن ارائه پیشنهاد تدوین لایحه برای اصلاح قانون مورد اشاره، تعیین تکلیف هیات فعلی و واحدهای تحت پوشش آن برای ادامه فعالیت را از هیات وزیران درخواست کردند.

موضوع در جلسه اصلی کمیسیون، مطرح و به منظور رفع ایرادات فوق، مواد قانونی مذکور در قالب لایحه‌ای، احیا و اصلاح شد و مقرر شد لایحه مذکور با قید فوریت به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.

ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ریاست جمهوری با هدف توسعه نظارت عمومی و حضور مردم در امر مبارزه با فساد و رسیدگی فوری به تخلفات و فسادهای کلان و خرد مسئولان، پیشنهاد راه‌اندازی «سامانه ارتباطی گزارش‌های مردمی مربوط به مفاسد اقتصادی و اداری» را به هیات دولت ارائه کرده است.

این پیشنهاد در کمیسیون، مطرح و ضمن تأیید کلیات آن، مقرر شد با توجه به ماهیت فراقوه‌ای سامانه موردنظر و با لحاظ ساختار و کارکرد ستاد یادشده، ترجیحاً صدور مصوبه از سوی آن ستاد از منظر اجرایی مناسب‌تر بوده و نیازی به مصوبه هیات وزیران نیست، لذا از دستور خارج و بایگانی شد.

در ادامه روند بررسی لایحه ایجاد نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی که از سوی معاونت حقوقی رییس جمهوری، تدوین و به دولت ارائه شده، بندهای ماده (۱۱) متن پیشنهادی جدید و تبصره‌ های آن مورد بررسی قرار گرفت و با اصلاحاتی تصویب و ادامه روند بررسی به جلسه بعد موکول شد.

جلسه اصلی کمیسیون لوایح به ریاست علیرضا آوایی وزیر دادگستری و با حضور جمشید انصاری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رییس جمهوری، حسن مرادی دبیر کمیسیون و دیگر نمایندگان وزرات‌خانه‌های امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات، دادگستری، کشور، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صمت، ریاست جمهوری و ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی روز شنبه ۲۱ دی ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دفتر هیات دولت نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد.

 

دیگر خبرها

 • خروج جبهه پایداری از ائتلاف اصولگرایان دروغ است/ اولویت این است که به یک لیست واحد برسیم
 • سردار فدوی: جبهه انقلاب بر مدار حق پیش خواهد رفت
 • جبهه انقلاب اسلامی برای انتخابات مجلس درمازندران لیست واحد می دهد
 • شناسنامه مقاومت
 • در تشکیل جبهه فرهنگی نیروهای انقلابی خودی و غیرخودی معنا دارد
 • در پی شهادت سردار سلیمانی، جبهه انقلاب به پیروزی‌های بزرگتری دست پیدا خواهد کرد
 • بدون ولایت جبهه‌سازی میسر نیست
 • فدوی: در پی عظمت شهادت سردار سلیمانی جبهه انقلاب به پیروزی‌های بزرگتری دست پیدا خواهد کرد
 • الحریری خواستار تشکیل دولت و عدم تحریک مردم شد
 • ولایت و اخوت؛ اركان جبهه‌سازی انقلاب/ حرف حق را قبول كنیم
 • سریعا کابینه را تشکیل دهید این راه آرام کردن طوفان مردمی است
 • کسانیکه از نگاه رهبری خودی هستند در جبهه‌ی فرهنگی جای دارند
 • 20 کاندیدا از استان بوشهر به جبهه ائتلاف مرکزی معرفی شدند/ آغاز فرایند نظرسنجی
 • لزوم جبهه سازی در جامعه/ ولایت پذیری و اخوت دو پیوند مهم اجتماعی
 • خط حاج قاسم پس از شهادتش در جبهه مقاومت سرعت می‌گیرد
 • پایان ننگین حضور آمریکا در عراق، پیروزی بزرگ برای ایران
 • تکرار|‌سردار جلالی: فرودگاه بغداد تحت تسلط ۲ شرکت آمریکایی ـ صهیونیستی بود / موشک‌ها‌ ‌تمام اهداف را در عین‌الاسد نابود کرد‌
 • شغل حاج‌قاسم قبل از انقلاب/ اولین حضور در جبهه‌
 • ‌‌فرمانده ایرانی محبوب مجاهدان عراقی در زمان دفاع مقدس چه کسی بود؟‌