برگزیدگان مسابقات دانشآموزی دختران خوزستان معرفی شدند
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۲۴۷۸۳۲۵
به گزارش ایکنا از خوزستان، اسامی نفرات برگزیده پانزدهمین جشنواره نخبگان قرآن، عترت و نماز استان خوزستان در بخش دانشآموزان دختر اعلام شد.
رشته
پایه
رتبه
شهرستان
نام و نام خانوادگی
ردیف
قرائت تحقیق
هفتم
اول
شادگان
مائده عامری
1
قرائت تحقیق
هشتم
اول
شادگان
سارا جنامی
2
قرائت تحقیق
هشتم
دوم
ایذه
سپیده موسوی
3
قرائت تحقیق
هشتم
سوم
حمیدیه
خدیجه عطاشنه
4
قرائت تحقیق
نهم
اول
آبادان
خدیجه بحرانی
5
قرائت تحقیق
نهم
دوم
خرمشهر
فاطمه البوغبیش
6
قرائت تحقیق
نهم
سوم
دشت آزادگان
لیلا سواری
7
قرائت تحقیق
دهم
اول
شادگان
ندا امیری
8
قرائت تحقیق
دهم
دوم
ناحیه1
فاطمه میرشکار
9
قرائت تحقیق
دهم
سوم
دشت آزادگان
هدیه بیت عبید
10
قرائت تحقیق
یازدهم
اول
ناحیه 3اهواز
خلود خنافری
11
قرائت تحقیق
یازدهم
دوم
بندر امام خمینی
نرجس خواجه پور
12
قرائت تحقیق
یازدهم
سوم
ایذه
سحر شاسی پور
13
قرائت تحقیق
پیش دانشگاهی
اول
خرمشهر
عذرا صبری نژاد
14
قرائت تحقیق
پیش دانشگاهی
دوم
شوش
فاطمه صبور براوی
15
قرائت تحقیق
پیش دانشگاهی
سوم
امیدیه
مریم صالحی زاده
16
قرائت ترتیل
متوسطه اول
اول
شادگان
فاطمه جنامی
17
قرائت ترتیل
متوسطه اول
دوم
آبادان
زینب رخیصی
18
قرائت ترتیل
متوسطه اول
سوم
باغملک
ریحانه شفیعی
19
قرائت ترتیل
متوسطه دوم
اول
شادگان
معصومه آلبوغبیش
20
قرائت ترتیل
متوسطه دوم
دوم
رامهرمز
لیلا علیخانی
21
قرائت ترتیل
متوسطه دوم
سوم
ناحیه 4 اهواز
زهرا لویمی
22
حفظ ویژه 5 جزء
متوسطه اول
اول
آبادان
زهرا خاضع
23
حفظ ویژه 5 جزء
متوسطه اول
دوم
خرمشهر
زهرا زاده اریفی
24
حفظ ویژه 5 جزء
متوسطه دوم
اول
شادگان
فاطمه مطرودی
25
حفظ ویژه 5 جزء
متوسطه دوم
دوم
رامشیر
پریا الطافی
26
حفظ ویژه 5 جزء
متوسطه دوم
سوم
آبادان
فاطمه بحرانی
27
حفظ ویژه 10جزء
متوسطه اول
اول
ماهشهر
ریحانه صوفی
28
حفظ ویژه 10جزء
متوسطه اول
دوم
آبادان
ستايش قيم
29
حفظ ویژه 10جزء
متوسطه دوم
اول
ماهشهر
فاطمه شیبانی
30
حفظ ویژه 20جزء
متوسطه اول
اول
آبادان
مهدیه داوودی
31
حفظ ویژه 20جزء
متوسطه دوم
اول
ناحیه 3 اهواز
طاهره صالحی
32
حفظ عمومی
هفتم
اول
ماهشهر
زهرا بهبانی اسلامی
33
حفظ عمومی
هفتم
دوم
بهبهان
زهرا مروجی
34
حفظ عمومی
هفتم
سوم
آبادان
فاطمه سپهیار
35
حفظ عمومی
هشتم
اول
شادگان
رقیه شاوردی
36
حفظ عمومی
هشتم
دوم
شوش
رقیه ال کثیر
37
حفظ عمومی
هشتم
سوم
آبادان
زهرا مرادی
38
حفظ عمومی
نهم
اول
شادگان
بتول جنامی
39
حفظ عمومی
نهم
دوم
حميديه
زهرا سواعدي
40
حفظ عمومی
نهم
سوم
شاوور
لیلا عبداله خسرجی
41
حفظ عمومی
دهم
اول
شوش
فاطمه سرخه
42
حفظ عمومی
دهم
دوم
شادگان
بتول عامری
43
حفظ عمومی
دهم
سوم
سوسنگرد
آلا بیت ساعدی
44
حفظ عمومی
یازدهم
اول
آبادان
فاطمه بی گناه
45
حفظ عمومی
یازدهم
دوم
امیدیه
سارا دقایقی
46
حفظ عمومی
یازدهم
سوم
شادگان
حوراء صباحی مقدم
47
حفظ عمومی
پیش دانشگاهی
اول
شادگان
زینب خنافره
48
حفظ عمومی
پیش دانشگاهی
دوم
خرمشهر
سیده فاطمه موسوی کیا
49
حفظ عمومی
پیش دانشگاهی
سوم
باغملک
آسیه شهریاری
50
تفسیر قرآن کریم
هشتم
اول
دشت آزادگان
فردوس مطشری مطیر
51
تفسیر قرآن کریم
هشتم
دوم
ناحیه 3 اهواز
دنیا دورقیان
52
تفسیر قرآن کریم
هشتم
سوم
امیدیه
شیلا شریفات
53
تفسیر قرآن کریم
نهم
اول
شوشتر
محدثه اکبری بیرگانی
54
تفسیر قرآن کریم
نهم
دوم
شادگان
اسماء علوانی
55
تفسیر قرآن کریم
نهم
سوم
دشت آزادگان
زلیخا جلیزی
56
تفسیر قرآن کریم
دهم
اول
گتوند
فاطمه شاپوری
57
تفسیر قرآن کریم
دهم
دوم
بستان
زینب حمادی
58
تفسیر قرآن کریم
دهم
سوم
رامشیر
پریسا رحیمی
59
تفسیر قرآن کریم
یازدهم
اول
شوشتر
فاطمه علیخانی
60
تفسیر قرآن کریم
یازدهم
دوم
باغملک
مهشید خادم
61
تفسیر قرآن کریم
یازدهم
سوم
رامشیر
فاطمه خالدی
62
تفسیر قرآن کریم
پیش دانشگاهی
اول
بندر امام خمینی
نسرین دردش
63
تفسیر قرآن کریم
پیش دانشگاهی
دوم
رامشیر
ساجده آلبوطاها
64
نهج البلاغه
هفتم
اول
آبادان
نرگس علی زاده
65
نهج البلاغه
هفتم
دوم
ناحیه 3 اهواز
زهرا طرفی
66
نهج البلاغه
هفتم
سوم
شاوور
زهرا لطیفی
67
نهج البلاغه
هشتم
اول
ناحیه1
فاطمه بلاسم
68
نهج البلاغه
هشتم
دوم
شاوور
کوثر آل کثیر
69
نهج البلاغه
هشتم
سوم
باغملک
کوثر احمدی
70
نهج البلاغه
نهم
اول
ناحیه4 اهواز
محدثه باوقار
71
نهج البلاغه
نهم
دوم
هفتگل
فاطمه بهرامی بهرام زاده
72
نهج البلاغه
نهم
سوم
رامشیر
خاطره شریفی
73
نهج البلاغه
دهم
اول
رامشیر
ستاره نام آور
74
نهج البلاغه
دهم
دوم
شادگان
مریم دورقی احمدی
75
نهج البلاغه
دهم
سوم
مسجدسلیمان
سارا مدملیل وند
76
نهج البلاغه
یازدهم
اول
ناحیه1
زهرا ستاری نژاد
77
نهج البلاغه
یازدهم
دوم
امیدیه
فاطمه مرادی
78
نهج البلاغه
یازدهم
سوم
باغملک
پردیس شریفی
79
نهج البلاغه
پیش دانشگاهی
اول
مسجدسلیمان
سارینا مرادی
80
نهج البلاغه
پیش دانشگاهی
دوم
ایذه
مریم غریبی
81
نهج البلاغه
پیش دانشگاهی
سوم
اروندکنار
راضیه فولادوند
82
صحیفه سجادیه
هفتم
اول
رامشیر
غزل سمیری نژاد
83
صحیفه سجادیه
هفتم
دوم
شوشتر
منصوره بهجتی
84
صحیفه سجادیه
هفتم
سوم
مسجدسلیمان
طیبه کریمی
85
صحیفه سجادیه
هشتم
اول
ایذه
شراره بداغی
86
صحیفه سجادیه
هشتم
دوم
هفتکل
مریم ممبینی
87
صحیفه سجادیه
هشتم
سوم
شاوور
فاطمه لویمی
88
صحیفه سجادیه
نهم
اول
شادگان
آسیه عشیری
89
صحیفه سجادیه
نهم
دوم
ماهشهر
مهسا البوغبیش
90
صحیفه سجادیه
نهم
سوم
شوش
مهسا منصوری
91
صحیفه سجادیه
دهم
اول
اندیمشک
ستاره بهزادفر
92
صحیفه سجادیه
دهم
دوم
شادگان
صفا عاشوری زاده
93
صحیفه سجادیه
دهم
سوم
رامهرمز
زهرا بهمئی
94
صحیفه سجادیه
یازدهم
اول
ایذه
شقایق بداغی
95
صحیفه سجادیه
یازدهم
دوم
رامهرمز
پریسا پورنگ
96
صحیفه سجادیه
یازدهم
سوم
رامشیر
یاسمن غبیشاوی
97
صحیفه سجادیه
پیش دانشگاهی
اول
ایذه
زینب مقصودی
98
صحیفه سجادیه
پیش دانشگاهی
دوم
اندیمشک
کوثر رحیمیان
99
صحیفه سجادیه
پیش دانشگاهی
سوم
گتوند
سکینه بوعذار
100
احکام
هفتم
اول
آبادان
سیده آلاء بویرده
101
احکام
هفتم
دوم
ناحیه 3 اهواز
بهار باوی
102
احکام
هفتم
سوم
شاوور
حديث عبدالخاني
103
احکام
هشتم
اول
رامهرمز
زهرا بنی سعید
104
احکام
هشتم
دوم
ناحیه 3 اهواز
هستی سهرابی
105
احکام
هشتم
سوم
خرمشهر
سیده اسراء شبر
106
احکام
نهم
اول
ناحیه1 اهواز
ثریا کعب عمیر
107
احکام
نهم
دوم
صیدون
طیبه راستینه
108
احکام
نهم
سوم
رامهرمز
سیده زهرا موسوی
109
احکام
دهم
اول
ناحیه4 اهواز
ادیان حسنی
110
احکام
دهم
دوم
رامشیر
مرضیه حمیداوی
111
احکام
دهم
سوم
شوش دانیال
هاجرسادات جعاوله
112
احکام
یازدهم
اول
هفتکل
آتوسا شمولی
13
احکام
یازدهم
دوم
گتوند
سمیرا راشدی
114
احکام
یازدهم
سوم
شوشتر
زهرا رجبی
115
احکام
یازدهم
سوم
اروندکنار
زینب حمیداوی
116
احکام
پیش دانشگاهی
اول
دشت آزادگان
زهرا بیت سیاح
117
احکام
پیش دانشگاهی
دوم
هفتکل
غزل قبلی
118
احکام
پیش دانشگاهی
سوم
آبادان
فاطمه مکیان
119
انشاء
هفتم
اول
زیدون
سیده نسترن موسوی
120
انشاء
هشتم
اول
رامشیر
نادیا حمید
121
انشاء
هشتم
دوم
بندر امام خمینی (ره)
مونس مؤمنیان ملا
122
انشاء
هشتم
سوم
ناحیه 2 اهواز
سپیده صلواتی
123
انشاء
نهم
اول
هندیجان
آتنا حجازی
124
انشاء
نهم
دوم
شادگان
مرضیه حزباوی
125
انشاء
نهم
سوم
ماهشهر
فاطمه مجتبی
126
انشاء
دهم
اول
آبادان
فاطمه نمازی
127
انشاء
دهم
دوم
اندیمشک
سارا صادقی
128
انشاء
دهم
سوم
ناحیه 1 اهواز
فاطمه زهرا سروستانی
129
انشاء
یازدهم
اول
رامهرمز
آتوسا سروستانی
130
انشاء
یازدهم
دوم
آبادان
ملیکا درستکار
131
انشاء
یازدهم
سوم
امیدیه
زهرا فدعمی
132
انشاء
پیش دانشگاهی
اول
هندیجان
حدیث حمید زادگان
133
انشاء
پیش دانشگاهی
دوم
رامهرمز
رضوان سروش نیا
134
انشاء
پیش دانشگاهی
سوم
ناحیه2 اهواز
فاطمه خلیلاوی
135
.
بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: ایکنا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت iqna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایکنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۲۴۷۸۳۲۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی: