مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلابی گناوه گفت: جبهه مردمی حزب نیست زیرا برای عده ای محدود به وجود نیامده است و تشکیل شده تا چتر حمایتی خود را بر سر تمام ملت پهن کند و تمام مردم را زیر چتر حمایتی خود بگیرد و در خدمت تمام آحاد جامعه باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از منبری ها​ شامگاه دیروز جلسه شورای جبهه مردمی نیروهای انقلابی گناوه برگزار شد.

در حاشیه این جلسه حسن خرم ابادی مسئول جمنا گناوه گفت: دومین جلسه ای که در جمنای تهران به عنوان مسیول جمنای شهرستان شرکت کردم که اولین جلسه با هدف انتخاب هیئت رئیسه همان شورای مرکز جبهه مردمی توسط نمایندگان استانها با ارا تمامی300 هزار نفر انجام شد.

وی ادامه داد: مجمع جمنا در تهران توسط همین افراد صورت گرفت و انتخاب شدند و اساسنامه و مرامنامه با موفقیت همین افراد انجام شد؛ در جلسه قبل بین حدود ۲۵نفر تعداد ۱۰ نفر با آرا ۳۰۰۰ هزار نفر برای کاندیدهای ریاست جمهوری انتخاب شدند؛ در جلسه اخیر نیز، طبق اعلام قبلی با هدف انتخاب تعداد پنج نفر به عنوان کاندیداتوری ریاست جمهوری از بین 10 نفر تشکیل شد.

خرم آبادی افزود: طبق انتخابات انجام شده افراد ذیل ذکر به عنوان نفرات اول تا پنجم شناخته شدند که در نهایت کاندیدا به کاندید واحدی ختم خواهد شد که در نهایت تمام نیروهای حزب الهی و انقلابی در روز انتخابات، انتخابی عین انتخاب جمهوری اسلامی در روزهای اول انقلاب انجام خواهد شد و تمام مردم به کاندیدی رای خواهند که دلسوز مردم ، راستگو، نترس، و با منطق است، انتخاب خواهد شد.

جبهه مردمی حزب نیست

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلابی گناوه در خصوص تفاوت جبهه با دیگر احزاب و گروه های سیاسی عنوان کرد: احزاب سیاسی هر کدام در فکر اعضا خود هستند و دید آن ها محدود به یک تا دو موضوع با افرادی مشخص و در زمان محدود و معین است.

وی اضافه کرد: جبهه مردمی اولا حزب نیست زیرا برای عده ای محدود به وجود نیامده است و تشکیل شده تا چتر حمایتی خود را بر سر تمام ملت پهن کند و تمام مردم را زیر چتر حمایتی خود بگیرد و در خدمت تمام آحاد جامعه باشد.

خرم آبادی مطرح کرد: این جبهه مطلقا جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری به وجود آمده تا بتواند تمام نیروی دلسوز نظام و تمام آن هایی که به نحوی جمهوری اسلامی را قبول دارند، جمع آوری کند و برای پیشبرد اهداف نظام که همانا منویات مقام معظم رهبری و دغدغه ایشان، جبهه به وجود آمده است.

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: دشمنان کاملا بدانند که این جبهه فنا شدنی نیست زیرا سنگ بنای آن را بزرگان و علمای مملکت گذاشته اند؛ در این جبهه دیدها وسیع و همه گیر هست؛ کوچک و بزرگ، خواهر و برادر همه را تحت پوشش دارد و دستاوردهای انقلاب را دنبال خواهد کرد، مربوط به زمان خواص هم نیست که تمام بشود، زمان آن دائمی خواهد بود مانند سنگر رسول اکرم(ص).

کسانی که در صدد تخریب جبهه مردمی هستند، معاندین انقلاب و نظام و رهبری هستند

وی در خصوص کسانی که درصدد تخریب جبهه مردمی هستند، ابراز کرد: هدف چنین افرادی مشخص هست و آن ها معاندین انقلاب و نظام و رهبری هستند، برای اینکه جبهه به وجود آمده تا اهداف نظام و انقلاب را احیا کند و شکوفا کند و برای بار دیگر ارزش های اصیل جای ضد ارزش ها را بگیرند، قطعا آن ها می ترسند منافقین که از طریق ربا، ظلم، دزدی و ستم دیگران را از طریق دشمن قسم خورده ما به دست آورده از آنها با تلخ کامی گرفته شود، اینها ناراحت هستند.

خرم آبادی تاکید کرد: مطمئن باشید هر کسی در هر جایی بر علیه این جبهه انقلابی حرفی ،حرکتی داشته باشد این فرد همان کسی است که در اصل دانسته یا ندانسته معاند نظام است.

مسئول جبهه مردم نیروهای انقلابی گناوه خاطرنشان کرد: آینده جمنا بسیار روشن و شفاف است، انقلابیون در صف واحد هم عهد، هم صدا، هم عقیده، محکم، استوار و مصمم سازناندهی شده اند و بدانید که اساس کارضد جنگ انقلاب ها را در داخل و خارج به هم خواهند ریخت؛ ان شالله جنگ، جنگ بدر با همان نتایج رهبر پیامبر است.

وی با اشاره به تکلیف مردم در انتخابات 96 اشاره و عنوان کرد: مردم باید برای عبور از فتنه دجال تابع محض ولایت فقیه باشند و برای اینکه بتوانند یک دولت متدین، انقلابی، ولایی و ولایتی و ضد استکبار داشته باشند، همه باید یک صدا در صف واحد، پشتیبانی از ارزش ها، اصول و فرهنگ غنی اسلامی داشته باشند که در راس همه این ها ولایت فقیه است که وصیت تمام شهدای ما این است.

سخنی با دلسوزان نظام و انقلاب

در ادامه حسن خرم آبادی مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب خطاب به دلسوزان نظام و انقلاب سخنانی را بیان کرد که شرح آن در ادامه خواهد آمد:

این جبهه گمشده چندین ساله ما انقلابیون بوده است، اگر ما انجام نمی دادیم کسانی دیگر دقیقا برخلاف این انجام خواهند داد.

جبهه برای اجرای خون فراموش شده شهدا شکل گرفته است.

جبهه برای احقاق حقوق مستمندان و مستضعفان شکل گرفته است.

جبهه برای شناساندن حق از باطل شکل گرفته است.

جبهه برای پاسداری از خون شهدا و ایثارگران تشکیل شده است.

جبهه برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق بیت المال تشکیل شده است.

جبهه برای جلوگیری از سپردن و تحویل انقلاب به بیگانگان توسط مسئولین ترسو و از خدا بی خبر ما شکل گرفته است.

جبهه برای جلوگیری از حقوق های نجومی و نجومی بگیران تشکیل شده است.

جبهه همان جبهه جنگ است و اعضا آن همان رزمندگانی که سالیان سال در خط مقدم بر علیه دشمنان داخلی و خارجی جنگیدند و آن ها را تار و مار کردند.

جبهه اقدامی است که برای جلوگیری از برجام های ننگین 2 و 3 و ... تا آخر که نتوانند اهداف خبیث خود را اجرا کنند به وجود آمده است.

جبهه برای این به وجود آمده تا علی(ع ) برای بار دوم خانه نشین نشود.

جبهه برای این به وجود آمده تا برای بار دوم پهلوی حضرت زهرا(س ) مادر سادات شکسته نشود.

جبهه حزب نیست که دید آن محدود باشد.

جبهه یک تصمیم گیری کلان برای به دست گرفتنامور کشور برای همیشه به صورت منسجم و صحیح و خارج از هرگونه کدورتی است.

جبهه برای تشکیل یک دولت انقلابی و مردمی تشکیل شده و بعد از انتخاب ریاست جمهوری هم ادامه خواهد یافت و این جبهه، در کل سیستم دولتی مشخص خواهد کرد.

ما دیگر اجازه نمی دهیم که این کشور به دست نااهلان بی خرد و بی عقل آمریکایی بیفتد.

دولت جدید باید جوابگوی خواسته های مردم و اعضا جمنا باشند.

باید جوابکوی مشکلات جوانان ما باشد.

باید جوابگوی مشکلات اقتصادی مردم باشد.

باید جوابگوی فرهنگ و سیاست مملکت باشد.

به امید آن روز ان شالله

انتهای پیام/صا

منبع: دانا

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.dana.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «دانا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه در مورد انتشار این خبر انتقاد یا پیشنهادی دارید لطفاً با آدرس ایمیل [KHABARBAN] مکاتبه فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

معمای وعده اقتصادی دولت به مردم؛ خروج از لیست سیاه؟ کمک چینی‌ها یا رفع تحریم؟

نامه پزشکان به مراجع تقلید: از مرگ صدها عزادار حسینی پیشگیری کنید/ مانع برگزاری مجالس حضوری شوید

اظهارات جنجالی فتاح درباره املاک میلیاردی بنیاد در دست سپاه، احمدی‌نژاد، مجمع، حداد عادل و ...

واکنش علی مطهری به اظهارات سیدحسن نصرالله درباره سفر مکرون به لبنان

ویژگی جدید توئیتر؛ تعداد توئیت‌های ارسالی را بشمارید

خبر بعدی:

پایان مأموریت «نوروز» پایان جنگ بود!

خواندن همین چند خط نوشته از شهید نوروز ایمانی‌نسب که برای همسرش طاهره صفا نوشته شده کافی بود تا او برای همیشه تکلیف خودش را با رزم و جهاد همسرش بداند. نوروز در نامه نوشته بود: من یک پاسدار هستم که...

به گزارش مشرق، شهید نوروز ایمانی‌نسب بعد از اتمام خدمت سربازی راهی میدان نبرد شد. او در فرم اعزام به جبهه در قسمت «تاریخ پایان مأموریت» عبارت «پایان جنگ» را نوشته بود. متن پیش رو حاصل روایت طاهره صفا همسر شهید عملیات مرصاد نوروز ایمانی‌نسب است.
نامه آشنایی
همسرم نوروز متولد ۱۶ مهر ۱۳۳۹ سرخه بود. زمانی که مشغول تحصیل در پایه دوم راهنمایی بود به خاطر کمک به امرار معاش خانواده از پدرش خواست تا او را سر کار بفرستد. دقیقاً بعد از اتمام دوران خدمت سربازی راهی میدان جهاد شد. ایشان قبل از عقد در نامه‌ای برای من نوشته بود که یک پاسدار است و برای خدمت به ملت و کشور هر وقت و هر جا که ابلاغ شد، باید برود. الان در دوران جنگ به سر می‌بریم و در جنگ ممکن است خیلی اتفاق‌ها بیفتد. شاید دست یا چشمم را از دست بدهم. حتی ممکن است اسیر یا شهید شوم. تو باید خودت را برای همه این‌ها آماده کنی. با خواندن این نامه، بیشتر با روحیاتش آشنا شدم. هنوز یک ماه از ازدواج‌مان نگذشته بود که گفت می‌خواهد برود جبهه. به اجبار دو ماه دیگر هم ماند. همسرم عاشق زندگی بود.
پایان مأموریت، پایان جنگ
سال ۱۳۶۱ همسرم، ما را هم با خودش همراه کرد و به مناطق عملیاتی برد. شهرهایی که در تیررس موشک‌های دوربرد و بمباران عراقی‌ها قرار داشتند. به جز چند روزی که برای مرخصی یا برای درمان مجروحیت‌هایش به خانه می‌آمد، بقیه روزها را در جبهه سپری کرد. همسرم در فرم اعزام به جبهه قسمت «تاریخ پایان مأموریت» عبارت «پایان جنگ» را نوشته بود.
فرمانده گردان ادوات
از مسئولیت او در جنگ می‌توانم به دژبانی لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع)، مسئولیت واحد قبضه، واحد خمپاره، جانشینی ادوات لشکر ۱۷ و در نهایت فرماندهی گردان ادوات تیپ ۱۲ قائم آل‌محمد (عج) اشاره کنم. نوروز در عملیات‌هایی نظیر رمضان، خیبر، بدر، والفجر مقدماتی، یک، ۴ و ۸، کربلای ۴ و ۸، نصر ۸، بیت‌المقدس ۲ و مرصاد شرکت داشت و در عملیات والفجر ۸ از ناحیه چشم مجروح شده بود.
جانباز والفجر ۸
خودش تعریف می‌کرد در روند اجرای عملیات والفجر ۸ هنگام خروج از سنگر، ناگهان گلوله خمپاره‌ای در نزدیکی او و همرزمانش منفجر می‌شود و فرمانده ادوات و جانشینش نقش بر زمین می‌شوند. ترکش گلوله خمپاره آن‌ها را زخمی می‌کند. همسرم از چند ناحیه زخم خورده بود ولی خم به ابرو نمی‌آورد. لنگ‌لنگان خودش را به سنگر می‌رساند. یک لحظه هم از مسئولیتش غافل نمی‌شود. به راحتی حاضر نبودم به بیمارستان بروم. ترکش‌ها زیاد پایم را زخمی کرده بود. برای رفتن به بیمارستان هم شرط گذاشتم که بستری نشوم و پس از یک درمان سرپایی خیلی سریع به منطقه برگشتم.
روضه‌های حضرت زهرا (س)
همسرم همان‌طور که خودش در فرم پذیرش به جبهه ثبت کرده بود در پایان جنگ به شهادت رسید تا شهادتش در عملیات مرصاد، در پنجم مرداد ۱۳۶۷ پایانی بر مأموریت این مجاهد خستگی‌ناپذیر باشد.
تیر مستقیم منافقین
تابستان سال ۶۷ بود. زهرا، تازه به دنیا آمده بود. اگرچه از تولد فرزندش خوشحال بود، اما پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و پیام امام در مورد نوشیدن جام زهر حال و هوایش را به‌هم ریخته بود. آخرین وعده دیدارمان را خوب به یاد دارم. شب هنگام کسی با شدت به در می‌کوبید. از طرف سپاه احضار شده بود. نوروز سریع حاضر شد و رفت. وقتی از سپاه برگشت نوروز قبلی نبود، شاد بود و سرحال. انگار روی زمین راه نمی‌رفت و می‌خواست پرواز کند. خیلی زود ساکش را بست. زهرا را بوسید و عازم جبهه شد. مدت زیادی نگذشت که خبر شهادتش را آوردند. همسرم با اصابت تیر مستقیم منافقین به پا، پشت گردن و قلب به شهادت رسید و در گلزار شهدای سرخه در کنار همرزمانش به خاک سپرده شد. * جوان آنلاین

دیگر خبرها

 • حاج قاسم جبهه فرهنگی کیست؟/ خیانت به موسیقی دفاع مقدس/ موسیقی در غرب به نقطه پایان رسیده است
 • دبیرخانه احزاب عضو مقاومت تشکیل می‌شود
 • سردار ظفری: زیبایی های جبهه را به نسل جوان نشان دهیم
 • خواسته دشمن دور شدن رسانه‌ها از اخلاق مداری است
 • بیانیه پایانی دومین اجلاس بین‌المللی احزاب و گروه‌های حامی مقاومت
 • بازتولید آموزه‌های مکتب شهید سلیمانی؛ اصل راهبردی تقویت جبهه مقاومت
 • نشر مهربانی بچه های مسجد از توزیع گل تا پشتیبانی از جبهه مقابله با کرونا
 • تشکیل دبیرخانه احزاب عضو مقاومت در ایران حرکتی در راستای مقابله با توطئه دشمن است
 • مادر شهید زراعت ماجرای تصمیم فرزندش به جبهه رفتن را بازگو کرد
 • وحدت ملت‌های اسلامی منطقه در برابر توطئه‌ها ضرورت اجتناب‌ناپذیر است
 • فرمانده سپاه گلستان: سپاه تمام قد مقابل تهدید دشمنان می‌ایستد
 • گندزدایی ماسک‌ها با اشعه فرابنفش ممکن شد +فیلم
 • ‎ بیمه اجتماعی روستاییان نقش مهمی در تحقق عدالت اجتماعی دارد
 • کارشناس خاورمیانه: مقاومت طرح نامشروع آمریکا را در منطقه بر هم زد
 • رشد ۸۲ درصدی نذورات قربانی با وجود تورم و کرونا
 • ناکامي جبهه استکبار و موفقيت جبهه مقاومت در منطقه
 • مفسدان باید بایکوت اجتماعی و فرهنگی شوند/ جلوگیری از فساد تنها در سایه افشاگری رسانه‌ای ممکن است
 • کعبی: مفسدان باید بایکوت اجتماعی و فرهنگی شوند/ جلوگیری از فساد تنها در سایه افشاگری رسانه‌ای ممکن است
 • ثبت ۱۰۶۰ شکایت مردمی از فروشگاه‌های عرضه کالا